2:0
3:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Sokol Jaroměř 7:4
14. Jan Procházka, 20. Michal Matějček, 29. Matyáš Sirotek, 36. Jan Králík, 46. Vít Strouhal, 50. Daniel Drobiš, 59. Ondřej Šimek - 4. Vojtěch Výborný, 8. Petr Hašek, 45. Tomáš Hejzlar, 48. Milan Sucharda; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 6 + Lukáš Froněk OS:7; využití: 2:1; diváků: 77; zásahy brankářů: Josef Macek 26 - Dušan Völgyi 41; po třetinách: 2:2, 2:0, 3:2;
60:00
59:59
Střely Domácí: 19 Hosté 7
59:59
59:59
Nejlepší hráči utkání: Vít Strouhal (Štíři) - Dušan Völgyi (Jaroměř)
59:45
Vyloučen hráč #15 Lukáš Froněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
59:45
Vyloučen hráč #15 Lukáš Froněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice - osobní trest.
59:22
Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #87 Ondřej Šimek bez asistence (7:4).
57:22
Timeout TJ Sokol Jaroměř
50:29
Sirotek orazítkoval břevno soupeřovi branky.
50:24
Vyloučen hráč #75 Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra bez hokejky.
49:40
Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #21 Petr Žáček (6:4).
47:46
Hra se krásně přelévá ze strany na stranu.
47:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #20 Milan Sucharda, asistoval #71 Daniel Kroupa (5:4).
45:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #97 Vít Strouhal, asistoval #20 Patrik Holý (5:3).
44:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #24 Vojtěch Výborný (4:3).
43:03
Vyloučen hráč #22 Matyáš Sirotek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
37:55
Völgyi znovu drží svůj tým. Po střele Sirotka předvedl neortodoxní zákrok ramenem.
36:58
Macek předvedl ukázkové čtení hry, když přečetl křižnou přihrávku hostů.
35:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #98 Jan Procházka (4:2).
34:27
Vyloučen hráč #69 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:49
Dva krásné zákroky Völgyiho drží hosty jen s jednogolovým mankem.
32:11
Vyloučen hráč #69 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
28:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #38 Michal Matějček (3:2).
28:49
Krásná akce Matějíček, Sirotek končí v síti soupeře.
27:27
Camrda vymotal dva své soupeře a ještě dokázal zakončit. Bohužel ne golově.
25:56
Domácí se i přes oslabení dostávají do přečíslení a ohrožují branku soupeře.
24:49
Vyloučen hráč #7 Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
19:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Michal Matějček, asistoval #22 Matyáš Sirotek (2:2).
19:34
Matějček po krásné přihrávce Sirotka zavěsil krásně pod víko.
18:18
Völgyi drží vedení svého týmu.
16:54
Krásnou samostatnou akci Froňka, ukončil krásným zákrokem Völgyi.
13:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #6 Jan Králík (1:2).
13:55
Již zmiňovaný Procházka krasně zavěsil pod horní roh branky.
13:05
Vyloučen hráč #26 Daniel Škeřík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
12:35
Procházka se nádherně vymotal ze spárů dvou hostujících hráčů a navíc si vynutil faul.
12:17
Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
11:35
Vyloučen hráč #81 Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
11:35
Hosté se z tlaku domácích vymanily pomocí faulu Slepičky.
09:11
Vyloučen hráč #81 Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
07:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #24 Vojtěch Výborný (0:2).
06:25
Domácí jsou aktivnější a tlačí soupeře na jejich polovině.
03:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný, asistoval #33 Tomáš Černý (0:1).
03:49
Hosté krásnou akcí otvírají skore dnešního utkání.
01:50
Domácí se hned po rozehrání tlačí dopředu.
01:32
Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
00:01
Úvodní buly vyrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Vojtěch Výborný, Daniel Škeřík, Michal Nožička, Milan Sucharda, Daniel Kroupa
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Michael Kudláček, Daniel Drobiš, Petr Žáček, Jan Králík