1:1
0:2
- : -

TEXAS LONGHORNS - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 2:6
9. Jana Pavlicová, 35. Aneta Rozehnalová - 13. Terezie Lejbová, 14. Terezie Lejbová, 16. Michaela Mašková, 32. Sára Bobková, 55. Lenka Přerostová, 60. Karolína Raslová; rozhodčí: Patrik Trejbal - René Gabesam; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 28 - Anna Urbanová 19; po třetinách: 1:3, 1:1, 0:2;
60:00
Na střely ve 3. třetině to bylo: Texas 8 - Plzeň 12
60:00
Komentář trenéra domácích Dana Škvora: Stále se dokola opakující chyby na našem brankovišti a dnes i totální neproduktivita, kdy jsme z několika ložených šancí ze hry daly jen jeden gól!, nás stojí tyto vyrovnané zápasy. Pokud zlepšíme alespoň jednu z věcí (nejlépe ale obě), tak můžeme pomýšlet na na lepší výsledek. Doléčíme zraněné a příští týden přivezeme z těžkého víkendu 6 bodů!
60:00
Komentář trenéra hostí Víta Procházky: Bohužel jsme dnes zahráli hluboko pod naše možnosti, jak týmové tak i individuální. O to více si ceníme 3 bodů, byť dnes slušně řečeno upocených. Soupeři děkujeme za utkání, výsledek je s ohledem na průběh zápasu až příliš jednoznačný. Zdravíme domů naše juniorky a držíme palce proti Ostravě.
60:00
59:01
Do prázdé branky využívá brejk Raslová.
59:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Karolína Raslová bez asistence (2:6).
58:38
Domácí si moc nevědí rady a je na nich vidět již značná únava.
57:08
S jasným sdělením vyslal svou nově složenou lajnu zmíněný trenér na hřiště se slovy: ,,zkus tam vydržet do konce! Všechno střela!!!"
56:52
Trenér Texasu vymýšlí lajny složené z osobností a nechává odpočinout nejdůležitější hráčky.
56:02
Zatím se vyplácí, co se šancí domácích týče.
55:35
Texas zkouší hru bez brankařky.
54:43
Krásná kombinace Slavie a jejích útočnic. Střelu si pak skórující vychutnala skoro do prázdné brány.
54:42
Timeout TEXAS LONGHORNS
54:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Michaela Urbanová (2:5).
54:42
Timeout pro domácí.
53:25
Po srážce u mantinelů vedle domácí lavičky již pořadatelská služba funguje. Srážka se obešla bez vyloučení, dle poznámky domácího trenéra ,,Tak je ale vyluč obě!" to mělo být s trestem.
52:52
Samostatný únik domácí hráčky honosící se číslem 96 skončil bez gólu! Skvělá akce i skvělý zákrok gólmanky.
50:38
,,Slovenská strela jen sa trela" dle poznámek pořadatelů k samostatné akci Texasanky s číslem 44.
48:00
Tempo Texasanek narůstá a tlak před bránou hostujících začíná být neudržitelný. Skvělá gólmanka Slavie Plzeň ale svůj tým drží ve vedení.
46:20
Dělovka Škvorové (domácí) ze zadních řad, trenér ne náhodou Škvor dal ruce za hlavu. Lepší přesnost a tohle byl jasný gól.
45:12
Vyloučená Aneta Rozehnalová hned po konci trestu naskočila na hřiště, vzala osamocený míček a prohodila dvě obránkyně zadních řad hostů, s tím, že jednu dokonce mezi nohama. Dále však svou rychlost nevyužila a balónek ztratila.
43:10
Práci pořadatelů naštěstí zastali rozhodčí a ve hře se může pokračovat i po tvrdém zákroku bránícího Texasu, bez vyloučení.
42:20
Vyloučen hráč Aneta Rozehnalová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
42:10
Střelu ve formátu ,,padající list" předvedla Mirečka z Texasu.
40:30
Veliká šance hned na úvod, po zisku míče v chaosu před brankou Slavie přišla dělovka těsně nad břevno.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: Texas 6 - Plzeň 14
40:00
39:59
Držení balónku v 2. třetině bylo větší pro hostující tým.
39:00
Poslední minutu 2. třetiny provází individuální ztáty hráček obou týmů.
38:06
Žádná větší šance domácích bohužel opět nepřišla.
37:21
Pořád ale Texasanky tlačí míček do brány.
36:45
Střely domácích blokují bohužel vlastní hráčky.
