2:3
3:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE 10:7
2. Martin Skřivánek, 12. Daniel Eremiáš, 13. Tom Ondrušek, 17. Marek Vávra, 18. Marek Vávra, 24. Matěj Netrefa, 39. Martin Skřivánek, 48. Jiří Bauer, 55. Petr Majer, 60. Ondřej Vošta - 7. Jiří Halama, 17. František Vykopal, 21. Martin Ležatka, 22. František Vykopal, 28. František Vykopal, 55. Jakub Grich, 56. Martin Ležatka; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 92; zásahy brankářů: Karel Hodík 17 - Adam Kohút 32; po třetinách: 5:2, 2:3, 3:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: Chodov - 19, Otrokovice - 6.
60:00
Střely v celém zápase: Chodov - 42, Otrokovice - 24.
60:00
Hodnocení aktérů utkání naleznete ZDE
60:00
Střely ve 3. části: 19:6
60:00
59:56
Vykopal směřuje poslední střelu pouze do bloku.
59:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta bez asistence (10:7).
59:19
Desátý gól dorovnává do prázdné brány Ondřej Vošta.
59:00
Otrokovice hrají bez brankáře.
58:26
Timeout Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
57:34
Strnad tvrdě v souboji s Grichem, který vypadá že ho to hodně bolelo. Avšak tento zákrok nebyl rozhodčími posouzen jako pravidly nepovolený, a tak se pokračuje ve hře.
57:00
Probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
56:49
Krásný blok Tomáše Sovjáka.
55:31
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #9 Ronald Gašparík (9:7).
55:31
Martin Ležatka skvěle využil náhozu svého spoluhráče a snižuje rozdíl ve skóre.
54:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #77 Daniel Eremiáš (9:6).
54:43
Po rozehrávce z rohu střílí Petr Majer gól.
54:24
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Jakub Grich, asistoval #9 Ronald Gašparík (8:6).
53:20
Adam Kohút v krásné akci. Vychytává rychlou akci Komárka s Ondruškem.
51:15
Tým Otrokovice hrají v plném počtu.
50:19
Branka Otrokovic je pod palbou Chodova, ale žádná střela nekončí gólem.
49:19
Téměř ihned po záhájení přesilové hry se kombinace Eremiáš a Majer snaží vstřelit gól, ale Kohút předvádí skvělý zákrok.
49:15
Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
48:45
Daniel Maxa po zemi pouze do nohy hostujícího gólmana.
47:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #77 Daniel Eremiáš (8:5).
47:21
Jiří Bauer střílí krásný gól z půlky hřiště.
46:58
Dlouhý lob z vlastního obranného pásma, který se snažil zakončit Jiří Bauer.
46:25
Grich Jakub střílí ze zášvihu.
45:25
Daniel Maxa nahrává na Toma Ondruška, který střílí z první, ale Adam Kohút je na jeho střelu připraven.
44:50
Nejdříve Eremiáš, po něm Majer, oba se snažili dostat balónek za záda Kohúta, ale ani jednomu z nich se to nepodařilo.
43:08
Únik Michala Strnada zastavuje Jiří Halama.
42:01
Chodov je dlouho na míčku.
40:01
Úvodní buly vyhrál tým Otrokovice.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Chodov - 11, Otrokovice - 10.
40:00
Začíná poslední třetina základní hrací doby.
40:00
Střely ve 2. části: 11:10
40:00
38:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #9 Mikuláš Komárek (7:5).
38:35
Skřívánek tentokrát dostal míček za záda hostujícího gólmana, když tečoval střelu svého spoluhráče Komárka.
35:04
Skřivánek prověřil pozornost hsotujícího gólmana. Ten se však nenechal překvapit a jeho střelecký pokus chytá.
35:00
Dnešní zápas navštívilo 92 diváků. Děkujeme!
33:25
Netrefa trefuje pouze výstroj brankáře Kohúta.
32:21
Martin Skřivánek promáchnul střelu a míček mu ujel pod nohama.
30:46
Vyhrocenou situaci musí přerušit až hvízdnutí píšťalky.
28:05
Eremiáš se snažil napravit neúspěch z trestného střílení, ale ani na druhý pokus šanci na zvýšení skóre nevyužil.
27:19
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #77 Daniel Eremiáš.
27:06
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #9 Ronald Gašparík (6:5).
27:06
Chodov nezvládá v oslabení ubránit bránu a tým Otrokovic je opět blíž dorovnání.
26:54
Majer ve vlastním oslabení ohrozil branku hostů.
26:10
Přestože je Chodov v oslabení, dostává Tom Ondrušek šanci skórovat.,
25:46
Vyloučen hráč #11 Šimon Doubek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou.
25:44
Šimon Doubek zpracovává míček rukou a za to si odsedí dvouminutový trest.
23:13
Martin Netrefa střílí šibenici.
23:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Matěj Netrefa, asistoval #27 Martin Řezáč (6:4).
21:12
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #24 Peter Nehila (5:4).
21:12
Otrokovice se blíží k dorovnání. 4.gól střílí František Vykopal.
20:54
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #88 František Vykopal (5:3).
20:54
Na úvod druhé třetiny využají přesilové hry i tým Otrokovic.
20:01
Úvodní buly vyhrává tým Otrokovice.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov - 12, Otrokovice - 8.
20:00
Střely v 1. části: 12:8
20:00
19:22
Vyloučen hráč #86 Adam Balatka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
19:22
V poslední minutě první třetiny si ještě hosté zahrají přesilovou hru.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #84 Petr Majer (5:2).
17:35
Duo Marek Vávra a Petr Majer předvádí další gólový zákrok.
16:48
16:48
Tým hostů na sebe nenechá dlouho čekat a střílí gól po krásné akci Vykopala a Nehili.
16:10
16:10
Přesilové hry využívá Petr Majer a zvyšuje na tříbodový náskok.
14:49
Vyloučen hráč #88 František Vykopal družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
14:49
Při snaze bránit František Vykopal fauluje a zajišťuje první přesilovou hru pro domácí tým.
12:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #9 Mikuláš Komárek (3:1).
12:29
Tom Ondrušek dostává nahrávku od Mikuláše Komárka a střílí z první. Stav utkání je 3:1.
11:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #19 Radim Slunečko (2:1).
11:26
Daniel Eremiáš okrádá protihráče o míček a střílí gól do šibenice.
09:25
Dlouhou nahrávku Toma Ondruška blokuje obránce Otrokovic.
08:51
Hra se zatím odehrává spíš na půlce hostů.
06:44
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Jiří Halama bez asistence (1:1).
06:44
Hezký únik Jiřího Halami končí prvním gólem Otrokovic.
04:23
Netrefa důrazný při dorážce, rozhodčí jeho počin posoudili jako faul.
03:52
Doubek ze standardní situace pouze do bloku Otrokovic.
03:35
Ondrušek doráží z prostoru malého brankoviště.
01:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #25 Tom Ondrušek (1:0).
01:33
Máme tu úvodní branku dnešního utkání, jejím autorem je Martin Skřivánek.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhráli hostující Otrokovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů Navláčil PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Adam Kohút; hráči v poli: Vlastimil Červenka, Peter Nehila, Jiří Halama, Lukáš Petřík, František Vykopal
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Radim Slunečko, Jiří Bauer, Marek Vávra, Petr Majer, Daniel Eremiáš
00:00
Vítáme Vás na 14. kola Superligy mezi domácími FAT PIPE Florbal Chodov a hostujícími Navláčil Panthers Otrokovice.