2:4
3:1
- : -

Kanonýři Kladno - FBŠ SLAVIA Plzeň 8:7
4. Šimon Procházka, 5. Petr Burgr, 6. Dominik Horák, 17. Hynek Špaček, 25. Šimon Procházka, 41. Michal Dvořák, 41. Petr Burgr, 44. Šimon Procházka - 7. Jan Birka, 14. Adam Löwy, 17. Jakub Černý, 19. Jakub Černý, 21. Adam Baxa, 29. Filip Huml, 45. Michal Fuchs; rozhodčí: Dan Lošťák - Filip Gotschim; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Martin Procházka 18 - Vojtěch Ansl 11; po třetinách: 3:2, 2:4, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:9
45:00
44:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #36 Marek Fuchs (8:7).
43:07
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka bez asistence (8:6).
40:35
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
40:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #60 Petr Burgr bez asistence (7:6).
40:28
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #37 Michal Dvořák, asistoval #98 Šimon Procházka (6:6).
39:46
Timeout Kanonýři Kladno
39:46
Vyloučen hráč #78 Matěj Rapp družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:8
30:00
28:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #7 Filip Huml, asistoval #13 Nikolas Kresl (5:6).
25:47
Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
24:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #37 Michal Dvořák (5:5).
23:17
Vyloučen hráč #4 Tomáš Veber družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
22:24
Vyloučen hráč #60 Petr Burgr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
22:24
Vyloučen hráč #78 Matěj Rapp družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
20:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #70 David Lácha (4:5).
19:54
Vyloučen hráč #52 Jan Birka družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Jakub Černý, asistoval #45 Michal Fuchs (4:4).
16:41
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Hynek Špaček, asistoval #37 Michal Dvořák (4:3).
16:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Jakub Černý, asistoval #48 Adam Baxa (3:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:8
15:00
13:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #77 Adam Löwy, asistoval #45 Michal Fuchs (3:2).
06:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #52 Jan Birka, asistoval #4 Tomáš Veber (3:1).
05:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #98 Šimon Procházka (3:0).
04:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #60 Petr Burgr, asistoval #82 Dominik Horák (2:0).
03:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #60 Petr Burgr (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dan Lošťák a Filip Gotschim.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Vojtěch Ansl; hráči v poli: Michal Fuchs, Marek Fuchs, Adam Löwy, Jakub Černý, David Lácha
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Dominik Horák, Hynek Špaček, Šimon Procházka, Petr Burgr, Hynek Holakovský