2:1
4:1
- : -

FBC Mohelnice - FBK Atlas Blansko 7:6
15. Lukáš Zach, 29. Lukáš Zach, 32. Tomáš Šalda, 43. Lukáš Zach, 47. Matěj Bizek, 58. Lukáš Zach, 60. Filip Heller - 7. Vojtěch Fedra, 7. Lukáš Svoboda, 8. Jakub Fedra, 13. Vojtěch Fedra, 37. Jakub Fedra, 49. František Fedra; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 4:9; využití: 3:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Jan Hampl 11, Jakub Haltmar 12 - David Tenora 38; po třetinách: 1:4, 2:1, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostí, 1.část:
První řadě bych rád pomohl poděkoval na dvou forntách jedna je ta výborná divácká atmopsféra, která neskutečně hnala domácí a myslím si, že díky nim to nezabalili.
60:00
 Komentář trenéra hostí, 2. část: Druhá věc byl soupeř samotný hráli odhodlaně za každého stavu a šli si za výhrou. Nezbývá než se ze závěru poučit a být silnější do dalších zápasů. S tolika vyloučeními se zápas prostě nevyhrává. Vzhůru ATLAS a zpět na výsluní.
60:00
Komentář trenéra domácích: Škoda opět zaspaného úvodu, kvůli kterému bylo utkání zbytečně dramatické. Pro diváky krásný zápas, jsem rád, že jsme to opět nezabalili a dotáhli utkání přes nepříznívý vývoj ke 3 bodům. Kluci by akorát mohli více myslet na mé zdraví.
60:00
59:42
Timeout FBK Atlas Blansko
59:42
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Heller, asistoval Tomáš Šalda (7:6).
59:00
Crlova střela do odkryté brány letí mimo.
59:00
Mohelnice třemi rychlými střelami chtrěla dát vítězný gól, jenže blanský gólman drží svůj tým jako zeď.
58:33
Timeout FBC Mohelnice
57:28
Zach sice při střele spadl a vůbec neviděl, kam míček letěl, ale góla dal.
57:27
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Lukáš Zach, asistoval Jindřich Novák (6:6).
57:16
Weiss zblokoval 3 střely za sebou, ale furt má klidnou hlavu.
56:11
Atlas je v tlaku jak v petrželi. Ale bloky jim vychází.
51:02
Bratranci Mekyskové výří mohelnický kotel.
49:56
Vyloučen hráč Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za vysoká hokejka.
48:13
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil František Fedra, asistoval Jakub Fedra (5:6).
46:25
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Matěj Bizek, asistoval Štefan Bubela (5:5).
45:26
Haltmar drží Mohelnici v naději. Fedra J. jel sám, ale mohelnického brankáře nepřekonal.
44:41
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
44:19
Vyloučen hráč Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
44:02
Mohelnický kotel už křičí  "Dáme góla ve čtyrech".
43:40
Vyloučen hráč Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
42:52
Mohelnice měla rozehrávku z mantinelu na úrovni basketbalové hrušky. Weiss klepl míček Zachoví, který vystřelil nechytatelnou dělovku pod rameno.
42:51
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Lukáš Zach, asistoval Jakub Weiss (4:5).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Haltmar družstva FBC Mohelnice
40:00
40:00
38:44
Vyloučen hráč Jindřich Novák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
37:59
Vyloučen hráč Dominik Janík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:02
Hampl si vyskočil pro skákající míček, bohužel mu vyjel z ruk a Fedra J. už věděl co z míčkem.
36:01
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Fedra, asistoval Patrik Crla (3:5).
34:23
Bubela opět mimo, ten až přijde na střídačku, tak od trenéra Šincla neuslyší povzbuzujíví slova.
33:53
Bizek byl faulován v rohu a Žilka souboj dohrál a fauloval Weisse. Bohužel, tento čin se trestá 2 minutami.
33:52
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
33:45
Bubela z mantinelu netrefuje odkrytou bránu.
32:08
Pleska se inspiroval švédskou Storvetou a zkoužel dát góla z voleje, míček však skončil těsně vedle.
