3:4
- : -
FBC Lomnice

FBC Lomnice - FBC Šluknovsko Česká Lípa C 12:4
11. Tomáš Martin Matušů, 12. Jakub Jaroš, 12. Jan Jaroš, 15. Tomáš Martin Matušů, 15. Martin Kunst, 27. Jakub Jaroš, 28. Jakub Jaroš, 29. Tomáš Martin Matušů, 30. Jan Jaroš, 31. Jakub Pěnička, 36. Tomáš Martin Matušů, 45. Martin Kunst - 38. Petr Vondráček, 39. Petr Vondráček, 39. Petr Vondráček, 43. Dominik Hájek; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Marek Pohunek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Jan Diviš 13 - David Fanderlik 25; po třetinách: 5:0, 4:0, 3:4;
45:00
Střely po třetí třetině: 14 - 8.
45:00
44:27
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Martin Kunst, asistoval Jakub Pěnička (12:4).
42:01
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil Dominik Hájek, asistoval Petr Vondráček (11:4).
38:16
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil Petr Vondráček bez asistence (11:3).
38:13
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil Petr Vondráček, asistoval Jiří Baborák (11:2).
37:57
Vyloučen hráč Martin Cerman družstva FBC Lomnice na 2 minuty za sekání.
37:36
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil Petr Vondráček, asistoval Martin Voženílek (11:1).
35:26
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Tomáš Martin Matušů, asistoval Martin Kunst (11:0).
33:47
Vyloučen hráč Tomáš Rýsler družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za nesportovní chování.
30:59
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Jakub Pěnička, asistoval Tomáš Martin Matušů (10:0).
30:00
30:00
Střely po druhé třetině: 15 - 4.
30:00
29:30
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Jan Jaroš, asistoval Ondřej Šádek (9:0).
29:13
Vyloučen hráč Jakub Jaroš družstva FBC Lomnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:43
27:08
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Jakub Jaroš bez asistence (7:0).
26:24
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Jakub Jaroš, asistoval Jan Jaroš (6:0).
20:47
Vyloučen hráč Jan Pondělíček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely po první třetině: 8 - 5.
15:00
14:57
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Martin Kunst, asistoval Tomáš Martin Matušů (5:0).
14:33
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Tomáš Martin Matušů, asistoval Jakub Pěnička (4:0).
11:51
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Jan Jaroš bez asistence (3:0).
11:22
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Jakub Jaroš, asistoval Jan Jaroš (2:0).
10:22
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Tomáš Martin Matušů, asistoval Martin Cerman (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa C: brankář: David Fanderlik; hráči v poli: Tomáš Rýsler, Jan Gavlík, Petr Vondráček, Jan Pondělíček, Jiří Baborák
00:00
Line-up domácích FBC Lomnice: brankář: Jan Diviš; hráči v poli: Radek Pěnička, Martin Kunst, Jakub Pěnička, Martin Cerman, Jakub Jaroš