0:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 0:8
12. Kristina Hudáková, 15. Pavlína Bačová, 22. Linda Pudišová, 24. Nela Škopková, 28. Michaela Mlejnková, 29. Natálie Hurníková, 48. Michaela Mlejnková, 59. Nikola Chalupová; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 23 - Jana Dupčáková 19; po třetinách: 0:2, 0:4, 0:2;
60:00
Pozápasové rozhovory najdete zde.
60:00
Střely ve 3. části: 6:13
60:00
59:40
Rybičková neprošla přes domácí obranu před branku.
58:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #17 Nikola Chalupová, asistoval #5 Markéta Vrlíková (0:8).
57:22
Hra se přelá ze strany na stranu.
56:08
Bačová se propletla až před branku domácích, ale její ztečovaná střela skončila mimo.
54:28
Mlejnková zablokovala střelu z půlky.
53:53
Řeháková ztratila míček proti dvěma soupeřkám. Schoupalová musela zasahovat proti střele Hurníkové.
53:19
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
53:00
Pejzlová namazala Pudišové na hokejku, ale Palinková střelu zablokovala.
51:58
Střela Zhébalové skončila v rohu hřiště.
51:02
Řeháková střílela z výběhu nad.
51:00
Hosté v plném počtu.
50:23
Suchánková střílela z první, ale její přízemní střela proletěla neškodně kolem branky.
49:20
Kacelová promáchla před prázdnou brankou.
49:00
Vyloučen hráč #11 Vendula Schindlerová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
48:39
Schoupalová vychytala Zagórskou.
47:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #42 Linda Pudišová (0:7).
47:44
Mlejnková střílela z první přesně do odkryté branky.
47:12
Vyloučen hráč #29 Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
43:47
Zagórska přenechala balonek Rybičkové, která natáhla z půlky, ale její střela proletěla kolem branky.
42:51
Hudáková měla na lopatě další gól hostů, ale trefila Schoupalovou.
38:58
Hašová se dostala na střed, jenže její střela neměla gólové parametry a Dupčáková ji v pohodě chytila.
38:30
Vyloučen hráč #66 Michaela Mlejnková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
37:55
Hosté kombinují na vlastní polovině.
36:37
Pudišová vyzkoušela pozornost Schoupalové dobrou střelou ze středu hřiště.
35:54
Hra se přelévá ze strany na stranu.
35:02
Dupčáková zasahovala proti tvrdé střele Reimerové.
33:46
Hašová střílela z úniku nad.
33:05
Bínová z dobré pozice střílela pouze do boční síťky.
31:53
Dupčáková vychytala osamocenou Kacelovou před brankou.
30:16
Šablaturová střílela z proiútoku pouze do Bínové.
28:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Natálie Hurníková, asistoval #91 Jana Dupčáková (0:6).
28:50
Hurníková využila dobré přihrávky od Dupčákové a prostřelila Schoupalovou.
28:23
Brančíková neuhlídala hráčku hostů, která trefila tyč.
27:50
Schoupalová vyrazila střelu ze středu hřiště.
27:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #99 Paulína Hudáková (0:5).
27:16
hotsé rychle sehráli přesilovku a zvyšují na rozdíl pěti branek.
26:37
Vyloučen hráč #55 Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
23:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #27 Nela Škopková, asistoval #71 Karolína Bínová (0:4).
23:50
Kombinaci hostů z první zakončila Škopková do šibenice.
23:45
Palinková vytlačila Bačovou ze střelecké pozice.
22:52
Šablaturová se dobře vrátila a zastavila protiútok hostů.
21:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #17 Nikola Chalupová (0:3).
21:27
Rychlou akci hostů zakončila do odkryté branky Pudišová.
20:33
Standardní situace pro pro hostující výběr. Střela mířila pouze do připravené zdi domácího výběru.
19:58
Domácí střelecký pokus hostů zablokovali.
19:42
Hosté čekají s míčkem na poslední útok třetiny.
19:07
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #99 Paulína Hudáková.
19:07
Schoupalová se nenechala rozhodit a dobrým zákrokem zneškodnila nájezd Hudákové.
18:23
Reimerová zablokovala střelu Hurníkové od mantinelu.
17:36
Nahrávka před domácí branku nikoho nenašla, Zhébalová se ujala balonku, ale neběžela do protiútoku, místo toho zbrzdila hru a rozehrála dozadu.
16:18
Tečová střela hostů skončila mimo branku.
15:11
Hašová se pokoušela napadat rozehrávku hostů, jenže Schindlerová se nedala a v klidu míček rozehrála.
14:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #71 Karolína Bínová (0:2).
14:05
Jakubkovičová v rozehrávce ztratila míček v souboji s Bačovou. Brančíková tělem zablokovala střelu Bínové.
13:00
11:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #17 Nikola Chalupová (0:1).
11:19
Hudáková otevřela skóre střelou k tyči.
10:55
Hegingerová zablokovala střelu na půlce.
09:57
Reimerová ztratila míček, ale Jakubkovičová zasáhla a protiútok hostů zastavila.
08:57
Rychlý útok hostů chtěla zakončit Zagórská, jenže netrefila skákavý míček.
08:00
Schoupalová rukou vyrazila střelu Bačové.
07:25
Tečovaná střela Glasové přeletěla domácí branku.
06:20
Schoupalová si připisuje dobrý zákrok.
05:54
Dupčáková vychytala schovanou střelu Hašové.
04:04
Rychlý protiútok domácích zakončila Reimerová střelou ze vzduchu, jenže střela neměla gólové paramatery, Dupčáková dokonce nemusela zasahovat.
03:41
Hašová střílela ze standardky pouze do zdi.
03:30
Kacelová nepustila Zagórskou do střely na středu hřiště.
03:18
Hosté zamkli domácí na jejich půlce, ale nevymysleli, jak se dostat ke střele.
02:31
Hosté kontrolují míček na vlastní polovině.
01:18
Suchánková získala míček na půlce, ale nespěchala do útoku a raději zklidnila hru.
00:33
Dupčáková sebrala balonek zpoza branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Karolína Bínová, Karolína Sigmundová, Nela Škopková, Paulína Hudáková, Pavlína Bačová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Pavla Pejzlová, Andrea Palinková, Tereza Reimerová, Tamara Hašová, Michaela Kacelová