3:3
- : -
FD Teplice

FD Teplice - FBŠ Gorily Plzeň 4:8
15. Martin Dudek, 35. Jan Veselý, 39. Ondřej Duben, 41. Ondřej Duben - 3. Ar Ngo Phuc, 12. Tomáš Bolda, 12. Ar Ngo Phuc, 13. Jan Šveňha, 29. Václav Müller, 34. Vojtěch Hůda, 36. Ar Ngo Phuc, 40. Lukáš Kesl; rozhodčí: Jiří Moravec - Lukáš Mucha; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Zdeněk Pošík 18 - Filip Šrámek 15; po třetinách: 1:4, 0:1, 3:3;
45:00
Závěrečná siréna a ještě poslední výměna názorů. Horké hlavy snad ale nakonec vychladly a hráči si podávají v klidu ruce.
45:00
44:43
Knápovo střela těsně vedle
44:07
Timeout FD Teplice
44:07
Vyloučen hráč Vojtěch Hůda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:40
Kugel skončil v bráně, jako gól bohužel započítán není.
40:48
Zpoza brány si Ondra Duben nabral míč na florbalku a z otočky zakončil za záda gólmana. Všech sedm fanynek obdivně jásá.
40:47
Branku družstva FD Teplice vstřelil Ondřej Duben bez asistence (4:8).
39:19
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Lukáš Kesl, asistoval Vojtěch Hůda (3:8).
38:36
Branku družstva FD Teplice vstřelil Ondřej Duben, asistoval Matyáš Drobný (3:7).
38:36
Ondra Duben se utrhl v oslabení a rozradostnil teplickou halu
38:08
Zbytečné odpalování míčku po odpískání. Tak můžeme dál trénovat oslabení...
38:06
Vyloučen hráč Ondřej Knapík družstva FD Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
35:58
A rychlá odpověď Plzně. Máme tu první hattrick zápasu
35:57
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Ar Ngo Phuc bez asistence (2:7).
35:40
Dan Kocaj se vymotal ke střele, bohuželv ní byl připraven lapač
35:30
Dlouhá kombinace Teplic na míčku končí tiger střelou Matyho Drobného. Bohužel vysoko nad
34:47
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jan Veselý, asistoval Šimon Rabel (2:6).
33:01
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Vojtěch Hůda, asistoval Jakub Vojíř (1:6).
30:00
30:00
Máme za sebou gólově chudší třetinu, ale bylo na co koukat
30:00
28:37
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Václav Müller, asistoval Jakub Vojíř (1:5).
25:32
Vyloučen hráč Tobiáš Tychler družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:30
Plzeňský brejk 2 na 1 končí zásahem Pošíka, k radosti teplické haly, nutno dodat
24:11
Už asi podesáté nám hráči zdemolovali mantinely, asi budeme muset mít pčříště víc pořadatelů.
23:55
Teď rozhodčí odpustili vysokou hokejku Teplicím, ale Plzeň naštěstí zůstává v klidu
23:22
Trestné střílení družstva FD Teplice neproměnil Tobiáš Tychler.
23:22
Uvidíme nájezd Teplic
23:08
A střela končí ve zdi (myšleno té z hráčů...)
22:39
Přesilovka končí bez gólu. Nyní mají k dispozici hosté standardní situaci na hranici brankoviště.
21:25
První přesilovková střela končí na vytrčené noze brankáře
21:10
Přesilovka se domácím zatím vůbec nedaří, hrají sice na míčku, ale neohrožují bránu
20:28
Vyloučen hráč Patrik Hranáč družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
17:00
A další výměna názorů stran za asistence rozhodčího
15:00
15:00
První třetina je za námi, o zajímavé situace nebyla nouze. Kdo můžete, doražte, ještě tu bude sranda.
15:00
14:13
Tento zápas začíná být plný emocí, Teplice po sekání do gólmana slaví svou první branku jako diví a ještě se máme na co těšit
14:12
Branku družstva FD Teplice vstřelil Martin Dudek, asistoval Ondřej Duben (1:4).
13:50
Vyhrocená situace končí menší výměnou názorů dvou soupeřů. Po brejku Plzeň zbytečně sekala do brankáře Pošíka
13:20
Šance pro Teplice snížit stav, využijí početní výhodu?
13:18
Vyloučen hráč Jakub Vojíř družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
12:45
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Jan Šveňha bez asistence (0:4).
12:45
Nához z poloviny hřiště končí přes teč ramenem domácího hráče v bráně. Bohužel, i takto se dá skórovat...
11:35
Gólově to vypadá jako jednoznačná záležitost, ale na hřišti se hraje vyrovnané partie. Hosté mají zatím štěstí při zakončování.
11:34
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Ar Ngo Phuc, asistoval Jan Šveňha (0:3).
11:04
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Tomáš Bolda, asistoval Patrik Hranáč (0:2).
10:17
Vyloučen hráč Tobiáš Tychler družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
10:12
Po většinu času se hraje na polovině domácích, ti ale dokáží využít brejkových situací a potrápit gólmana hostů
08:30
Celá hala ztichla, všichni přítomní sledovali poskakující míček na brankové čáře, ale bohužel střela Šimona Rabela gólem nekončí.
02:40
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Ar Ngo Phuc, asistoval Jakub Vojíř (0:1).