2:2
- : -
FBC Liberec

ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec 8:5
6. Jakub Kolstrunk, 14. Jakub Kolstrunk, 21. Mikuláš Krbec, 22. Robert Košir, 24. Josef Juha, 38. Mikuláš Krbec, 52. Robert Košir, 55. Michal Pažák - 8. Filip Smutný, 31. Prokop Ferdan, 37. Vojtěch Wiener, 43. Radek Valeš, 60. Filip Smutný; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Martin Beneš 18 - Daniel Mück 22; po třetinách: 2:1, 4:2, 2:2;
60:00
Střely ve 3. části: 11:11
60:00
59:52
Smutný přidává pátou branku hostů, to už je ale v kontextu utkání je to pouze kosmetická úprava. Vítězí Sparta.
59:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #73 Vojtěch Wiener (8:5).
59:29
Liberec zkouší závěrečný tlak.
59:08
Střela do tyčky hráč #8 Jan Bitman družstva FBC Liberec .
59:07
Další tyč po střele Liberce!
58:46
Hosté po dlouhé době ohrožují útočné pásmo.
57:38
Zbývají necelé 3 minuty do konce třetí třetiny, ale hra Liberce zatím nenabývá na agresivitě a tempu. Stále jsou herně mnohem aktivnější domácí.
55:30
Zvoní tyč! Ale skóre na straně hostí se opět nemění. Dle mého skromného názoru dnes hosté odjedou se silnou nenávistí vůči brankové konstrukci domácích, která už zmařila velké množství šancí.
55:19
Střela do tyčky hráč #93 Vojtěch Janeček družstva FBC Liberec .
54:48
Gólman Beneš nyní schytal nepříjemný hit a rozhodčí přerušuje hru, zatímco domácí strážce svatyně leží na zemi. Naštěstí to nevypadá na nic vážného a hra bude pokračovat.
54:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (8:4).
54:17
Další přesná střela Sparty znamená čtyřbrankové vedení necelých 6 minut před koncem základní hrací doby.
53:40
Další Benešův pohotový zákrok uklidňuje hru.
52:49
Krbec z otočky pouze do VIP sektoru nad bránou hostí.
51:45
Všech 79 (zřejmě sparťanských) fanoušků na hale si může trochu oddychnout, Košir posílá domácí zpět do tříbrankového vedení.
51:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #6 Dominik Bartoš (7:4).
50:53
Stránský si teď elegantně promíchal celou obranu domácích jako kvalitní dýňovou polévku.
50:13
Čermákův dlouhý výběh zakončený střelou skončil pouze v rukou hostujícího gólmana.
48:31
Obě družstva znovu v plném počtu a hra začíná dostávat rychlejší a agresivnější tempo.
47:26
Další zajímavý pokus domácích, teď už opět ve vlastním oslabení! Garčar, Krbec a Juha se hnali na Mücka ale akci překombinovali a připravili se o možnost sedmé branky v utkání.
46:32
Tak tohle je masivní hruba ze strany Sparty. Při vlastní přesilovce si za těsnějšího vedení kazí početní výhodu a uvidíme hru 4 na 4.
46:31
Vyloučen hráč #12 Lukáš Ujhélyi družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
46:00
Teď už ale Sparta uzamyká hosty v jejich obranném pásmu. Hra je z obou stran velice nepřesná.
45:08
Po dlouhé pozdržené výhodě se Vám nemusím omlouvat za dezinformace. Sparta však přesilovku nezačíná ideálně, na balonu se pevně drží hosté.
45:07
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Janeček družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:10
Sparta si zahraje přesilovku!
43:48
Sparta stále vede v držení balonu, ale ze hry domácích je mnohem znatelnější nervozita.
42:41
Sparta zbytečnými chybami pouští Liberec zpátky do zápasu. Další díra v obraně domácích využita osamoceným Valešm přímo před bránou domácích.
42:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #73 Vojtěch Wiener (6:4).
42:17
Na balonu zatím stále aktivnější domácí, žádné velké drama se ale neděje.