36:00
Vyloučen hráč Ivana Drugdová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:50
A jeden z mnoha brejků (rychlého přechodu z obrany do útoku) využívá Rozehnalová. Na lavičce hostujícího týmu si s tím ale hlavu nelámou, dokonce se ozývá smích, a na hřišti Slávistky pokračují v tlaku a vytváření šancí.
34:17
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Aneta Rozehnalová, asistoval Karla Batíková (2:4).
34:12
Slavia má větší držení míčku a snaží se postupně využít svůj tlak. Často ale Texasanky přihrávky vystihnou a je z toho brejk. Tento scénář se opakoval v posledních minutách hned několikrát.
32:12
Díky dobrému bloku obránkyně domácího týmu je to stále 4:1 pro Plzeň.
31:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Sára Bobková bez asistence (1:4).
30:30
Velmi nebezpečná situace (chaos) na brankovišti Longhorns, se štěstím domácích nevyužitáí šance.
29:50
Po přesilovce se hrál styl ,,nahoru, dolů", ale opět se tempo zklidnilo.
27:50
Přesilová hra domácího týmu zůstala nevyužitá bez nějaké větší šance.
25:38
Vyloučen hráč Jitka Jedličková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
25:28
První vyloučení znamená přesilovku domácího týmu po šermířském souboji (sekání) přes kord hráčky s číslem 47 domácího týmu.
25:01
Standardní situaci zahrály domácí hráčky z velmi nebezpečné pozice, bez gólu.
24:30
A je tu i první rovnání mantinelů po větším střetu, který proběhl v rámci pravidel.
23:45
Po krosovce přišla střela hráčky s číslem 46 týmu Slavie Plzeň a byla zaznamenána první velká šance 2. třetiny.
22:00
Úspěšnější je hostující tým.
21:58
Pořadatelské sídlo bylo zasaženo a nikdo neví, komu patří rozehrávka, následuje buly.
21:39
I takl ale zatím bez většího ohrožení bran.
20:49
Začátek třetiny není vůbec vlažný a oba týmy nasadily vysoké tempo.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Texas 7 - Plzeň 7
20:00
15:45
Jenže nastavení se domácím hráčkám moc nevyplácí, neboť inkasují potřetí. Kontaktní zásah Lupačové padl navíc až po odpískání a rozdíl tedy zůstává dvougólový.
15:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Andrea Košťálová (1:3).
15:00
Do centra dění se neplánovaně dostal opět časoměřič Tonda, jenž všechny překvapil ukončením třetiny už úderem 15. minuty. Po rychlém zásahu zkušených domácích pořadatelek se nicméně bude zbylá pětiminutovka dohrávat dle plánu.
14:03
Slavia se dostává do tempa a jsou z toho dvě branky Lejbové. Nutno ale podotknout, že u té druhé se moc nenadřela, neboť si její kros do vlastní klece nešťastně srazila Neumanová.
13:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Terezie Lejbová, asistoval Ivana Drugdová (1:2).
12:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Terezie Lejbová, asistoval Karolína Vostracká (1:1).
08:47
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jana Pavlicová z trestného střílení (1:0).
08:47
Texasanky jdou do vedení, nařízený nájezd s ledovým klidem proměnila Pavlicová, když zamířila přesně k tyči.
07:46
Teď už to s mířidly bývalé Panterky, dnes mimochodem oděné v dresu jednoho z ředitelů tohoto klubu, vypadalo podstatně lépe a Urbanová musela zakročit betonem.
05:16
Navracivší se Slovenka Michaela Lupačová se probila po pravém křídle až do zakončení, své střele ale dala příliš velkou razanci a pouze tak vystrašila rodiče Škvorovi sedící ve skyboxu.
02:50
Úvod zápasu je zatím ve znamení boje ve střední pásmo a s minimem šancí, nejvíce se tak zapotil zatím asi časoměřič dnešního utkání Tonda, pro nějž je to v této roli premiéra a s neznámou technikou se teprve seznamuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a René Gabesam.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň:
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Karla Batíková, Aneta Rozehnalová, Jana Pavlicová, Eliška Charvátová, Miroslava Nováková
00:00
Krásné odpoledne z Chýně, kde je sice zatím pod mrakem, tváře místních obyvatel už ale brzy rozzáří blížící se 7. kolo 1. ligy žen, v němž zkříží hokejky domácí háčky Texasu se zástupkyněmi plzeňské Slavie. Dokáže sparťanský srdcař a lodivod texaské lavičky jmenovce svého rivala porazit a užít si tak ovací zaplněných tribun?