0:4
0:4
- : -

Kanonýři Kladno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 0:8
26. Jiří Šrámek, 30. Bohumil Piskáček, 31. Vojtěch Procházka, 36. Petr Mašek, 41. Tomáš Kucharič, 49. Jonáš Kreysa, 56. Petr Mašek, 59. Dalibor Švéda; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:1 + Jan Gerža 5; využití: 0:2; diváků: 57; zásahy brankářů: Marek Macík 22 - Lukáš Bauer 30; po třetinách: 0:0, 0:4, 0:4;
60:00
Střely ve 3. části: 9:11
60:00
59:09
Momentální tlak Kladna ovoce nepřinesl a vypadá to, že se Bauerovi dostane čistého konta.
58:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Dalibor Švéda, asistoval #50 Pavel Sládeček (0:8).
55:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #7 Bohumil Piskáček (0:7).
55:45
Mašek obehrál Macíka a chladnokrevně zakončuje.
55:15
Zatím se žádný z týmů nedostává do větších šancí.
53:56
Vyloučen hráč #19 Ondřej Riebauer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
53:56
V dnešním utkání se dočkáme i hry 4na4.
53:00
Švéda se v samostatném úniku neprosadil.
51:49
Bauer se zablýskl skvostným přesunem a zůstává dnes stoprocentní.
50:59
Vyloučen hráč #93 Jan Gerža družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 5 minut za hrubost.
48:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #26 Vojtěch Procházka (0:6).
48:52
Kreysa uklízí balónek z výšky za záda Macíka a prosazuje se tak v přesilové hře.
48:25
Vyloučen hráč #28 Aleš Höffer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
47:59
Chroust nahrává Riebauerovi na mantinel, ten poloodkrytou branku míjí.
45:21
Riebauer hezky vrátil balón na Bachmaiera, jeho střela Bauerovi nezpůsobila velké potíže.
44:50
Veselý se krásnou individuální akcí dostal až břed branku, střela se mu ale vůbec nesedla.
43:57
Sládeček stříloí z poloviny hřiště, Macík byl však pozorný.
43:01
Papoušek po kličce pouze do bloku.
42:22
Stůj od mantinelu posílá prudkou střelu na Bauera.
40:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #26 Vojtěch Procházka (0:5).
40:30
Kucharič střelou od mantinelu posílá balónek za záda Macíka.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Znojmo a pokračuje v přesilové hře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:12
40:00
39:48
Höffer střílel ze středu, branku Znojma vysoko přestřeluje.
39:24
Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
39:24
Uvidíme i přesilovou hru v Podání Znojma.
36:05
Novák sám před brankou, Macík čape balónek nohou.
35:29
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #20 Jiří Šrámek (0:4).
35:05
Přívara od mantinelu pouze do Bauera.
33:36
Janda vybíhá zpoza branky před ní, trefuje pouze Bauera do hrudi.
32:34
Papouškova střela vstřelenou brankou nekončí.
30:16
Timeout Kanonýři Kladno
30:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Vojtěch Procházka bez asistence (0:3).
30:16
Po nedůrazu Stůje před brankou vypíchává Procházka balónek a jednoruč beckhandovou střelou se trefuje za záda Macíka.
29:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 Bohumil Piskáček, asistoval #87 Dalibor Švéda (0:2).
29:02
Piskáček ze středu střelou tahem navyšuje vedení Znojma.
28:28
Přívara mohl střílet od mantinelu po rychlé náhře do poloprázdné branky, trefuje pouze spojnici.
27:55
Pixa před brankou trefuje vysoký balón pouze za mantinel.
26:37
Vyloučen hráč #23 Jan Novák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
26:37
Uvidíme dnes první přesilovou hru na straně Kladna.
25:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #26 Vojtěch Procházka (0:1).
25:47
Procházka naservíroval balónek ze středu Šrámkovi na mantinel, který se trefuje do odkryté branky.
25:00
Papoušek zadovkou nahrává balónek Bachmaierovi před branku, trefuje pouze mantinel.
24:30
Kucharič dorážkou rozezvučněl kladenskou tyč.
22:12
Piskáček střílí do dobře postaveného bloku v podání Pfaura.
21:27
Gerža zkouší z mantinelu, trefuje pouze hruď Macíka.
20:48
Šrámek vyzkoušel Macíka.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Znojmo.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:7
20:00
19:27
Piskáček zkusil stahovačku na Macíka, byl už ale moc vepředu a trefuje se pouze do bočnice.
18:21
Pixa nahrává před brankou na Chrousta, Bauer přesun stihnul a akce gólem nekončí.
17:45
Střela veselého končí pouze v náruči Bauera.
16:39
Přívara mohl střílet do odkryté branky, poskočený balónek však pouze nahrál a následná Pixova střela končí v náruči Bauera.
15:18
Pixův samostatný únik končí vysoko nad brankou Znojma.
13:49
Chroust mohl strefit balónek ze vzduchu do odkryté branky, míjí.
11:49
Skákavý balón před kladenskou brankou nemohl žádný z hráčů odpálit, situaci musel vyřešit Macík a balón chytá.
09:49
Kreysa zkouší střelu, trefuje pouze Macíkovu hruď.
08:36
Pixa se dostal ke dvoum střelám, Bauera však nepřekonal.
07:59
Ke Šrámkovi se z rohu dostala nahrávka přímo na střed, trefuje pouze mantinel.
07:09
Procházka před kladenskou brankou zachytil balónek a dostává se ke střele, Macík vyráží.
06:01
Souhra Novák-Číhal ukázala hezkou akci v podání hostů.
04:42
Höffer vysílá další prudkou střelu, Bauer si započítává první zákrok hostí.
03:15
Macík si připisuje první zákrok v utkání.
02:00
Pixa se snažil procpat před brankáře zpoza branky, byl však zastaven znojemským obráncem.
01:12
Tvrdá střela Höffera pouze do dobře postaveného bloku.
00:39
Stůj zkouší nahodit balón na Riebauera stojícího před brankou, balónek ale nakonec neprošel.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrává Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Štěpán Blažek, Jozef Kriš, Petr Mašek, Vojtěch Procházka, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Matěj Stůj, Matyáš Bachmaier, Dominik Janda, Ondřej Riebauer, Tomáš Chroust