0:1
4:1
0:1

Pacovští Honzíci - FBC DOŠWICH MILEVSKO 5:6p
11. Lukáš Janura, 47. Martin Zadražil, 52. Petr Diviš, 53. Lukáš Janura, 57. Michal Hošek - 3. Lukáš Trojáček, 20. Daniel Hrůza, 20. Václav Strouhal, 29. Lukáš Trojáček, 48. Adam Černý, 65. Daniel Hrůza; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 4:4 + Miloš Kahoun OS; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 25 - Miloš Kahoun 8, Luboš Zeman 11; po třetinách: 1:3, 0:1, 4:1, 0:1;
65:00
Střely hostů: 1
65:00
Střely domácích: 4
65:00
Vyjádření trenéra hostů: Dnes jasně ztracený bod. Nedobrý výkon z naší strany ve 3. třetině. Neproměněné šance nás stály vítězství v tomto zápase.
65:00
Vyjádření trenéra domácích: Dnes jsme si zasloužili více. Byli jsme rovnoceným soupeřem a od 3.třetiny lepším týmem. V prodloužení rozhodla jedna naše chyba. Snad pro nás nastávají lepší zítřky, i když jedna vlaštovka jaro nedělá.
Děkuji soupeři.
64:00
64:00
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Hrůza, asistoval David Kolář (5:6).
56:29
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Jan Tomšů (5:5).
52:13
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Lukáš Janura, asistoval František Zajíc (4:5).
51:00
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Martin Zadražil (3:5).
47:38
Timeout Pacovští Honzíci
47:38
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
47:11
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Strouhal (2:5).
46:23
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Martin Zadražil, asistoval Karel Vágner (2:4).
43:50
Vyloučen hráč Václav Strouhal družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
36:03
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování.
36:03
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:01
Střídání brankáře. Nový brankář Luboš Zeman družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO
29:01
Vyloučen hráč Miloš Kahoun družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování.
29:01
Vyloučen hráč Miloš Kahoun družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO - osobní trest.
28:22
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:01
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Adam Černý (1:4).
28:01
hosté po krásné kombinaci zakončují svojí snahu golem hráče č. 15 a zvyšují svůj náskok o 3 goly.
26:54
chyba domácích v útoku a hosté se rychle dostávají do protiútoku. Domácí obráce ale jejich snahu ukončuje
22:56
domácí jsou v plném počtu a oslabení se jim podařilo bez větších problém odehrát.
22:22
hosté tlačí, ale domácím se daří svojí kasu ubránit
20:55
Vyloučen hráč Karel Vágner družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.