2:2
3:3
- : -

FbŠ Bohemians B - Wizards SO Praha 10 B 7:8pn
5. Michal Křenek, 12. Jindřich Smoček, 18. Petr Červenka, 28. Martin Janoušek, 34. Vojtěch Svoboda, 38. Petr Hromádko, 41. Matěj Gubien - 1. Tomáš Branžovský, 10. Jan Stádník, 17. Tomáš Branžovský, 28. Ondřej Policar, 35. Tomáš Branžovský, 36. Tomáš Branžovský, 45. Tomáš Branžovský, N Jan Stádník; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2 + Michal Křenek 5:1; využití: 1:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Stanislav Martínek 21 - David Sádlík 24; po třetinách: 2:2, 2:2, 3:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Martin Janoušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 B hráč Jan Stádník a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Vojtěch Svoboda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 B hráč Tomáš Branžovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Petr Hromádko , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 B hráč Filip Müller a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:30
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil Tomáš Branžovský, asistoval Vojtěch Židův (7:7).
41:14
Vyloučen hráč Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians B na 5 minut za hrubost.
40:20
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matěj Gubien, asistoval Vít Hlaváček (7:6).
37:49
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Matěj Podroužek (6:6).
36:20
Vyloučen hráč Tomáš Pliska družstva Wizards SO Praha 10 B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:37
34:31
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil Tomáš Branžovský, asistoval Michael Svatoš (5:5).
33:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Vojtěch Svoboda, asistoval Matěj Podroužek (5:4).
31:00
Vyloučen hráč Vojtěch Svoboda družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:59
Střely ve 2. třetině: Bohemians: 10, Wizards: 8
28:15
Vyloučen hráč Jan Harák družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
27:33
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil Ondřej Policar, asistoval Tomáš Pliska (4:4).
27:24
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Janoušek bez asistence (4:3).
17:05
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Červenka, asistoval Ondřej Plecháč (3:3).
16:00
15:00
15:00
14:59
Střely v 1. třetině: Bohemians: 10, Wizards: 11
11:03
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jindřich Smoček, asistoval Matěj Podroužek (2:2).
09:16
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil Jan Stádník, asistoval Tomáš Branžovský (1:2).
04:42
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Michal Křenek, asistoval Petr Hromádko (1:1).
00:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards SO Praha 10 B:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Stanislav Martínek; hráči v poli: Jan Harák, Ondřej Plecháč, Petr Červenka, Michal Křenek, Kryštof Blažej