0:1
- : -
TROOPERS B

TROOPERS B - SFK Kozel Počenice 4:2
7. David Mati, 10. Jan Grábl, 11. David Hauser, 20. Vojtěch Potáček - 28. Ondřej Dofek, 45. Tomáš Bednařík; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Kanala ? - Jiří Vlk ?; po třetinách: 3:0, 1:1, 0:1;
45:00
44:59
Domácí vítězí, děkujeme skvělým fanouškům. Kéž by taková atmosféra byla na každém zápasu.
44:22
Tak přecejen, Bednařík zpoza brány vykroužil na střed a zavěšuje
44:21
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Tomáš Bednařík, asistoval Vojtěch Hyánek (4:2).
44:00
Napsal bych něco i o hře Počenic, ale marně se hledají i maličkosti. Přesto teď mají nadějný volný úder.
43:35
Martin Zvěřina vás všechny zve do Meat Vandals. Žhavá novinka od dubna na Jakubáku.
43:02
Hauser nahrává do prázdna, asi už je hlavou na zasloužené cigaretce.
42:01
Radovi se příliš nechtělo vracet. Kapitán domácích mu naznačuje, že další střídání již nemusí přijít. Snad si to vezme k srdci.
41:19
Krvač od manťáku vedle. Tady by taky tréninky pomohly...
39:05
Grábl kličkuje, ale Zvěřina ho zastavuje, asi ho neviděl, ale světla jsou zapnutá.
37:32
Hostující hráč s číslem 8 předvedl dobrý průnik v oslabení, ale Kanala hezkým zákrokem vytahuje. Tady obrana domácích selhala.
35:55
Ovšem gólman hostů se ozývá slovy "To si děláš kozy ne?" a dostává dvoječku.
35:54
Vyloučen hráč Jiří Vlk družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za nesportovní chování.
35:50
Kanala chytá hostujícího hráče za nohu, píšťalka sudích zůstává němá.
35:02
Hauser nebezpečně tečuje na svoji branku, naštěstí vedle
34:42
V hale je poměrně zima, že by se vrátil oblíbený správce Mrož?
33:16
Brněnská florbalová legenda Marek Horáček zatím nebezpečný jako United včera...
32:07
Hošek na střídačče evidentně na mobilu. Toto bude mít u domácích jistě dohru a zřejmě něco přispěje do týmové kasy.
30:40
Krčmář dvakrát napřáhl, ale nic z toho.
30:00
30:00
Plaček neúspěšný na bule, nevím, proč tam chodí.
30:00
29:39
Sotva jsem to dopsal, Zvěřina se rozběhl, ale ztratil. Příště hraj Martine radši svoji hru.
28:29
Plaček - Zvěřina, dvě stojící věže, zatím to ale stačí.
27:06
Tečovaná střela od mantinelu, Kanala bohužel nemá, kdyby chodil na tréninky, mohl by mít
27:05
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Ondřej Dofek, asistoval Marek Šindelka (4:1).
25:51
Hauser usedá na trestnou, asi si chtěl pokecat s Felklem. Ten nám sdělil historky, jak prochladl na rybách a jak se těší příští týden na párty. Škoda, že nemáme taky pozvánku
25:50
Vyloučen hráč David Hauser družstva TROOPERS B na 2 minuty za bránění ve hře.
25:01
Hyánek vstřelil gól, ale stál v brankovišti. Plaček nakonec spokojen s výrokem sudích
23:46
Krčmářův horký brambor trefil kanalu do pupku
22:20
Pavlík z brejku těsně vedle
21:20
Přesilovka domácích zatím bídná. Mantinely opět leží na zemi. Davide, už stačilo!
20:29
Vyloučen hráč Ondřej Dofek družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:30
Potáček vyslyšel domácí fanoušky a po úniku zvyžuje bekendem k tyči. Atmosféra je nepopsatelná.
19:29
Branku družstva TROOPERS B vstřelil Vojtěch Potáček, asistoval Ondřej Pavlík (4:0).
19:06
Domácí ultras skandují "My chceme gól", zatím na míčku hosté.
18:44
Padají mantinely, nejpíš David Mati na hřišti...
17:50
Velké šance domácích Potáček i Pavlík nedávají tutovky. Následně Plaček z volného úderu vedle.
17:32
Černí jsou zatím jasně lepší, vyčnívá především hráč s číslem 38, ovšem ne svoji hrou.
16:45
Kanala hezky zasahuje, pochválil ho i ostřílený matador Chrást, to musí potěšit.
16:20
Zvěřina mohl nahrát Matimu před bránou, ale radši s tím zajel do rohu.
15:30
Počenice toho zatím příliš nepředvedli, aby taky jo, když se dávaci ptají, kde to vůbec je.