1:4
0:4
- : -

SK Florbal Benešov - FbŠ Bohemians B 2:10
7. Vít Mokoš, 16. Jakub Wroblowský - 8. Jan Ješetický, 10. Vojtěch Procházka, 14. Matěj Gubien, 15. Jan Ješetický, 23. František Zub, 24. Jan Ješetický, 29. Jan Ješetický, 30. Lukáš Krupička, 32. Lukáš Doležal, 33. Matěj Gubien; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Ondřej Coufalík ? - Svatopluk Kněžour ?, Vojtěch Knobloch ?; po třetinách: 1:2, 1:4, 0:4;
36:00
33:13
Vyloučen hráč Vojtěch Pecha družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za špatné střídání.
32:13
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matěj Gubien, asistoval František Zub (2:10).
31:42
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Doležal, asistoval Maxmilián Bursík (2:9).
29:36
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Krupička, asistoval Lukáš Doležal (2:8).
28:44
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Ješetický bez asistence (2:7).
28:20
Timeout FbŠ Bohemians B
24:00
24:00
23:59
Jonáš Vrkoslav dostal míček za brankovou čáru těsně po časovém limitu, gol se tudíž nepočítá.
23:24
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Ješetický, asistoval Matouš Michalko (2:6).
22:58
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil František Zub bez asistence (2:5).
15:48
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jakub Wroblowský bez asistence (2:4).
15:48
Jakub Wroblowský parádní dorážkou snižuje na 2:4.
14:06
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Ješetický, asistoval Štěpán Pacal (1:4).
13:27
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matěj Gubien, asistoval Vojtěch Drahota (1:3).
12:00
12:00
09:21
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Vojtěch Procházka bez asistence (1:2).
07:30
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Ješetický, asistoval Vojtěch Procházka (1:1).
06:03
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vít Mokoš, asistoval František Flášar (1:0).
01:27
Vyloučen hráč Jonáš Vrkoslav družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Jan Sysel.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Svatopluk Kněžour; hráči v poli: Vojtěch Drahota, Vojtěch Porazil, Matěj Gubien, Jakub Gavenda, František Zub
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Ondřej Coufalík; hráči v poli: Lukáš Koukol, Jakub Hart, Tomáš Filip, Jakub Wroblowský, František Flášar