5:0
2:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC Kutná Hora  9:1
3. Jan Urych, 4. Marek Cígler, 17. Jan Krejča, 19. Jan Fator, 23. Daniel Rozsévač, 28. Jan Krejča, 30. Vojtěch Andrášek, 39. Matyáš Bláha, 42. Matyáš Bláha - 10. Lukáš Martin; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Hübschman ?, Vítek Šimáček ? - Matěj Němec ?; po třetinách: 2:1, 5:0, 2:0;
45:00
44:57
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
44:57
Vyloučen hráč Štěpán Blahník družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
41:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Bláha, asistoval Jan Fator (9:1).
39:43
Vyloučen hráč Michal Trník družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání.
38:27
36:30
Vyloučen hráč Michal Trník družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vojtěch Andrášek, asistoval Matyáš Bláha (7:1).
27:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Krejča, asistoval Marek Cígler (6:1).
27:46
Střídání brankáře. Nový brankář Vítek Šimáček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
22:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Rozsévač, asistoval Adam Roháč (5:1).
21:53
Vyloučen hráč Matyáš Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Fator, asistoval Daniel Rozsévač (4:1).
16:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Krejča, asistoval Tadeáš Meixner (3:1).
15:00
15:00
09:51
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Martin bez asistence (2:1).
07:34
Vyloučen hráč Štěpán Blahník družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
03:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Cígler, asistoval Matyáš Kopecký (2:0).
02:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Urych, asistoval Vojtěch Bláha (1:0).