3:0
3:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FB Hurrican Karlovy Vary 7:2
14. František Urbánek, 23. František Urbánek, 25. František Vrňata, 29. František Urbánek, 48. Matěj Šaroch, 55. Denis Dvořáček, 57. Viktor Císař - 42. Martin Tvrdek, 49. Jan Mašát; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 3:4; využití: 3:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jiří Trojan 20 - Tomáš Heimerle 25; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostí: První dvě třetiny z naší strany nebyly dobré, hodně jsme se trápilli při hře na balonu. Po stažení hry na dvě lajny, se dostavilo zlepšení, lepší pohyb. Chybělo kvalitnější řešení ve finální fázi. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích (Purkrábek) : Dneska tvrdé utkání, jsem rád, že se nikomu nic nestalo. Soupeřův golman a bloky nám v koncovce dělali problémy, ale nakonec jsme si s obojím poradili. Děkujem soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
Střely po 3. třetině: 32:22
59:55
Martanův pokus ohrozit branku soupeře postrádal naprosto vše, co postrádat mohl.
56:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Viktor Císař, asistoval Marek Paštika (7:2).
55:58
Konec utkání se nese ve znamení tvrdých zákroků v poli.
54:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Denis Dvořáček, asistoval František Urbánek (6:2).
51:48
Centimetry nyní hráli v Šolajův neprospěch, jeho střela končí jen na břevnu.
50:00
Výbornou střelu Szappanose Trojan likviduje.
48:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát, asistoval Martin Krejčí (5:2).
48:38
Úhledná akce hostí končí brankou
47:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Tadeáš Doucha (5:1).
46:55
Vyloučen hráč Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
46:44
Šolaja prošel obranou soupeře jako nůž máslem, avšak byl faulován, takže zakončení postrádalo na razanci.
45:26
Vyloučen hráč Ondřej Vaněk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
45:15
Jedličkova střela od mantinelu končí jen na helmě Trojana.
44:12
Vrňata vypíchl balonek poslednímu obránci, avšak Heimerle je dnes opravdu výtečný a se střelou si opět poradil.
43:10
Hosté jsou po vstřelení první branky velice aktivní a zatápí domácím pod kotlem.
41:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Tvrdek, asistoval Petr Nöbauer (4:1).
41:24
Urbánek je dnes při chuti, pálí z každé střelecké pozice.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: 19:12
38:25
Heimerle vytáhl proti střele Jílka další z jeho fantastických zákroků.
37:04
Bekhendová střela Krejčího netrefila branku.
36:37
Hra nyní ztrácí na tempu.
33:14
Vyloučen hráč Filip Píše družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
33:14
Vyloučen hráč Petr Jedlička družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
33:14
Opakující se strkanice před brankářem vyústila k vylouční na obou stranách.
31:56
Domácí přečkali oslabení bez větších potíží.
30:24
I přes početní nevýhodu dokázali chvilku domácí udržet balonek na polovině soupeře.
29:56
Vyloučen hráč Martin Šolaja družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
28:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil František Urbánek, asistoval Tadeáš Doucha (4:0).
28:23
Vyloučen hráč Daniel Grulich družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:48
Domácí kontrolují chod hry.
25:15
Skvělou nahrávku před branku Dvořáček trestuhodně zahodil.
24:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil František Vrňata, asistoval Tadeáš Doucha (3:0).
22:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil František Urbánek, asistoval Jonáš Obermann (2:0).
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině: 13:10
19:37
Hosté nedokázali potrestat již několikátou chybu v rozehrávce domácích.
16:57
Jílek orazítkoval břevno Heimerleho branky.
15:30
Již několikátá ztráta balonku v útoku od Dvořáčka zapříčinila slibnou šanci hostí, ovšem Trojan neměl se střelou problém.
13:29
13:29
Úhlednou kombinaci domácích nekompromisně zakončuje Urbánek.
13:05
Heimerle vytahuje v oslabení skvělé zákroky.
12:04
Vyloučen hráč Vojtěch Bigas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:21
Šarochův pokus se nevešel mezi 3 tyče.
09:16
Šolaja vyslal dobrou sřelu zápěstím, brankář hostí si s jeho pokusem poradil.
08:40
Vaněk svoje fatální pochybení zvládl napravit, takže k ohrožení Trojanovi branky nedošlo.
06:58
Dobrou střelu Nevšímala domácí brankář zlikvidoval.
03:20
Paštika si teď u mantinelu úhlednou kličkou namazal soupeře na chleba, ale kvůli nekoncetrovanosti, balonek následně ztratil.
01:47
Rozehrávku Karlových Varů zachytil Šach, ale díky dobře zformované obraně, k protiútoku nedošlo.
01:30
Začátek utkání je nahoru dolu, oba týmy mají problém udržet se déle na polovině soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Tomáš Heimerle; hráči v poli: Marian Geťko, Michal Szappanos, Ondřej Ančinec, Jan Mašát, Petr Nöbauer
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jiří Trojan; hráči v poli: Dominik Šach, Tadeáš Doucha, František Jílek, Martin Šolaja, František Vrňata