2:2
6:2
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - SOKOLI Pardubice 13:4
3. Richard Pum, 6. Martin Sedláček, 9. Marek Tomanec, 15. Lukáš Pobořil, 20. Matěj Sedláček, 33. Matěj Sedláček, 34. Martin Sedláček, 45. Martin Stibor, 46. Vojtěch Murín, 47. Daniel Chatrný, 53. Lukáš Pobořil, 56. Matěj Sedláček, 59. Martin Stibor - 35. Petr Křinka, 40. Matouš Sákra, 54. Matyáš Mík, 55. František Kadavý; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 17 - Matěj Denemark 14, Daniel Paar 1; po třetinách: 5:0, 2:2, 6:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Ostrava - 11, Pardubice - 6
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Tomáše Svačinka st. (1/2): Dneska musím kluky pochválit, byli koncentrováni od začátku utkání a i přes vysoké skóre po 1. třetině měli hlad po gólech a chtěli dát co nejvíce branek. Do druhé třetiny obrana fungovala, poté přišla ztráta koncentrace, což vyplynulo z výsledku utkání.
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Tomáše Svačinka st. (2/2): Nějaké chyby se objevily, máme na čem pracovat v trénincích a budeme zase o kus lepší. Děkuji klukům, divákům a rozhodčím za zápas.
60:00
Komentář k utkání hostujícho trenéra Ladislava Štancla: Domácí byli dnes efektivnější, chytřejší a kvalitnější v práci s míčkem a především v zakončení a proměňování šancí. Velký rozdíl ve skóre jde také na bedra domácího brankáře, který pochytal i ty nejvyloženější šance, které jsme si vypracovali.
60:00
59:46
Vyloučen hráč Martin Sedláček družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
58:34
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Martin Stibor, asistoval Lukáš Pobořil (13:4).
58:34
Stibor se přesně trefuje pod horní tyčku.
55:10
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Matěj Sedláček, asistoval Martin Stibor (12:4).
55:10
Jednoručný backhand Matěje Sedláčka končí v síti Pardubic. Matěj tak kompletuje hattrick v dnešním zápase. Povede se to samé i jeho jmenovci Martinovi?
54:25
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil František Kadavý, asistoval Tomáš Belej (11:4).
54:25
Belej napříč hřištěm našel volného Kadavého a ten mírně se štěstím překonává ostravského brankáře.
53:29
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Matyáš Mík bez asistence (11:3).
53:29
Rychlý přechod do útoku a Mík nalézá místo pod horní tyčkou domácí svatyně.
52:35
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Martin Stibor (11:2).
52:35
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Paar družstva SOKOLI Pardubice
52:35
Pobořil trefuje přesně!
51:05
Výtečná akce hostí, ještě výtečnější zákrok Antoniaziho.
46:14
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Lukáš Pobořil (10:2).
46:14
Pohledná kombinace domácích v přesilové hře končí přesnou trefou Chatrného do pardubické branky.
45:43
Vyloučen hráč Martin Kršek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
45:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Vojtěch Murín, asistoval Daniel Chatrný (9:2).
45:28
V. Murín si připisuje první gól v juniorském týmu Ostravy. Gratulujeme!
44:43
44:43
Po krásné přihrávce Pobořila se Stibor konečně dočkal vytouženého gólu.
43:55
Až na střelu Chatrného se nic zvláštního v přesilové hře Ostravy nestalo.
43:12
Chatrný taháčkem do ramene Denemarka.
41:44
Vyloučen hráč Adam Doskočil družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
41:44
Chatrný dnes poprvé ve hře a hned si vykoledoval vyloučení.
40:15
Krásná akce domácích a Stibor si opět vylámal zuby na Denemarkovi.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Ostrava - 8, Pardubice - 9
40:00
39:58
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Petr Křinka (7:2).
39:58
Chybná rozehrávka Baláže vedla ke dvěma šancím Pardubic, tu druhou dokázal Sákra využít.
36:45
Roznožka Antoniaziho zabránila druhému gólu Pardubic.
36:08
Volná brána se otevřela před Sákrou, svůj projektil vyslal do horních řad ostravské tribuny.
35:01
Pardubice lehce ožili po proměněném trestném střílení. Kadavý nastřeluje tyč.
34:28
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Petr Křinka z trestného střílení (7:1).