40:46
Čermákova zasekávačka ukončuje akci domácích.
39:32
Druhé oslabení domácích je u konce a rozhodně o poznání úspěšnější.
37:59
Ve Vysočanech se nám to teď pořádně rozjelo! Krbec s Ujhelyim načapali nepřipravenou obranu Liberce a v přečíslení 2 na 1 byli nekompromisní gólem ve vlastním oslabení.
37:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #12 Lukáš Ujhélyi (6:3).
37:32
Vyloučen hráč #22 Robert Košir družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
36:40
Nádherná akce Liberce končí brankou za bezmocného Beneše! Smutný se nejprve uvolnil na levému mantinelu a našel nabíhajícího Wienera, který nepohlídaný překonal domácího brankáře.
36:39
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #27 Filip Smutný (5:3).
36:08
Wienerova střela končí pouze na těle jediného trestance dnešního zápasu Bartoše.
34:43
Hosté rozehrávají z levého útočného rohu a trenér Skružný na hřiště posílá čerstvé síly. Moc to nepomohlo, po 4 sekundách je na balonu opět Sparta.
33:36
Stránský se hnal na Beneše s Prunerem v zádech, jeho pokus ale zastavil Beneš a Stránský ještě hlasitě zkoušel reklamovat nedovolený zákrok u sudího, ten však setrvává nekompromisní.
32:10
Bitman z dobré pozice u sparťanské střídačky míjí bránu zhruba o výšku domácího útočníka Zouzala.
31:39
Matěj Čermák nyní z pravého mantinelu pouze promáchl kolem balonu.
30:23
Hosté snižují náskok Sparty! Ve skrumáži před Benešem se nejlépe zorientoval Ferdan, který si připisuje druhý bod v tomto utkání a stahuje gólové manko svého družstva.
30:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #28 Šimon Stránský (5:2).
29:43
Trenér Kašpárek (doporučujeme rozhovor Bez frází :) ) burcuje své družstvo k mnohem větší aktivitě, zatímco se část jeho svěřenců žene k bráně hostí.
29:13
Timeout FBC Liberec
29:13
Po nedovoleném zákroku Kozáka a následné promluvě do duše od rozhodčího se hosté ucyhlují k oddechovému času.
29:01
Prunerova přihrávka na Kolstrunka přes střed nakonec nenalezla svůj kýžený cíl.
27:39
Valeš teď nadvakrát vyzkoušel pozornost Beneše. První pokus mezi nohy nenadělal žádné trable, druhý pokus na podavače balónů v rohu už logicky vůbec ne. Hraje Sparta.
26:40
Kozákův pokus vybojovat balon skrz díru mezi nohami Baudische neuniknul bystrému oku rozhodčího Čížka a rozehrávají Severočeši.
26:08
Dvougólový Kolstrunk nyní přenechává na středu balon hostům. Zbytečně.
25:10
Střela do tyčky hráč #28 Šimon Stránský družstva FBC Liberec .
25:10
Liberec se snaží dostat zpátky do hry a domácímu gólmanovi nyní výrazně pomohla zvonící levá tyč pon střele Stránského.
24:35
Liberecká hra je na kolenou i díky skvěle chytajícímu Benešovi, který nyní likviduje další akci hostů.
23:37
UNYP Arénou zní pátá! Josef Juha navazuje na smršť gólů Sparty a hosté se začínají dostávat do úzkých.
23:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #87 Michal Kareš (5:1).
23:15
Nebezpečné zaváhání Mücka při výhozu musí žehlit Kološ.
22:31
Čtvrtý gól Sparty přinesl na hole borců v rudém potřebný klid a domácí nyní v klidu kontrolují hru.
21:45
Domácí to rozjíždí ve velkém stylu. Stejně jako Kolstrunk v první třetině teď využil zacloněného výhledu Mücka Košir a střelou přímo ze středu hriště posílá Spartu dál.
21:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #95 Matěj Pruner (4:1).
20:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #29 Radim Křenek (3:1).
