2:1
2:4
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:8
11. Zbyněk Stuchlík, 15. Jan Fiala, 19. Vojtěch Klápa, 27. Jan Procházka, 36. Štepán Švejda, 45. Štěpán Čuda, 48. Lukáš Lanc - 4. Šimon Soukup, 17. Ladislav Gál, 18. Michal Sládek, 29. Daniel Chatrný, 43. Daniel Chatrný, 43. Michal Sládek, 45. Lukáš Herblich, 53. Ladislav Gál; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 5:1; využití: 0:3; diváků: 84; zásahy brankářů: Karel Šantora 20 - Jan Binder 19; po třetinách: 3:3, 2:1, 2:4;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
59:58
Hezký zápas, avšak s hořkým koncem pro domácí, kteří prohrávají těsně 8:7 a z toho zápasu si neodnesou ani bod do tabulky.
59:49
SKV má rozehrávku z rohu hřiště a na to reagují trenéři Vinohrad berou si timeout, pokusí se toto utkání ještě vyrovnat.
59:48
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:01
Vyloučen hráč #84 Ivan Pergler družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
57:01
Zbývají poslední tři minuty třetí třetiny, stav je 7:8 a je vyloučen hráč domácího celku, toto vyloučení za tohohle stavu není pro Vinohrady vůbec příznivé.
53:50
Kopecký teď prokličkoval mezi hráči Ostravy, ale nenašel žádného spoluhráče v dobré palebné pozici.
52:47
Domácí lehce polevili a Ostrava přidává další branku a odskakuje do vedení 8:7
52:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #18 Dominik Klimscha (7:8).
49:51
Klápovi sjel balonek na domácí polovině hřiště a do zakončení dostal Sládek a domácí golman likviduje tuto šanci.
47:19
Kapitán domácích Lanc, trefuje ze vzduchu balon do odkryté brány a vyrovnává skore.
47:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Lukáš Lanc, asistoval #17 Viktor Kopecký (7:7).
44:41
Krásná individuální akce domácího obránce Štěpána Čudy, který pokličkoval mezi hráči Ostravy a upravuje skore na 6:7.
44:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #47 Štěpán Čuda, asistoval #89 Vojtěch Klápa (6:7).
44:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #18 Dominik Klimscha (5:7).
42:25
Další gol hostí, tentokrát se trefuje Sládek, který byl i u předchozího golu na který nahrával.
42:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #35 Filip Šubert (5:6).
42:05
Hned na úvod třetiny tady máme vyrovnání.
42:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #43 Michal Sládek (5:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
39:05
Dnešní utkání sleduje 84 diváků, děkujeme.
38:30
Hosté na balonu, budou si chtít odnést náskok jednoho golu do třetí třetiny.
35:20
Domácí se opět dostávají do vedení po hezké souhře Švejdy a Stuchlíka.
35:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Štepán Švejda, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (5:4).
29:09
Naopak celek domácích nevyužívá výhody hry 5 na 4 a stav je stále 4:4.
29:08
Vyloučen hráč #18 Dominik Klimscha družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
28:02
Hosté využívají přesilovku a vyrovnávají stav na 4:4.
28:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #50 Lukáš Pešat (4:4).
27:50
Domácí se teď musí ubránit oslabení 5 na 3.
27:48
Vyloučen hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
27:48
Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jan Procházka, asistoval #11 Oliver Gold (4:3).
25:05
Hartman blokuje střelu ze středu hřiště.
23:05
Dvěma dobrými zákroky Šantora zabránil potencionálnímu golu.
22:10
Střela Kopeckého do bloku.
21:30
Domácí v držení balonu a tlačí se do zakončení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:9
20:00
18:05
Před koncem třetiny bekhendovou střelou vyrovnává Vojtěch Klápa, po krásné kombinaci na jeden dotek.
18:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (3:3).
17:50
Po dvou povedených přesilovkách prohrává SKV 2:3.
17:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #45 Daniel Chatrný (2:3).
17:05
Vyloučen hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
16:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #50 Lukáš Pešat (2:2).
15:39
Vyloučen hráč #32 Pavel Hájek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:38
První vyloučení zápasu, které si půjde odsedět Hájek za hru vysokou holí.
15:35
Střela do tyčky hráč #33 Ladislav Gál družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava .
14:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Jan Fiala, asistoval #17 Viktor Kopecký (2:1).
10:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Zbyněk Stuchlík, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (1:1).
10:58
O vyrovnání stavu se zasloužil Z. Stuchlík po nahrávce od O. Stuchlíka.
09:06
Další hezký pokus domácích, však opět Binderovi do břicha.
08:05
Dobrá střela Hájka od mantinelu, pouze do náruče Bindera.
03:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #32 Marcel Jakubec (0:1).
03:18
Po hezké kombinaci otevírá skore Šimon Soukup a zvyšuje na 1:0 pro Ostravu.
01:40
Ostrava rozehrává z výhodné pozice, Heblich zakončuje a výborný zákrok Šantory.
00:01
Úvodní vhazovaní vyhrává Stuchlík a žene se dopředu a zakončuje, ale jeho pokus likviduje golman hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Šimon Kuczera, Michal Sládek, Daniel Chatrný, Filip Šubert, Lukáš Pešat
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Štěpán Čuda, Zbyněk Stuchlík, Vojtěch Klápa, Štepán Švejda
00:00
Dobrý den, milí diváci. Vítáme Vás na dalším domácím utkání, celek SKV Královské Vinohrady hostí FBC Ostrava.