1:2
1:4
- : -

Z.F.K. Petrovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:9
16. Filip Žák, 22. Jakub Češek, 45. Ondřej Firda - 10. Jakub Matula, 13. Václav Černoch, 17. Václav Černoch, 22. Adam Bouška, 38. Václav Černoch, 55. Adam Bouška, 57. Martin Ulman, 59. Václav Černoch, 60. Arnošt Nechvátal; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4 + Petr Kašpar OS:2; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Maciej Bogdański 15 - Daniel Chrást 14; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:4;
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 6, Brno 9.
60:00
59:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #19 Arnošt Nechvátal, asistoval #68 Tomáš Dvořák (3:9).
58:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #15 Jakub Matula (3:8).
58:49
Což tedy vůbec nevyšlo a hosté skórují do prázdné branky.
56:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #12 Martin Ulman, asistoval #33 Jan Videman (3:7).
56:24
Hosté opět zvyšují. Domácí holt musí trochu riskovat a hosté toho dokáží využít.
54:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #23 Václav Černoch (3:6).
53:48
Události 3. třetiny se nám omylem trochu zamíchaly do 2. třetiny, za omyl se omlouváme a postupně přepíšeme kam patří :)
49:08
Homola pohotově vyhazuje míček z brankoviště domácí branky.
48:46
Černoch v ryclhém protiútoku střílí nad.
47:55
Domácí bojují, aktuálně mají více ze hry.
46:10
Další obrovská šance domácích, po střele Firdy míčku chyběly centimetry k překonání brankové čáry.
44:51
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #32 Tomáš Prus (3:5).
44:51
Firda nejprve vyslal míček na Pruse, který ho v první chvíli netrefil, ale pak ho získal oběhl branku, zkusil zkaončit k tyčce, míček proletěl brankovištěm a tam ho dorazil Firda.
43:13
Krásná střela Firdy, kterou však Chrást v poslední chvíli vyrazil.
42:58
Po zaváhání Horáka se hostující útočník dostal k Bogdańskému a míček se projel skoro po brankové čáře okdud ho vyhodil Češek.
41:11
Do hry zasahuje ve třetí třetině Šmída, který se hned podílí asistencí, když nahodil na Češka, který ze vzduchu uklidil míček do branky Chrásta.
40:00
40:00
39:57
Domácí hrají v plném počtu.
37:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch z trestného střílení (2:5).
37:59
Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice - osobní trest.
37:59
Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nesportovní chování.
37:59
Homola zachraňoval situaci a hosté pojedou nájezd. Situaci zachraňoval po faulíku na něj na polovině.
37:59
Černoch nájezd proměňuje a zvyšuje.
37:25
Matula v individuální akci neuspěl.
36:57
35:44
Hosté se dostali k několiak střelám, ale vše buď vyrazil Bogański nebo zblokovali domácí hráči.
34:57
Vyloučen hráč #3 Filip Žák družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:44
Pohledná kombinace domácích bohužel neksončila střelou.
31:53
Bogdański krásným zákrokem vyráží míček po střele hostujícího hráče.
30:03
29:58
Po střele Černocha se rozezněla tyčka.
29:38
V následujícím souboji končí bolestivě na zmei Klimek.
29:29
Domácím se povedlo vyhodit a rozehrávají volný úder v rohu hostů.
29:11
Střelu Matuly Bogdański vyráží
28:03
Vyloučen hráč #32 Tomáš Prus družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
28:03
Prus fauloval při souboji o míček u branky hostů.
27:03
Hra nám trochu přitvrdila v porovnání s první třetinou.
22:22
Konečně se domácí dostali ke kloudné šanci, ale Chrást chytá.
21:11
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #9 Jakub Češek, asistoval #12 Marek Šmída (2:4).
21:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #89 Tomáš Foret (1:4).
21:01
Vteřinu před koncem přesilovky ji hosté využívají.
20:20
Pokračování přesilovky hostů z první třetiny zatím bez střely na domácí branku.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 7, Brno 7.
20:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 4, Brno 8.
20:00
19:59
Hosté už se ke střele nedostali.
19:46
Domácí na chvíli měli míček pod kontrolou, ale nyní už hosté.
19:02
Vyloučen hráč #5 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
19:02
Celkem přísné vyloučení Firdy.
17:25
Na druhé straně to hosté oplatili také střelou vedle.
17:17
Homola vystřelil pěkně, ale vedle.
16:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (1:3).
16:38
Hosté zvyšují poté co domácí špatně pokryli hráče před brankou.
15:05
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #3 Filip Žák, asistoval #71 Petr Kašpar (1:2).
15:05
Kašpar nahrál na levý mentinel na Žáka, který prostřelil vše co bylo v cestě.
14:38
Po vyhození hostů u míčku opět domácí.
14:00
Vyloučen hráč #86 Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
14:00
Další přesilovka pro domácí.
13:23
Signalizovaná výhoda po faulu na Pruse, domácí v 6.
12:32
Horák střílí po rozehrávce volného úderu, ale jen do Chrásta, který se stihnul přesunout k tyčce.
12:00
12:00
Další gól hostů přidává stejné duo, avšak nyní střílí gól Černoch.
10:20
Tutovku v podobě krosu přes velké brankoviště promáchl Dvořák.
09:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (0:1).
09:52
Po volném úderu se prosazují  hosté.
09:06
Stejně tak střleu Žáka.
08:10
Tvrdou střelu Firdy Chrást vyrazil rukou.
07:10
Z protiútoku se v nadějné pozici ocitl Suchomel, ale mířil mimo.
04:30
Domácí v přesilovce nic nepřevedli.
04:25
Hosté hrají v plném počtu.
03:22
Zatím žádná vyložená šance ze strany domácích, nyní jsou i bez míčku.
02:25
Vyloučen hráč #15 Jakub Matula družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
02:25
Matula fauloval u poloviny unikajícího Heisera.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Václav Černoch, Radek Novotný, Jakub Matula, Adam Bouška, Alex Dokládal
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Maciej Bogdański; hráči v poli: Lukáš Homola, Ondřej Firda, Jakub Češek, Filip Žák, Petr Horák