1:2
4:1
- : -

ASK Lovosice - LFP Black - FBC Česká Lípa white 5:3
5. Adam Tritthart, 17. Adam Filip Hrdlička, 19. Adam Filip Hrdlička, 23. Martin Hrabánek, 24. Adam Filip Hrdlička - 5. Mikeš Motejzík, 11. Mikeš Motejzík, 23. Mikeš Motejzík; rozhodčí: Vojtěch Grohol - Libor Sýkora; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Dvořák ? - Šimon Záruba ?; po třetinách: 1:2, 4:1;
24:00
23:55
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil Adam Filip Hrdlička bez asistence (5:3).
23:50
Timeout FBC Česká Lípa white
22:39
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil Martin Hrabánek, asistoval Jan Fousek (4:3).
22:11
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Mikeš Motejzík, asistoval Daniel Ornst (3:3).
18:07
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil Adam Filip Hrdlička, asistoval Jan Fousek (3:2).
16:58
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil Adam Filip Hrdlička, asistoval Martin Hrabánek (2:2).
12:00
12:00
10:21
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Mikeš Motejzík bez asistence (1:2).
10:03
Vyloučen hráč Ondřej Martinec družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za hrubost.
04:41
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil Adam Tritthart, asistoval Radek Dvořák (1:1).
04:02
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Mikeš Motejzík, asistoval Lucie Švajcrová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Grohol a Libor Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa white:
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP Black: brankář: Radek Dvořák; hráči v poli: Alexandra Šípová, Martin Hrabánek, Tomáš Roneš, Adam Filip Hrdlička, Jan Fousek