1:2
3:1
- : -

Hippos Žďár n/S. - FBŠ Všestary 7:4
7. Michal Hrubý, 17. Vít Karásek, 20. Vojtěch Haman, 31. Vít Karásek, 53. Michal Hrubý, 53. Ondřej Dvořák, 53. Tomáš Hrubý - 14. František Lahučký, 36. Aleš Klemš, 40. Miloš Macháček, 49. František Lahučký; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jan Hažmuka 29 - Vojtěch Kuča 13; po třetinách: 3:1, 1:2, 3:1;
60:00
59:59
Počet střel po třetí třetině domácí 13 hosté 7.
59:59
Komentář trenéra hostů: "Bohužel nás dnes srazila vlastní hala a přiliš velká koncetrace na okolní vlivy místo soustředění se na samotnou hru. Byli jsme sami sobě hlavním soupeřem, čehož domácí tým dokonale využil. 3 góly ve třetí třetině nám zavřeli cestu k úspěchu a odjížídme s prázdnou. Gratuluji soupeři k výhře a přeji hezký večer."
59:59
Komentář trenéra domácích Filipa Dvořáka: Až na jednu pasáž ve druhé třetině jsme byli myslím lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Jsme rádi za tři body před pauzou a děkujeme soupeři.
54:26
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Libor Denk (7:4).
52:50
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák bez asistence (6:4).
52:50
Domácí rychle odskakují do dvoubrankového vedení.
52:37
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Hrubý, asistoval Filip Dvořák (5:4).
51:53
Hraje se ve vysokém tempu.
48:47
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký bez asistence (4:4).
48:47
Hra se nám vyrovnala.
48:08
Šance domácích skončila na obránci hostí
44:57
Hra se nám ve třetí třetině začíná přiostřovat.
40:00
40:00
39:59
Počet střel po druhé třetině domácí 9 hosté 6.
39:24
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Marek Stuchlík (4:3).
37:56
Domácím se podařilo ubránit i druhou přesilovou hru.
35:56
Vyloučen hráč Tomáš Hrubý družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hra rukou.
35:13
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Aleš Klemš, asistoval František Lahučký (4:2).
30:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Karásek, asistoval Tomáš Hrubý (4:1).
27:34
Hosté nevyužívají přesilovou hru.
26:04
Hráči hostí nedokázali dorazit míček do branky.
25:28
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:00
20:00
19:59
Počet střel po první třetině hosté 7 domácí 11.
19:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Michal Hrubý (3:1).
19:28
Gól dává čerstvý třicátník Vojtěch Haman.
16:25
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Karásek, asistoval Libor Denk (2:1).
13:38
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Jakub Moravec (1:1).
11:12
Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil Tomáš Hrubý.
06:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Hrubý, asistoval Vojtěch Haman (1:0).
06:55
O první branku utkání se postaral Michal Hrubý.
02:00
Začátek zápasu je opatrný.
00:01
Úvodní vhazování vyhrýl tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Marek Stuchlík, Miloš Macháček, Štěpán Novák, Daniel Moravec, Pavel Hellmann
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Jan Hažmuka; hráči v poli: Vít Karásek, Filip Dvořák, Libor Denk, Ondřej Dvořák, Vojtěch Haman