1:0
4:2
- : -

FbŠ Bohemians - Bulldogs Brno 5:4
25. Kateřina Strnadová, 56. Lucie Veselá, 57. Gabriela Vaníčková, 60. Karolína Mezerová, 60. Dominika Vatahová - 9. Kristýna Černá, 13. Anna Machálková, 47. Yvona Dostálová, 52. Anna Machálková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Martina Franková 10 - Sabina Dvořáčková 18; po třetinách: 0:2, 1:0, 4:2;
Komentář domácích:
60:00
Střely ve 3. části: 12:3
60:00
59:59
Adrenalin až na půdu! Konec utkání - hráčky z Brna vedly celé utkání, už to vypadalo, že si z Prahy odvezou cenné body, ale hráčky Bohemky dokázaly nakonec, ale opravdu nakonec stav utkání otočit ve svůj prospěch
59:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Dominika Vatahová, asistoval #48 Gabriela Vaníčková (5:4).
59:20
Co srovnáno, FbŠ Bohemians vede!
59:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #94 Adéla Bočanová (4:4).
59:16
Brankářka Brna Sabina Dvořáčková v brance Brna doslova čaruje, ale vypadá to, že poslední zákrok nebyl uspěšný a je srovnáno
58:26
Anna Marie Divišová je osekávána hráčkou z Brna a rozhodčí pískají pro Bohemians
57:53
Timeout FbŠ Bohemians
57:53
Tentokrát si žádají čas na poradu trenéři Bohemky
57:00
Tým FbŠ je opět bez brankářky,začínají poslední 3 minuty zápasu, pokud nedojde ke srovnání stavu, a Aneta Koláčková těsně míjí prázdnou branku
56:07
Timeout Bulldogs Brno
56:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Gabriela Vaníčková, asistoval #5 Dominika Vatahová (3:4).
56:07
Pouhou minutu a 3 vteřiny dělí 2 branky týmu FbŠ Bohemians - Gabriela Vaníčková za pomoci Dominiky Vatahové snižuje na rozdíl 1 branky
56:07
Tým Bulldogs Brno si bere oddechový čas na poradu jak zabránit srovnání stavu
55:04
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #2 Kateřina Strnadová (2:4).
55:01
Anna Marie Divišová přihrává Gabriele Vaníčkové, ta posouvá na Kateřinu Strnadovou a zakončuje Lucie Veselá
53:59
Klára Minářová střílí, ale brankářka Brna doslova míček zasedla
52:55
Mlčoušková Kristýna napadá a snaží se získat míček pod kontrolu Brna, zatím se jí to nedaří
52:03
Hráčky z Brna se snažím ukrajovat čas jak jen to jde, rozhodčí si toho všímají a pískají zdržování hry, na rozehrávce budou Bohemačky
51:39
Pokud Bohemians chce zvrátit stav, bude muset zabrat, zkouší hru bez brankářky
51:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Anna Machálková, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (1:4).
51:29
Anna Machálková zatím je u všech gólů Bulldogs Brno a ani tentokrát tomu není jinak
49:53
Adéla Bočanová těsně u branky střílí, brankářka neví kde míček je, ale bohužel pro Bohemačky v síti není
48:56
Rozehrávka Brna, Nikola Domonkosová odpaluje míček přes celé hřiště a snaží se šetřit čas ve svém oslabení
48:17
Vyloučen hráč #27 Aneta Koláčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
48:17
Začínají 2 minuty přesilovky pro tým FbŠ Bohemians
47:45
Rozhodčí zvedají ruku, brankářka Bohemians běží z branky, zelenobílé budou hrát v 6
47:03
Gabriela Vaníčková bojuje o každý míček jak lvice, viditelně se nechce smířit se stavem utkání
46:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #23 Yvona Dostálová, asistoval #28 Anna Machálková (1:3).
46:09
Nepřehlednou situaci před brankou Bohemians využívají hráčky Brna
45:17
Tereza Havlová probíhá celé hřiště, těsně před brankou jí do střely vstupuje obránkyně Bulldogs Brno
44:37
Střelu Strnadové z dálky brankářka Brna neviděla, ale zasáhla jí přímo do břicha
42:05
Na rozehrávce Domonkosová a Oplatková - střelu likviduje Tereza Havlová v zelenobílém dresu
41:55
Adéla Miklošková si teď na míček u mantinelu počkala a hledá další hráčku Brna, které by se dalo přihrát
41:01
Kateřina Strnadová si teď povodila 3 hráčky Brna, ale úspěšné zakončení se prozatím nekoná
39:55
Domonkosová Nikola si nabíhá a doufá, že Koláčková Aneta nahraje, nestane se a siréna ukončuje druhou třetinu
38:55
Sabina Dvořáčková vyhazuje míček nejdál jak jen to jde, ale bohužel pro ní tam žádná její hráčka není a děrovanou kuličku si na čepel bere Anna Marie Divišová
37:30
Karolína Mezerová nahrává Adéle Bočanové, která se snaží zakončit backhandem - neúspěšně
37:10
Klára Minářová si zkušeně sama sobě nahrála o mantinel a prochází až před branku Bulldogs
35:44
Turbo dvojice Vatahová a Strnadová si nyní hravě poradily s Kateřinou Knotkovou a Eliškou Hroudnou
34:06
Anna Marie Divišová krásně uhlídala Yvonu Dostálovou, nepustila ji ani o krok blíže brance Martiny Frankové
33:05
Klára Minářová trefuje bránící hráčku Brna - možná zabránila svými stehny vyrovnání
32:32
Liliana Bolfová se vytočila mezi Adélou Bočanovou a Veronikou Mandíkovou, ovšem jít do útoku se neodvažuje
31:01
Dominika Vatahová zachytila nepřesnou přihrávku Elišky Hroudné a přihrává na střed Gabriele Vaníčkové - její střelu, ale brankářka Brna vyráží
29:45
Míček od Kristýny Černé z Brna sbírá Martina Franková a vyhazuje před polovinu hřiště a posouvá tak své spoluhráčky  do útoku
28:14
Veronika Mandíková z rohu hřiště  přihrává Veronice Štajnerové, nahrávka šla přesně mezi kotníky hráčky Oplatkové
26:59
Domonkosová Nikola z Brna nahrává podél mantinelu, bohužel pro ní tam žádná další hráčka z Brna není a míčku se ujímá Lucie Hernandezová
26:22
Adéla Bočanová střílí jen těsně vedle pravé tyče
24:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová, asistoval #48 Gabriela Vaníčková (1:2).
