3:2
4:2
- : -

Kralupy Wolves - Prague Tigers 7:8
17. Štěpán Berka, 18. Filip Tonka, 29. Michal Malotínský, 34. Michal Malotínský, 37. Kryštof Šebek, 38. Filip Tonka, 39. Patrik Daňhel - 2. Tomáš Jirička, 5. Kryštof Schovánek, 7. Filip Podlipný, 13. Kryštof Schovánek, 16. Jakub Flek, 27. Slavomír Trepera, 35. Kryštof Schovánek, 45. Michal Novák; rozhodčí: Marek Střída - Josef Kubát; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Vladimír Krejča ? - Šimon Hladký ?, Lukáš Kovařík ?; po třetinách: 0:4, 3:2, 4:2;
45:00
Střely ve 3. části: 11:13
45:00
44:39
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #92 Michal Novák, asistoval #91 Slavomír Trepera (7:8).
43:55
Timeout Kralupy Wolves
41:44
Vyloučen hráč #31 Štěpán Eichler družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
40:53
Timeout Prague Tigers
38:54
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #78 Patrik Daňhel, asistoval #14 Štěpán Berka (7:7).
37:56
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #41 Filip Tonka, asistoval #14 Štěpán Berka (6:7).
36:39
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #70 Kryštof Šebek, asistoval #14 Štěpán Berka (5:7).
34:24
Vyloučen hráč #58 Marek Rybák družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání.
34:07
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek, asistoval #92 Michal Novák (4:7).
33:29
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #37 Michal Malotínský, asistoval #78 Patrik Daňhel (4:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:12
30:00
28:07
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #37 Michal Malotínský, asistoval #98 Ondřej Šimon (3:6).
26:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #92 Michal Novák (2:6).
23:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Kovařík družstva Prague Tigers
17:09
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #41 Filip Tonka, asistoval #78 Patrik Daňhel (2:5).
16:28
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #14 Štěpán Berka, asistoval #70 Kryštof Šebek (1:5).
15:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #37 Jakub Flek bez asistence (0:5).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:15
15:00
12:21
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek bez asistence (0:4).
06:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #44 Filip Podlipný, asistoval #20 Ondřej Novák (0:3).
04:51
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek, asistoval #91 Slavomír Trepera (0:2).
03:53
Vyloučen hráč #37 Michal Malotínský družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
01:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Tomáš Jirička, asistoval #31 Štěpán Eichler (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Šimon Hladký; hráči v poli: Jakub Flek, Matěj Gross, Filip Podlipný, Ondřej Novák, Marek Zendulka