0:0
2:2
- : -

Spartak Pelhřimov B - Sklo Bohemia Světlá n/S 4:3pn
14. Martin Kos, 38. Luděk Charouzek, 40. Martin Kos, N Luděk Charouzek - 12. Jaroslav Krátký, 34. Jaroslav Krátký, 38. Jaroslav Krátký; rozhodčí: Josef Pařízek - Petr Jindra; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jakub Kuchař ? - Tomáš Černohlávek ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 2:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč Josef Smejkal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov B hráč Luděk Charouzek a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč Martin Pavelka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov B hráč Martin Kos , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč Luboš Brzoň , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov B hráč Jan Knězů a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč Josef Smejkal a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov B hráč Luděk Charouzek , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:42
Timeout Spartak Pelhřimov B
39:35
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Martin Kos, asistoval Kryštof Smejkal (3:3).
38:31
Vyloučen hráč Andrej Čapek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za blokování hokejky.
37:56
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Jaroslav Krátký, asistoval Patrik Mendl (2:3).
37:01
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Kryštof Smejkal (2:2).
33:24
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Jaroslav Krátký, asistoval Luboš Brzoň (1:2).
30:00
30:00
15:00
15:00
13:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Martin Kos z trestného střílení (1:1).
11:28
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Jaroslav Krátký bez asistence (0:1).