4:1
1:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - Tatran Střešovice 5:2
1. Daniel Bruntz, 2. Ondřej Krouský, 5. Ondřej Krouský, 9. Matěj Kulíšek, 21. Denis Josef Horák - 4. Albert Haasz, 23. Alex Kuběna; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Chuděj; vyloučení: 2:0; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Procházka ? - Štěpán Bártl ?; po třetinách: 4:1, 1:1;
26:00
22:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Alex Kuběna, asistoval Jonáš Tuma (5:2).
20:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Denis Josef Horák, asistoval Jiří Miler (5:1).
13:00
13:00
11:02
Vyloučen hráč Martin Hlušička družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
10:06
Vyloučen hráč Denis Josef Horák družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:32
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Matěj Kulíšek, asistoval Matěj Miclík (4:1).
04:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Ondřej Krouský bez asistence (3:1).
03:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Albert Haasz, asistoval Šimon Padevět (2:1).
01:46
00:50
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Daniel Bruntz, asistoval Martin Hlušička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Petr Špaček, Filip Kočí, Daniel Bruntz, Jan Michalec, Matěj Boček