1:2
3:4
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:13
35. Jana Arazimová, 52. Laura Vytrhlíková, 55. Nela Havlínová, 56. Veronika Kundertová - 4. Adéla Skalická, 5. Nikola Trnková, 8. Aneta Kalivodová, 11. Štěpánka Kolafová, 12. Karolína Snopová, 13. Adéla Skalická, 20. Karolína Hošková, 25. Eliška Reischlová, 29. Aneta Nigrinová, 50. Adéla Skalická, 51. Eliška Reischlová, 52. Adéla Dlouhá, 53. Eliška Reischlová; rozhodčí: Marcel Zelenka - Lukáš Pekárek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Tereza Kalousová 15, Aneta Švátorová 5 - Štěpánka Rohlíčková 19; po třetinách: 0:7, 1:2, 3:4;
60:00
Komentář domácího týmu (Vadim Všetula): Tak snad zase někdo nebude měnit komentář :-). Potěšila mě hra Vinohrad, že krom napadání hrají jak my. Bohužel my tak dnes opravdu, ale opravdu nehráli. První třetinu jsme důrazem odehráli jak proti mladším žákyním a to fakt dle ročníků soupeřky nejsou. Oslabení máme famózní, ale přece nemůžeme hrát ve 4 celý zápas, nebo jo ? Hlavně ať zranění golmanky není vážné. Už toho je moc a fakt to není chvili. Díky soupeři.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu (Pavel Doubek) : Od začátku nám to tam docela padalo a po půli zápasu bylo o vítězi rozhodnuto. Soupeř v druhé polovině přidal na důrazu až do té míry, že jsme byli rádi, že v 60. minutě zápas skončil. Děkujeme soupeři a pořadatelům za zápas.
60:00
58:00
Probíhájí poslední dvě minuty třetí třetiny
57:43
Vyloučen hráč Jana Arazimová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:02
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
56:56
Bílková se prodírá domácí obranou
55:17
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Veronika Kundertová bez asistence (4:13).
55:16
Kundertová unikla sama před protihráčkama se zakončením
55:04
Slaviková využívá chyby Vinohradu a bere situaci do svych rukou s výběhem na bránu
54:08
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová z trestného střílení (3:13).
53:36
Vyloučen hráč Tereza Vaníčková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
53:10
Střídání brankáře. Nový brankář Aneta Švátorová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV
53:01
Rohlíčková skače po Prosné střele
52:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Aneta Nigrinová (2:13).
52:04
Slavíková rozehrává z rohu s Vytrhlíkovou, která zkouší zakončovat
51:34
Kalivodová vypichává míček Vytrhlíkové
51:09
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Karolína Slavíková (2:12).
51:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Adéla Dlouhá, asistoval Ivana Hrušková (1:12).
50:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Dominika Kratochvílová (1:11).
50:30
Litvínov se stahuje zpatký na svojí polovinu
49:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Adéla Skalická, asistoval Ivana Hrušková (1:10).
34:56
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Jana Arazimová, asistoval Tereza Šalátová (1:9).
28:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Nigrinová, asistoval Eliška Reischlová (0:9).
27:47
Litvínov neproměňuje přesilovou hru
25:48
Vyloučen hráč Nikola Trnková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
25:32
Hra je jak na běžícím páse
24:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Karolína Snopová (0:8).
19:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Karolína Hošková, asistoval Ivana Hrušková (0:7).
19:00
Probíhá poslední minuty první třetiny
18:05
Slavíková vysprintovala pres celé hřiště a zakončuje na Rohlíčkovou
17:03
Grenová vyčkala na přihrávku od spoluhráčky jenže za zády už jí sprintuje Kundertová