4:2
3:0
- : -

BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno 11:5
4. Matouš Burian, 8. Radek Hanák, 12. Matouš Burian, 17. Adam Bouček, 25. Jakub Boček, 25. Tomáš Hanák, 31. Tomáš Hanák, 34. Jakub Hromada, 47. Tomáš Hanák, 52. Radek Hanák, 58. Jakub Boček - 5. Lukáš Jalový, 9. Tomáš Brom, 14. Lukáš Jalový, 27. Dominik Dvořák, 28. Šimon Hronek; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Daniel Körber 9 - Zdeněk Raška 20; po třetinách: 4:3, 4:2, 3:0;
58:42
Vyloučen hráč #41 Lukáš Vlach družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
58:42
Vlach to teď se sekáním trochu přehnal a dostává tak dvouminutový trest.
57:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček bez asistence (11:5).
57:48
Jakub Boček se dostal k odraženému míčku na svojí polovině, vzal si ho a sprintem skoro přes celé hřiště se dostal až před hostujícího golmana a dává gól.
56:21
Procházka trefuje břevno domácí branky.
55:44
Hra se nám z obou stran začíná vyostřovat.
53:50
Sládeček to teď pořádně dostal ramenem od Renčina. Dokázal se z toho ale rychle oklepat.
52:41
Fryšova střela pouze doprostřed připraveného golmana Hattricku.
51:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #97 Tomáš Hanák (10:5).
51:16
Tomáš na Radka Hanáka a není z toho nic jiného, než gól. 10:5 pro domácí.
50:29
Hromadova přihrávka našla Matěje Bočka, který vystřelil přesně, ale jeho střela neměla potřebnou razanci, aby ohrozila brankáře hostí.
48:05
Strakův beckhand málem skončil v šibenici hostí, ale proti byl brankář Brna.
46:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák, asistoval #46 Jan Bauman (9:5).
46:18
Hanák těsně po vypršení trestu hostí střílí gól na 9:5
45:50
Buman z výhodné pozice pálil mimo
44:52
Hra na chvíli přerušena z důvodu zranění hráče hostí. Doufejme, že z toho nebude nic vážného.
44:14
Vyloučen hráč #34 Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
44:14
Domácí budou mít možnost přesilové hry. Vyloučen byl hráč Šimon Hronek
42:15
Sládeček nám opět ukázal, že má skvělý přehled o hře a krásnou přihrávkou oslovil útočníka hostí. Ten ale trestuhodně přestřeluje.
40:30
Boček před brankářem skvěle clonil, ale hostující golman připraven a vyrazil střelu mimo ohrožení jeho týmu.
39:32
Píchova tvrdá střela od půlky hřiště zblokována hostující obranou.
38:25
Závěr druhé třetiny se nese v duchu kombinačního florbalu od obou týmů.
37:00
Standartní situace pro hosty vypadala nadějně, avšak následná střela už tak nadějná nebyla.
35:31
Brno se dostalo k balónku a po sérii pár přihrávek došlo i na střelu, která mířila vysoko nad.
34:56
Domácí opět skvěle kombinují a nepouští hráče v bílých dresech k míčku.
33:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #71 Jakub Boček (8:5).
33:31
Byli jsme svědky nádherné kombinace mezi Hromadou a Jakubem Bočkem, která nemohla skončit jinak, než gólem domácích.
31:57
Hromadova střela od mantinelu byla jedovatá, ale nevešla se do brány.
30:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák, asistoval #93 Radek Hanák (7:5).
30:20
Tomáš Hanák posílá domácí do dvoubrankového vedení. Využil svoji rychlost a oběhl obránce hostí. Položil si i brankáře a pohodově vstřelil gól.
29:45
Hronkova nepříjemná  střela zblokována.
28:41
Domácí drží balónek a skvěle kombinují.
27:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #60 Matěj Bednář (6:5).
27:14
Brno se nevzdává a dává další gól. Prosadil se Šimon Hronek po asistenci Bednáře.
26:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #25 Dominik Dvořák, asistoval #29 Lukáš Lhota (6:4).
26:32
Nenápadné nahození Brna na volného Dvořáka, který se zorientoval a krásnou tečí vstřelil 4. gól Brna
24:31
24:31
Tomáš Hanák se převtělil do McDavida a obešel obránce hostí jako kuželky, poradil si i s brankářem a nekompromisně zavěsil.
24:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #14 Martin Obuškevič (5:3).
24:21
Bočkova nenápadná střela od půlky skončila až za zády Rašky.
23:21
Kopeckého střela pouze do brankáře Hatricku.
21:43
Burian se dostal za obránce hostí a ocitl se sám před brankářem. Dokázal ho oběhnout, ale trefil pouze tyč.
20:01
Začala nám 2. třetina. Blaci si zahrají ještě chvíli přesilovou hru.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině BA 12, Hattrick 7
19:33
Procházka jde na trestnou za hrubost. Blaci kombinovali, ale po nepovedené střele se hosté dostali k míčku a po samostatném úniku trefuje Brno tyč.
19:02
Vyloučen hráč #7 Jakub Procházka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
18:20
Brno kombinuje na vlastní polovině a vyčkává na vhodnou chvíli, kdy by mohli založit útok.
16:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #86 Adam Bouček, asistoval #48 Andrej Svatoš (4:3).
16:14
Domácí si berou své vedení zpět. Prosazuje se Adam Bouček po asistenci Andreje Svatoše.
13:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Lukáš Jalový, asistoval #6 Tomáš Brom (3:3).
13:55
Brno nám dnes ukazuje, že jejich přesilové hry mají kvalitu. Tomáš Brom našel Lukáše Jalového a ten vyrovnává na 3:3.
12:29
Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
12:29
A máme zde další vyloučení. Na trestnou si jde odpočinout Vojtěch Novotný za bránění ve hře.
11:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #93 Radek Hanák (3:2).
11:53
Burian trefuje přesně a Black Angels se dostávají do vedení.
08:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #29 Lukáš Lhota (2:2).
08:48
Brno vyrovnává z přesilové hry. Daniel Ludvík dostal 2 minuty za sekání a hosté ze svojí standartní situace střílí gól na 2:2.
08:25
Vyloučen hráč #26 Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
07:10
07:10
Tomáš Hanák našel volného Radka Hanáka a ten pízemní střelou vrací domácím vedení.
07:05
Procházka obhodil domácího obránce a postupoval sám, ale jeho střela letěla mimo branku domácích.
04:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Lukáš Jalový, asistoval #70 Matěj Hronek (1:1).
04:28
Matěj Hronek svojí přesnou přihrávkou našel volného Jalového, který srovnává stav utkání.
03:24
Tomáš Hanák skvěle obešel pár brněnských hráčů a naservíroval Burianovi, který otevírá skóre dnešního utkání.
03:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #97 Tomáš Hanák (1:0).
02:55
Burian zadovkou našel Radka Hanáka, kterého vychytal hostující brankář
02:09
Domácí ze začátku podle očekávání více na balonku.
00:58
Píchovu střelu skvěle vyrazil brankář hostí.
00:01
Úvodní buly vyhráli hráči Brna
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Tomáš Brom, David Sládeček, Lukáš Vlach, Matěj Hronek, Lukáš Jalový
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Martin Obuškevič, Daniel Ludvík, Jakub Hromada, Jakub Boček, Matěj Boček
00:00
Dobrý podvečer z UNYP Arény. Dnešní duel mezi Black Angels a Hattrickem Brno nám nabídne určitě zajímavou podívanou. Domácí Black Angels se momentálně nacházejí na 7. pozici v tabulce, kde navíc z posledních 5 utkání vyhráli všech 5. Naopak Hattrick, který se nachází na 12. místě bude muset dnes pomýšlet na výhru v naději na lepší budoucnost umístění a větší herní pohodu.