4:1
6:3
- : -

FTC Vysoké Mýto - Snipers Třebíč B 13:7
1. Adam Kobr, 18. Milan Koubek, 20. Adam Kobr, 23. Milan Koubek, 32. Petr Lesák, 34. Adam Kobr, 37. Vojtěch Pavlák, 48. Adam Kobr, 49. Petr Lesák, 52. Jiří Unzeitig, 54. Jiří Unzeitig, 55. Adam Kobr, 56. Milan Koubek - 10. Martin Susa, 12. Tomáš Havelka, 15. Michal Pazderník, 37. Michal Pazderník, 42. Kryštof Buchtela, 43. Martin Susa, 49. Jiří Procházka; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Tomáš Hynek 29 - Matěj Abraham 52, Tomáš Rambousek 5; po třetinách: 3:3, 4:1, 6:3;
60:00
Komentář hostujícího trenéra Josefa Pařízka: Dnes vyhrál aktivnější a sehranější tým. Škoda vyloučení. Hráče musím pochválit, že odpracovali celý zápas. Bohužel poslední třetiny máme špatné v obranné činnosti kvůli fyzické kondici. Děkujeme soupeři za fér hru. Děkujeme
60:00
Komentář domácího trenéra Aleše Dejdara: Dnešní utkání rozhodla naše koncovka v druhé půli třetí třetiny. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:42
Hostující Buchtela neproměnil velkou příležitost
59:01
Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny
55:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Petr Lesák (13:7).
55:15
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Rambousek družstva Snipers Třebíč B
54:43
Timeout Snipers Třebíč B
54:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Libor Knypl (12:7).
53:23
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Petr Lesák (11:7).
52:35
Domácí hráč s číslem 68 Libor Knypl již po několikáté nedokázal proměnit kvalitní příležitost
51:10
50:47
Domácí Vojtěch Pavlák nastřelil tyč hostující branky
48:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Milan Koubek (9:7).
48:48
Hostující brankář drží naděje svého týmu na bodový zisk v dnešním utkání
48:20
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jiří Procházka, asistoval Kryštof Buchtela (8:7).
47:50
Dnešnímu utkání přihlíží 98 diváků
47:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (8:6).
47:09
Vyloučen hráč Rudolf Horák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za vražení zády.
44:15
Domácí Knypl přestřelil v obrovské šanci branku soupeře
42:49
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Martin Susa, asistoval Michal Nestrojil (7:6).
42:49
Hosté snížili na rozdíl jedné branky díky dvoum slepeným gólům
41:55
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Kryštof Buchtela, asistoval Michal Pazderník (7:5).
40:46
Hostující brankář předvedl vynikající zákrok proti dorážce domácího Jiřího Unzeitiga
39:32
Vyloučen hráč Jan Pacal družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:23
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč B neproměnil Jan Pacal.
38:21
Hosté nastřelili tyč
37:48
Hostující hráč s číslem 15 mírně přitvrdil hru
36:58
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Libor Knypl (7:4).
36:20
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Pazderník, asistoval Jiří Procházka (6:4).
34:09
Kvalitní střelu domácího hráče zneškodnil hostující brankář
33:32
32:50
Vyloučen hráč Vojtěch Jahoda družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování hokejky.
32:34
Domácí drží hru pevně ve vlastních rukou, hosté horzí z nebezpečných protiútoků
31:52
31:05
Hostující Kryštof Buchtela opět nedokázal trefit odkrytou branku soupeře
28:00
Hostující hráč s číslem 51 Kryštof Buchtela netrefil zcela odkrytou branku domácího mužstva
26:56
Domácí výtečně odbránili přesilovou hru soupeře
24:48
Vyloučen hráč Josef Mikulecký družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra na zemi.
24:29
Domácí David Vaňásek natáhl k dalekonosné ráně, ale hostující brankář předvedl kvalitní zákrok
22:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (4:3).
22:02
Hostující hráč s číslem 70 Jiří Procházka se dostal do sólového úniku, ale domácí brankář předvedl fantastický zákrok
20:08
Vyloučen hráč Kryštof Buchtela družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Vojtěch Pavlák (3:3).
18:24
Hosté hrozí převážně z rychlých protiútoků
17:09
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Jiří Unzeitig (2:3).
16:17
Domácí hráč s číslem 11 Michael Scháněl předvedl sólový průnik, bohužel pro domácí nedokázal dopravit míček do branky soupeře
14:15
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Pazderník, asistoval Jan Venhoda (1:3).
13:52
Domácí mají převahu, ale nedokážou z ní vytěžit branku
11:36
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Tomáš Havelka bez asistence (1:2).
10:25
Adam Kobr po výtečné přihrávce netrefil odkrytou branku soupeře
09:33
08:38
Hostující hráč s číslem 51 Kryštof Buchtela měl možnost vyrovnat skóre, ale domácí brankář předvedl výborný zákrok
07:31
Domácí Libor Knypl netrefil ve velké šanci branku soupeře
05:19
Domácí hráč s číslem 6 Adam Kobr měl možnost navýšit skóre, ale hostující brankář jeho pokus zneškodnil
01:14
Domácí hráč s číslem 33 Milan Koubek nastřelil tyč
00:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Jan Venhoda, Michal Pazderník, Jaroslav Sedláček, Jiří Procházka, Kryštof Buchtela
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Hynek; hráči v poli: Michael Sháněl, Ladislav Rozlivka, Vojtěch Pavlák, Libor Knypl, Adam Kobr