4:2
1:4
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - FbC Hradec Králové 5:10
30. Matyáš Weinstein, 35. Vincent Drápal, 39. Filip Barus, 40. Vincent Drápal, 49. Tibor Kučera - 4. Tomáš Pokorný, 10. Štěpán Heger, 12. Michal Martinek, 17. Štěpán Heger, 26. Daniel Elicer, 27. David Krása, 44. Tomáš Pokorný, 46. Michael Souček, 52. Michael Souček, 55. David Krása; rozhodčí: Robin Hromeček - Jiří Chromek; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Bořek Králík 4, Tomáš Limberg 25 - Jiří Malý 30; po třetinách: 0:4, 4:2, 1:4;
60:00
Střely v třetí části: 11:17
60:00
Střely celkem: 35:38
60:00
Komentář trenéra hostů: Opět jsme si potvrdili, že můžeme hrát s každým a být úspěšní. Jsme rádi, že naše výkony mají stoupající tendenci. Je před námi ale stále spousty práce na odstroňování nedostatků v naší hře. Pro nás to jsou důležité 3 body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnešní zápas jsme ztratili především otřesným výkonem v 1. třetině. Postrádali jsme potřebnou aktuvitu a nasazení. Zápas pro nás znamená facku, kterou jsme potřebovali. Na svých nedostatcích musíme zapracovat. Soupeři gratuluji k zasloužené výhře.
60:00
59:59
Hradec dneska ukázal jak se střílí a bere všechny body.
57:30
Hostujcí hráč posílá lobíček taktéž do nebes, Drápal byl pro něho velkou inspirací.
56:40
Drápal míří do nebes, měl by si to trochu seřídit.
55:58
Vyloučen hráč Karel Ponča družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
54:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Krása bez asistence (5:10).
54:53
Powerplay se moc nevyplatilo a hosté přidávají další kousek.
54:02
Taktika hokejky dolů funguje a hosté brání jak o život.
53:33
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
51:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michael Souček, asistoval Patrik Strejcius (5:9).
51:56
Souček neskutečně vymetl všechny pavučiny v Limbergově bráně a pojišťuje náskok svého týmu.
49:57
Vyloučen hráč Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za držení.
49:57
Růžička si tak oblíbil svého soupeře, že se ho nechtěl pustit, teď se za to půjde schladit na trestnou.
48:32
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tibor Kučera, asistoval Adam Obertan (5:8).
48:32
Kučera snižuje a vrací domácí zpátky do zápasu.
48:04
Tahle neproměněná přesilovka bude domácí ještě mrzet.
46:29
Emoce po vyloučení stoupají, družstva si stěžují na každou maličkost.
46:04
Vyloučen hráč Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michael Souček, asistoval David Krása (4:8).
45:25
Krásný průnik a domácí jsou zase o gól více od srovnání, Smutný se po obdrženým gólu složil jako medvěd k zemi.
44:29
Zdravotník v akci, snad bude hráč hostů v pořádku.
43:12
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval Michael Souček (4:7).
42:45
Hra domácí už vypadá o poznaní lépe, uvidíme jestli stáhnou dvougólové manko.
40:45
Po příchodu hlavního trenéra Brücknera jakoby domácí ožili.
40:00
40:00
Střely v druhé části: 14:8
40:00
39:29
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Dominik Sláma (4:6).
39:29
Drápal vytáhl neskutečnou střelu z rukávu a přidává další kus.
38:06
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval Daniel Havel (3:6).
38:06
Barus v poslední sekundě využívá přesilovku a snižuje gólový rozdíl.
36:07
Vyloučen hráč Andrej Tibenský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
36:07
A bude se vylučovat, schladit se půjde číslo 33 z týmu hostů
34:19
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Filip Barus (2:6).
34:19
Barus ukázal silné ruce a nepustil protiůtok hostů a posílá na Drápala a ten se pálí ostrýma.
31:55
Domácí jsou dneska nekoncentrovaní, nesoustředění a nechávají tak hostům mnoho prostoru k tomu si tvořit střelecké pozice.
29:13
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Matyáš Weinstein bez asistence (1:6).
29:13
Weinstein si vybojoval míček a snižuje manko na 5 gólů.
28:08
Vypadá to, že se domácí trochu vzchopili a vytváří se více šancí.
26:05
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Krása, asistoval Michael Souček (0:6).
26:05
Ani jsem nestihl okomentovat předchozí branku a už padla další, hra domácích se musí výrazně zlepšit směrem dozadu jestli chtějí pomýšlet na výhru.
25:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Mikuláš Ryba (0:5).
24:48
Taktika hostů zní jasně: "Kombinace, žádný drbání".
24:14
Hosté se radují po odvolaném vyloučení.
21:40
Šerm na brankovišti domácích končí rozehrávkou hostů.
20:30
Hra vypadá o trochu lépe, ale pořád to není žádná sláva.
20:00
20:00
Střely v první části: 10:13
20:00
18:30
Smutný nasadil neskutečný sprint a zabránil gólové šanci.
17:55
Domácí stahují na dvě lajny, uvidíme jestli to pomůže.
16:53
Obertana nahazoval na Raka, ten pálí mimo.
16:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Štěpán Heger, asistoval Michal Rolín (0:4).
16:27
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Limberg družstva Hornets Brno ZŠ Horní
16:00
Krásná nahrávka od Žáka, Rak pálí do gólmana.
13:54
Patákovu nahrávku zachytil soupeř, naštěstí Janiczek byl tam kde má a nedopustil brejk hostů.
12:21
Hra domácích vypadá jakoby zůstali ještě v šatně.
11:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Mikuláš Ryba (0:3).
11:54
Další nepřesnost v rozehrávce domácích a hosté opět trestají!
09:22
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Štěpán Heger bez asistence (0:2).
09:22
Langova krosová nahrávka byla čitelná jako ranní noviny a hosté zvyšují!
08:08
Hosté po vstřeleném gólu více kontrolují míček, domácí zatím brání!
05:50
Sláma čekal na nahrávku do prázdné, Žák pálí mimo.
03:31
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Pokorný bez asistence (0:1).
03:31
Pokorný neskutečně vymíchal obranu domácích a otevírá skóre dnešního klání!
03:08
Sláma alias Legolas nevyměřil svou nahrávku a hosté jdou do brejku.
02:22
Sláma použil svůj blafák nohou a odkopává soupeřovu hůl!
01:00
Domácí zatím kontrolují balón, hosté vyčkávají.
00:01
Úvodní buly pro domácí!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robin Hromeček a Jiří Chromek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové:
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Bořek Králík; hráči v poli: Robin Růžička, Tomáš Havlíček, Martin Janiczek, Lukáš Paták, Matěj Lang