1:3
0:6
- : -

FBC Česká Skalice - Orel Přelouč 1:11
21. Adéla Metelková - 2. Valentin Domniku, 12. Martin Landsmann, 18. Tomáš Křinka, 21. Andrej Bína, 23. Maxmilián Čapek, 25. Maxmilián Čapek, 26. Maxmilián Čapek, 27. Andrej Bína, 30. Andrej Bína, 31. Maxmilián Čapek, 36. Andrej Bína; rozhodčí: Martin Halousek - Tomáš Jelínek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Chládek 13 - Sára Pavlišová 9; po třetinách: 0:2, 1:3, 0:6;
36:00
35:22
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Andrej Bína, asistoval Martin Landsmann (1:11).
32:08
Vyloučen hráč Marek Hána družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:33
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Maxmilián Čapek bez asistence (1:10).
30:14
Timeout Orel Přelouč
29:46
26:25
25:07
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Maxmilián Čapek, asistoval Martin Landsmann (1:7).
24:05
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Maxmilián Čapek, asistoval Andrej Bína (1:6).
24:00
24:00
22:54
20:27
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Andrej Bína bez asistence (1:4).
20:06
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil Adéla Metelková, asistoval Jakub Metelka (1:3).
17:06
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Tomáš Křinka, asistoval Martin Landsmann (0:3).
12:00
12:00
11:05
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Martin Landsmann, asistoval Andrej Bína (0:2).
02:58
Vyloučen hráč Horác Al Sofy družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za špatné střídání.
01:35
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Valentin Domniku, asistoval Maxmilián Čapek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč:
00:00
Line-up domácích FBC Česká Skalice: brankář: Tomáš Chládek; hráči v poli: Jakub Šinták, Jakub Metelka, Ondřej Sedláček, Šimon Príbojský, Ondřej Lukavský