1:2
- : -
FBC Lutín

Orel Jednota Troubelice - FBC Lutín 1:7
26. Radomír Pešek - 2. Rostislav Pavlíček, 9. Libor Vejmola, 12. Pavel Kovařík, 18. Pavel Chmelář, 19. Rostislav Pavlíček, 27. Oldřich Mariánek, 33. Rostislav Pavlíček; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Václav Killar; vyloučení: 0 + Petr Dorušák 5:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Martin Spáčil ? - Ondřej Tomášek ?; po třetinách: 0:3, 0:2, 1:2;
36:00
32:22
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Rostislav Pavlíček, asistoval Pavel Chmelář (1:7).
26:50
Vyloučen hráč Rostislav Pavlíček družstva FBC Lutín na 2 minuty za hra bez hokejky.
26:02
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Oldřich Mariánek, asistoval Pavel Kovařík (1:6).
25:20
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Radomír Pešek, asistoval Lukáš Zapletal (1:5).
24:00
24:00
18:43
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Rostislav Pavlíček, asistoval Petr Vrba (0:5).
17:11
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Pavel Chmelář, asistoval Rostislav Pavlíček (0:4).
14:28
Vyloučen hráč Petr Dorušák družstva Orel Jednota Troubelice na 5 minut za hrubost.
12:00
12:00
11:36
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Pavel Kovařík, asistoval Libor Vejmola (0:3).
08:21
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Libor Vejmola, asistoval Oldřich Mariánek (0:2).
04:14
Vyloučen hráč Libor Vejmola družstva FBC Lutín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:24
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Rostislav Pavlíček, asistoval Tomáš Brázdil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Lutín:
00:00
Line-up domácích Orel Jednota Troubelice: brankář: Martin Spáčil; hráči v poli: Martin Král, Petr Dorušák, Lukáš Doubrava, Dušan Krejčí, Roman Helekal