3:0
7:1
- : -

Tatran Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa 14:2
5. Adam Tlapák, 6. Ondřej Němeček, 14. Martin Šindelář, 17. Jakub Kolísko, 30. Jakub Kolísko, 31. David Šimek, 38. Matěj Havlas, 41. Matěj Havlas, 45. Ondřej Němeček, 49. Martin Čermák, 50. Jakub Kolísko, 56. Adam Tlapák, 56. Filip Eliáš, 58. Jakub Kolísko - 10. Milan Tichý, 47. Jaromír Ekl; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; diváků: 312; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 10 - Ivan Ponomarev 22; po třetinách: 4:1, 3:0, 7:1;
60:00
Střely ve 3. části: 18:3
60:00
59:55
V hale probíhá odpočítávání posledních vteřin dnešního utkání.
59:34
Sládeček připravený před brankou zabránil velké šanci Lípy.
57:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko z trestného střílení (14:2).
57:56
Jakub Kolísko zkušeně proměnil trestné střílení.
55:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Filip Eliáš, asistoval #37 Matěj Havlas (13:2).
55:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák bez asistence (12:2).
55:05
Tlapák pod víko golmana.
53:45
Krajcigr ve velké šanci.
52:09
Hezká akce Tlapáka, Pánka a Kolíska bohužel gólem neskončila.
50:58
Střela do tyčky hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
49:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #79 Martin Pánek (11:2).
49:13
Dvojice Kolísko a Pánek přidává další společný gól, kterým Jakub Kolínsko kompletuje v dnešním zápase hattrick.
48:03
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #25 Pavel Sládeček (10:2).
48:03
Čermánk poslal golmana na párek a zakončil hezky v klidu do prázdné branky.
47:19
Dzierža se po cestě potkal s Křížovou brankou a nedokázal se vyhnout, snad bude v pořádku.
46:51
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #29 Ondřej Kopič (9:2).
46:51
Ekl střelou na zadní snižuje stav utkání.
45:55
Tlapák zachytil výhoz golmana a nepustil Lípu do protiútoku.
44:29
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
44:29
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček bez asistence (9:1).
44:29
Němeček obral soupeře o balón, poté si ho namazal na chleba a zakončil svou krásnou akci střelou do šibenice.
43:59
Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
43:59
Šindelář zůstal ležet na zemi, snad bude v pořádku do dalšího průběhu zápasu.
42:04
Pánek ještě musí poštelovat mířidla, jeho střela šla vedle.
40:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #70 Milan Meliš (8:1).
40:46
Střelou Matěje Havlase Tatran využívá druhou přesilovku.
39:58
Tatran to zkoušel v šesti a trefuje tyčku.
39:57
Střela do tyčky hráč #28 Jakub Kolísko družstva Tatran Střešovice .
39:55
Vyloučen hráč #9 Marek Dzierža družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
39:21
Mlejnek obětavě skočil do střely.
38:42
Eliáš zapomněl balónek za sebou a byl z toho rychlý protiútok České Lípy.
38:06
Ponomarev vytáhl další skvělý zákrok.
37:04
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #88 Martin Šindelář (7:1).
37:04
Tatran potřeboval pouze 30 vteřin na využití přesilovky. Je vidět, že to asi trénují.
36:42
Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
35:41
Hra je nyní hodně ze strany na stranu.
33:40
Ponomarev se rozplácl před Havlasem, který mohl skórovat.
32:32
Tatran v další obrovské šanci, ale golman Ponomarev chytá.
30:02
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #37 Matěj Havlas (6:1).
30:02
Fanoušci v hale nestihli pořádně oslavit ani páty gól a už slaví šestý gól, který vstřelil David Šimek.
29:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #5 Adam Tlapák (5:1).
29:46
Kolísko po samostatném úniku připisuje pátou branku pro Tatranu.
28:45
Velká šance Eliáše a Němečka neskončila gólem.
27:57
Tatran s klidem ubránil oslabení.
27:26
Lípa zatím nebyla v nějaké velké šanci.
25:52
Vyloučen hráč #87 Dalibor Švéda družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
25:52
Švéda poslal na mantinelu Jaroše k zemi a za to jeho kroky nyní vedou na trestnou lavici.
24:56
Tatran ve velké šanci, ale gól z toho není.
24:12
Tatran hraje na polovině soupeře a ke gólu je ženou skvělý fanoušci!
22:45
Němeček pozval na kolotoč hráče České Lípy.
20:30
Střela do tyčky hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
20:18
Lípa útočí hned od začátku druhé třetiny, střelu ale chytá golman Tatranu.
19:55
Stárek chtěl vyzkoušet pozornost Kříže, ale střela míříla pouze do blokujícího Piskáčka.
18:20
Ponomarev vyběhl ze svého brankoviště pod nohy Eliáše, který se poté trochu proletěl.
16:45
16:45
Pánek naservíroval Kolískovi přihrávku před prázdnou branku a Kolísko už neměl problém s tím balónek do branky uklidit.
15:07
Golman České Lípy předvedl výborný zákrok.
13:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #8 Jonáš Kreysa (3:1).
13:31
Šindelář svou střelou vymetl golmanovi pavučinky v šibenici.
12:52
Šindelář zachytil balón a vyvezl ho až na půlku soubeře, ale gólem to neskončilo.
11:39
Individuální akci Eliáše zastavuje golman Ponomarev .
10:48
Lípa se po gólu zatím drží na půlce Tatranu.
09:40
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #9 Marek Dzierža (2:1).
09:40
Aktivita České Lípy se vyplatila a střelou z výběhu Tichý snižuje
08:46
Eliáš po krosové přihrávce netrefuje skoro odkrytou branku.
07:52
Adam Tlapák zabránil samostatnému úniku Krajcigra.
07:18
Česká Lípa se snaží změnit skóre zápasu a obstřeluje branku Tatranu.
06:20
Lukáš Kříž předvedl dva výborné zákroky a udržel Tatranu dvou brankové vedení.
05:16
05:16
Přesně za minutu posílá svůj tým kapitán Ondra Němečrek do vedení už o dvě branky.
04:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák bez asistence (1:0).
04:16
Skóre dnešního utkání otevírá svou střelou Adam Tlapák.
03:15
Kříž si připisuje první zákrok.
03:07
Protiútok 2 na 1 zahasil vracející se Šindelář.
01:21
Tatran hraje už od začátku aktivní hru na půlce soupeře.
00:43
Němečkovu střelu blokuje Ekl.
00:01
Úvodní buly pro Českou Lípu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Lukáš Mlejnek, Tomáš Kadlec, Jaroslav Jaroš, Jakub Jirsa, Jaromír Ekl
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: David Šimek, Filip Eliáš, Ondřej Němeček, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas
00:00
Krásné sváteční odpoledne vám přeji ze sportovní haly v Řepích, kde se za několik minut odehraje 15. kolo Livesport Superligy. Domací Tatran Střešovice vyzve FBC 4CLEAN Česká Lípa. Tatran po odehraných 14 zápasech vede tabulku s náskokem 5 bodů, Lípá zatím nasbírala pouhých 7 bodů a uzavírá tabulku. Dokáže Lípa obrat Tatran o body a posunout se v tabulce na vyšší příčky, nebo bude zápas jasně na straně Tatranu?
00:00
Poslední vzájemné utkání mezi sebou týmy odehrály už v srpnu a to na hřišti České Lipy, ze kterého si Tatran odvezl do Prahy 3 body.