0:3
2:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal Chomutov 3:7
16. Matěj Šaroch, 41. Matěj Šaroch, 50. Filip Píše - 13. Adam Martin, 18. Tomáš Hennrich, 21. Rudolf Klement, 24. Adam Manas, 37. Jan Ibl, 44. Adam Manas, 60. Adam Martin; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:4 + Tomáš Hennrich 5; využití: 2:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Matěj Šefl ? - Ondřej Šrámek ?; po třetinách: 1:2, 0:3, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostí: Vyrovnané utkání, dařila se nám dneska hra na míčku a i přes oslabní a následnou powerplay ve 3. třetině, jsme týmovým výkonem dotáhli zápas do vítězství. Děkujeme soupeři a přejeme hodně štěstí.
60:00
Komentář trenéra domácích (Purkrábek): Když už jsme dnes byli na balonu, byli jsme naprosto zoufalí a odevzdávali na hokejku soupeře. Bohužel ani velké množství přesilovek, nám nepomohlo. Soupeř zaslouženě bere 3 body. Děkujeme a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00
59:59
Střely na branku po 3. třetině: 20:19
59:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Rudolf Klement (3:7).
55:40
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:57
Timeout Florbal Chomutov
53:48
S bekhendem Martina měl Šefl problém, ovšem branku neobdržel.
51:54
Kubík uběhl v oslabení, na jeho zakončení byl Šefl připraven.
49:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Filip Píše, asistoval František Urbánek (3:6).
48:32
Martin nebezpečně uběhl v oslabení, Šefl díky špatnému zakončení zasahovat nemusel.
47:08
Vyloučen hráč Tomáš Hennrich družstva Florbal Chomutov na 5 minut za sekání.
45:40
Vyloučen hráč Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
43:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval František Kubík (2:6).
42:12
Domácí po vstřelení branky ožívají a jsou nyní aktivnější než soupeř.
40:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch bez asistence (2:5).
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: 13:14
36:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Ibl bez asistence (1:5).
36:20
Ibl se výborně prosmýkl před branku, avšak Šefl byl nad jeho síly.
33:51
Vyloučen hráč Denis Dvořáček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
32:48
Dvořáček se opět ocitl sám tváří v tvář branáři, ovšem opět minul.
32:27
Domácím dochází šťáva a hostí plně kontrolují hru.
31:15
Douchův pokus minul branku o metry.
27:02
Vyloučen hráč Matěj Šaroch družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
26:28
Vyloučen hráč Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
23:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Ondřej Šrámek (1:4).
23:14
Šaroch v přesilovce opět míří nepřesně.
22:10
Vyloučen hráč Marek Nekuda družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
20:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Rudolf Klement bez asistence (1:3).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po 1. třetině: 9:7
17:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Hennrich, asistoval Adam Manas (1:2).
15:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Tadeáš Doucha (1:1).
14:45
Nekuda skvěle vypíchl balon a hnal se do protiútoku, Píše ho ovšem dostihl a balon mu odebral.
13:56
Vyloučen hráč Tomáš Kotlan družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
12:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Martin Šnobr (0:1).
11:55
Vyloučen hráč Dominik Šach družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
11:33
Akci 2 na 1 zakončoval Píše, brankář hostí opět dobře zasáhl.
09:17
Dvořáček v samostatném úniku opět pochybil.
08:10
Rychlou rozehrávku Vinohrad zakončoval Píše, ovšem s tímto pokusem neměl brankář hostí sebemenší problém.
05:05
Nekudovu nahrávku do předbrankového prostoru zachytil Martan, takže se ohrožení branky nekoná.
04:20
Martanův pokus končí na boční síťce.
02:30
Adamova střela se nevešla mezi 3 tyče.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Šrámek; hráči v poli: Ondřej Holubář, Adam Martin, Rudolf Klement, Marek Nekuda, Martin Šnobr
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Matěj Šefl; hráči v poli: Matěj Šaroch, Tadeáš Doucha, František Jílek, František Vrňata, Dominik Šach