2:6
1:4
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - Tatran Střešovice B 5:10
4. Lukáš Routa, 14. Vojta Lesák, 17. Vojtěch Plecitý, 22. Lukáš Routa, 40. Jan Slabý - 16. Adam Tlapák, 19. Lukáš Měřička, 21. Jan Friedel, 24. Jáchym Kareis, 28. Petr Introvič, 28. Lukáš Petržilka, 33. Adam Tlapák, 38. Kryštof Jinek, 40. Martin Kafka, 43. Martin Kafka; rozhodčí: Dominik Dolejš - Jakub Mikolášek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Pužman ? - Josef Špinka ?; po třetinách: 2:0, 2:6, 1:4;
45:00
43:40
Vyloučen hráč Jiří Lizec družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:11
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Martin Kafka, asistoval Jáchym Kareis (5:10).
39:28
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jan Slabý, asistoval Jakub Lukavský (5:9).
39:05
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Martin Kafka bez asistence (4:9).
37:55
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Kryštof Jinek, asistoval Lukáš Měřička (4:8).
34:48
Vyloučen hráč Dušan Valo družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za blokování hokejky.
32:48
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Adam Tlapák bez asistence (4:7).
30:00
30:00
27:31
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Lukáš Petržilka, asistoval Karel Hrdinka (4:6).
27:10
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Petr Introvič, asistoval Jáchym Kareis (4:5).
23:51
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jáchym Kareis, asistoval Jan Pádr (4:4).
21:14
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Routa, asistoval Jakub Lukavský (4:3).
20:23
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jan Friedel, asistoval Karel Hrdinka (3:3).
18:58
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Lukáš Měřička, asistoval Adam Tlapák (3:2).
16:37
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Jan Slabý (3:1).
15:16
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Adam Tlapák, asistoval Jan Friedel (2:1).
15:00
15:00
13:42
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojta Lesák, asistoval Jiří Lizec (2:0).
09:47
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice B neproměnil Martin Kafka.
03:50
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Routa, asistoval Vojtěch Plecitý (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Jakub Mikolášek.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice B: brankář: Josef Špinka; hráči v poli: Petr Introvič, Antonín Keprta, Adam Tlapák, Lukáš Měřička, Kryštof Jinek