31:13
Novotný rychle rozehrál ze středu hřiště na Šaldu, který nechytatelnou dělovkou z jedničky vymetl pavučiny z branky Atlasu.
31:12
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Šalda, asistoval Tomáš Novotný (3:4).
28:49
Rychlá kombinace Mohelnice. Zach nahrál do rohu Bizkovi, který si obešel branku, nahrál Bubelovi a ten z jedničky nahral Zachovi. Ukázková akce.
28:48
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Lukáš Zach, asistoval Štefan Bubela (2:4).
28:26
Vyloučen hráč Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
25:42
Bizek sám v úniku na gólmana, kličku však Tenora přečetl.
25:12
Janík ukázal ukázkovou střelu backhandem, na Hampla však nestačila míček končí v outu.
22:27
Ferda V. volná na mantinelu mířil přímo do prázdné brány. Hampl však ukázal ukázkový přesun.
21:41
Borek svým blokem zabránil snížení domácích.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině v zápase FBC Mohelnice vs. FBK Atlas Blansko: 15:8
19:59
Střely na bránu v druhé třetině v zápase FBC Mohelnice vs. FBK Atlas Blansko: 15:8
19:44
Vyloučen hráč Lukáš Zach družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
18:51
Vyloučen hráč Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
17:35
Janík si v úniku šikovně obhodil 3 hráče. Pak ale nestačil na rychlé nožky Hellera, který ho pak v rohu fauloval.
16:07
Vyloučen hráč Jakub Kolmačka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:06
Vaněk dostal přihrávku před prázdnou bránu. Kolmačka byl "donucen" faulovat. Rozhodčí jeho rozhodní trestají 2-minutovým faulem.
14:26
Pudilovu rychlou střeli z mantinelu jednoduše doklepl Zach do odkryté brány.
14:25
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Lukáš Zach, asistoval Tomáš Pudil (1:4).
14:16
Bizek sám v úniku seknut Crlou, rozhodčí však udělují pouze 2-minutový trest.
14:15
Vyloučen hráč Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
13:40
Bizek opět z mantinelu, ale brankář hostů drží svůj tým už dlouho při životě.
13:15
Vaněk si obešel bránu a hezky vystřelil, bohužel pro Mohelnici jen do boční sítě.
12:06
Fedra V. nádherně vymetl pavučinu z Hamplovy bránu, který neměl jak střelu vidět.
12:05
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval František Fedra (0:4).
11:24
Valigura šikovně tečoval střelu Zacha. Míček však proletěl kousek vedle.
09:40
Bubela střlí z mantinelu do prázdné. Za Tenorovu rychlou ruku by se ani v Superlize nestyděli.
08:45
Vyloučen hráč Vojtěch Foret družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
08:02
Rozhodčí signalizuje odložené vyloučení. Uvíme přesilovku Mohelnice.
07:39
Fedra J. byl u odraženého míčku hned a je na čase, aby se Mohelnice probudila.
07:38
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Fedra, asistoval Vojtěch Fedra (0:3).
06:57
Svoboda byl u skákavého míčku ve velkém brankovišti první a zvyšuje stav utkání na 0:2.
06:56
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Svoboda, asistoval Dominik Žilka (0:2).
06:08
Fedra V. si počkal u branky domácích. Když Mohelnický útok skončil v rukách brankáře. Fedra dostal šanci na rychlý nájezd.
06:07
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval David Tenora (0:1).
05:27
Nejezchlebova střela končí na břevně.
03:57
Zach v rohu u hostů vybojoval míček, který však nahrál jen na Bizkův backhand.
02:50
Weissova střela skončila v rukách Tenora.
02:00
V prvních 2 minutách je na míčku více celek z Blanska.
01:45
Borkova střela se pouze odrazila od levé tyčky.
00:01
Úvodní bully vyhrává hostující celek.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Patrik Crla, Jakub Fedra, Jakub Kolmačka, František Fedra, Vojtěch Fedra
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Maxián Přikryl, Martin Kubíček, David Nejezchleba, Michal Vaněk, Jiří Šula