34:28
Levá, pravá, levá, pravá, levá, pravá, levá, pravá, levá, pravá a zavěšení pod horní tyč.
33:47
Timeout SOKOLI Pardubice
33:47
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Martin Sedláček, asistoval Marek Tomanec (7:0).
33:47
Sedláčkům se v dnešním zápaře poměrně daří. Prosazuje se tentokráte Martin.
32:51
32:51
Tiki-taka a Matěj Sedláček zasouvá míček za Denemarka.
31:17
Elbl si proklusal celé hřiště, aby pak vyzkoušel zorro trik zpoza brány. Jak by ale řekl Petr Svěcený: "Myšlenka dobrá, provedení pokulhávalo."
30:41
Křinka pálí do tyče.
29:27
V. Murín vyslal nebezpečný projektil vstříc sokolské bráně.
28:28
Martin Sedláček se krásně vytočil ke střele, Denemark byl tentokrát pozorný.
26:36
Pardubický press dělá Ostravě při rozehrávce značné problémy.
24:42
Stibor nadvakrát. Nejprve do gólmana, poté do tyče. Rozezlen na znamení nezdaru rozhazuje rukama do všech světových stran.
22:15
Spektakulární zákrok Antoniaziho po střele Krška.
20:29
Stibor ve velké šanci, svou zarputilostí obral pardubického obránce o míček, v cestě ke skóróvání mu vystavil stopku už pouze Denemark.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Ostrava - 8, Pardubice - 6
20:00
19:39
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Matěj Sedláček, asistoval Lukáš Pobořil (5:0).
19:39
Přesilová hra pro Pardubice je dneska spíše nevýhodou než aby tomu bylo naopak. Ostrava se opět prosazuje v oslabení zásluhou Matěje Sedláčka.
19:39
Před pár minutami jsem zde psal o podobném průběhu včerejšího zápasů ostravského FBC s Pardubicemi. Otázkou je, skončí tento duel taktéž 8:4 pro domácí tým?
17:46
Vyloučen hráč Tomáš Elbl družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:20
Mírné Déjà vu. Podobný průběh měl i včerejší zápas mužů Pardubic s ostravským FBC, akorát v opačném gardu.
14:40
14:40
Denemark se po přesunu na stranu odkud střílel Pobořil dokázal bravůrně dostat do optimálního gólmanského postaje, avšak i tak Pobořil našel malinkou skulinku pod Denemarkou pravou rukou. Ostrava odskakuje na rozdíl čtyř gólů.
14:23
Poměrně rozlítaná pasáž utkání, hra se přelévá z jedné strany na druhou.
12:12
Střela zápestím přes ruku Elbla končí pouze na boční síťce.
11:41
Pum si naložil velké sousto, jako poslední hráč chtěl projet mezi obranou Pardubic. Ze zzlou se potázal a vznikla z toho velmi nebezpečná šance pro Sokoli.
08:57
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Marek Tomanec, asistoval Matyáš Grzymek (3:0).
08:57
Krásně vyřešený protiútok ze strany Ostravy. V konečné fázi si pak ještě Tomanec položil gólmana a chladnokrevně poslal míček za jeho záda.
06:23
Opět se v samostatném úniku ocitl Martin Sedláček. Mířil opět do stejného místa, ovšem tentokrát si Denemark počínal lépe a Sedláčkům pokus lapil.
05:00
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Martin Sedláček bez asistence (2:0).
05:00
Martin Sedláček krásně přečetl úmysl pardubické rozehrávky. Lapil míček, pláchl obraně soupeře a zkušeně zavěsil pod horní tyčku.
04:50
Vyloučen hráč Richard Pum družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
02:26
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Richard Pum bez asistence (1:0).
02:26
Ukrytou střelu Puma stačil Denemark vyrazit, avšak tak nešikovně, že se přes jeho zákrok dostala do hostující branky.
01:59
První vážnější příležitost si vypracovali hráči Pardubic zásluhou Fuňka. Antoniazi se musel vytasit s těžkým zákrokem.
00:05
Pardubice ihned po úvodním buly začali v plné agresivitě napadat domcí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Lukáš Drahný, Matyáš Mík, Petr Křinka, Matouš Sákra, Jan Stuchlík
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Richard Pum, Petr Vítovec, Martin Stibor, Matěj Sedláček, Lukáš Pobořil