20:15
Jak lépe zahájit novou hrací část. Mikuláš Krbec si počkal u levé tyče na přihrávku od Křenka a navyšuje vedení domácích na dva góly.
20:01
Druhá třetina začíná za jednobrankového vedení domácích, kteří získávají i úvodní buly.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:5
20:00
19:38
Rozhodčí Laštovička uklidňuje závěrečné tempo třetiny tečováním balonu v obranném rohu domácích.
19:12
Sparta ani v poslední minutě nezahálí a snaží se ještě ohrozit Liberec.
18:24
Karešův forčeking dostává Spartu na balonek na útočné polovině.
17:09
Krbcův sympatický pokus najít někoho na rohu velkého brankoviště nedopadl podle představ. Jediný, koho balonek našel, byl Petr Kološ.
15:17
Tentokrát chybuje Sparta v rozhrávce. Pažák vyslal do úniku po mantinelu Rozkovce, ten byl při pokusu ohrozit Beneše neúspěšný.
14:51
Po několika zaváháních nyní Liberec rozehrává rozvážněji.
13:05
Domácí si berou zpátky vedení, když se díky dobrému postavení podruhé v zápase prosazuje Kolstrunk.
13:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #21 Kristián Kozák (2:1).
12:34
Na snahu juniorského šampiona ve službách hostů teď navázal Valeš, který vybojoval pro svůj tým rozehrávku z rohu vedle Benešovy brány.
11:28
Právě Stránský se teď nebojácně vytahuje proti snaze Sparty obsadit útočnou polovinu.
10:20
Stránský si teď počínal nedovoleně, přesněji hrou vysokou holí. Ve skrumáži hráčů obou družstev vyšel bez úhony a povšimnutí sudího.
09:13
Střela do tyčky hráč #21 Kristián Kozák družstva ACEMA Sparta Praha .
09:13
Pro oko diváka krásná střela Kozáka, pro smůlu Sparty pouze označkovala tyčku branky Liberce.
08:56
Další střela Smutného, tentokrát zablokovaná Markem Zouzalem.
07:39
A máme srovnáno. Po poměrně zbytečném vyloučení Bartoše si před bránou domácích šikovně počkal Smutný a lehce nehlídaný doklepl balonek do Benešova pravého horního rohu.
07:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #55 Prokop Ferdan (1:1).
07:19
Vyloučen hráč #6 Dominik Bartoš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra na zemi.
05:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #22 Robert Košir (1:0).
05:37
Teď už ale domácí úspěšní! Jakub Kolstrunk dalekosáhlou střelou z poloviny hřiště nachytal Mücka na švastkách a Sparta se ujímá vedení v tomto zápase.
05:24
Stejně tak to teď zkoušel Kozák, na kterého vyzrál Baudisch
04:57
Juha chtěl vyzkoušet Mückovu pozornost, střela však zblokována Karešem mimo.
03:04
Držení balonu zatím rozhodně pro domácí, kromě první akce a rozehrávek Liberec moc možností nemá.
01:40
Nezvyklý pohled se naskýtá všem účastníkům na hale - Milan Garčar bez vousů. Nic to ale nemění na kvalitě hry, kdy udržel rozehrávku od holí hostí.
01:03
Zouzalova snaha se procpat skrze 3 hráče hostů se nesetkala s velkým úspěchem.
00:13
Valeš se Smutným se hned z úvodu hnali k Benešově bráně, přihrávka prvního jmenovaného ale skončila na holi Krbce.
00:01
Úvodní buly pro Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Vojtěch Janeček, Radek Valeš, Vojtěch Wiener, Tomáš Dlesk, Filip Smutný
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Radim Křenek, Lukáš Ujhélyi, Matěj Čermák, Mikuláš Krbec
00:00
Krásný večer všem diváků, vítejte u dnešního online textového přenosu, kterým Vás bude provázet Jan Pauček, z dohrávky 15. kola Livesport Superligy. V dnešním klání se střetne domácí Sparta s hostujícím Libercem. Přejeme příjemné čtení! :)