24:58
Konečně pořádná střela od Bohemaček - Kateřina Strnadová si po faulu na ní z 1. třetiny musela spravit chuť a tak snižuje na 1:2 krásnou střelou po náhrávce od Gabči Vaníčkové
23:25
Gabriela Vaníčková se snaží mezi tyčí a nohou brankářky Dvořáčkové vtlačit míček do sítě, ale ta míček sbírá do dlaní
22:41
Eliška Císařová přenechává míček právě střídající Dominice Vatahové, ta ho kolegiálně podrží za brankou, ať mohou její spoluhráčky v klidu dostřídat
21:21
Po neshodě kdo vstřelil míček do autu, rozhodčí ukazují buly a o míček se poperou Kateřina Fousová a Kristýna Pospíšilová
20:01
Tým Bohemians změnil sestavu,bude zkoušet hru na Brno trochu jinak, uvidíme zda přinese kýžené ovoce
20:00
20:00
Ještě 19 vteřin si na trestné posedí Veronika Štajnerová a pak může naskočit na hrací plochu,
20:00
Střely v 1. části: 6:7
20:00
18:19
Vyloučen hráč #10 Veronika Štajnerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
18:19
Liliana Bolfová jde sama na branku, Veronika Štajnerová zatáhla za záchrannou brzdu, ovšem nedovoleně a trestná lavice je také momentálně pro ní místem odpočinku
17:52
Karolína Mezerová si poradila jak s Eliškou Hroudnou, tak s Bolfovou Lilianou, ale branku to nepřináší
17:32
Kateřina Fousová střílí, ale pár desítek centimetrů nad břevno
17:03
Tým Bohemians nasadil svojí pětku na přesilovky, uvidíme zda se podaří snížit rozdíl branek
16:30
Vyloučen hráč #27 Aneta Koláčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:10
Lucie Veselá posouvá míček ke Kateřině Strnadové, na tu si však počkala Aneta Koláčková a tvrdě ji srazila za mantinel - tohle budou jistě 2 minuty
14:02
Lucie Hernandezová nepouští blíž ke své brance Kristýnu Černou, míček odebírá a nahrává podél mantinelu
12:20
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Anna Machálková bez asistence (0:2).
12:20
Tým z Brna navyšuje skóre o další gól - Anna Machálková střílí další branku sama bez asistence
11:01
Natálie Bartošová, Tereza Havlová,Kristýna Dvořáková kombinují na hranici poloviny hřiště a snaží se najít skulinu kudy prostřelit brankářku Brna Sabinu Dvořáčkovou
08:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #74 Kristýna Černá, asistoval #28 Anna Machálková (0:1).
08:40
Ovšem pár minut po přesilovce se pořadilo Kristýně Černé  za pomoci  Anny Machálkové dostat míček za záda brankářky Frankové - střelkyni gólu míček podává její spoluhráčka - to vypadá na 1. gól v extralize - gratulujeme
07:50
Tato přesilovka Brna nepřinesla změnu stavu utkání, tým Bohemians hraje v plném počtu
06:50
Martina Franková vyhazuje dopředu, míčku se ujímá Klára Minářová, která se ho snaží udržet co nejdéle na útočné polovině Bohemians
06:45
První dotek brankářky Bohemians Martiny Frankové s míčkem
05:50
Vyloučen hráč #20 Kristýna Kleknerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
05:50
Rozhodčí zahlédli na hrací ploše 6 zelenobílých dresů, pískají a budeme svědky 1. přesilovky tohoto zápasu
04:09
Kateřina Oplatková hledá druhou část obrany Brna na přihrávku, nabízí se jí Aneta Koláčková a tak volí přihrávku na střed
02:48
Kateřina Strnadová sbírá jak míček,tak i vítr z plachet Kateřině Knotkové a běží s míčkem za branku Brna
01:08
Nastupují druhé lajny - Kristýna Kleknerová posouvá dopředu na Lucii Hernandezovou, ta je zastavena Kristýnou Černou a rozhodčí pískají,rozehrávat bude Bohemka
00:01
Na buly se staví za tým Bohemians Adéla Bočanová a za tým Bulldogs Yvona Dostálová, Bohemians jsou úspěšnější a jdou dopředu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Eliška Hroudná, Kristýna Pospíšilová, Yvona Dostálová, Aneta Koláčková, Nikola Domonkosová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Eliška Císařová, Kateřina Fousová, Karolína Mezerová, Adéla Bočanová, Veronika Štajnerová
00:00
Dobrý den, vítáme Vás v tento sváteční den při utkání 13. kola Extraligy žen, které se koná v hale v Dolních Břežanech. Soupeřkami si dnes budou ženy FbŠ Bohemians a Bulldogs Brno