3:1
1:6
- : -

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - PSN Tatran Střešovice 4:7
32. Eliška Poláková, 32. Kristýna Vejvodová, 36. Eliška Poláková, 43. Eliška Mrázová - 40. Michaela Mechlová, 46. Karolína Stůjová, 51. Veronika Kopecká, 52. Michaela Mechlová, 55. Veronika Kopecká, 58. Michaela Mechlová, 59. Lucie Želízková; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:3 + Michaela Marešová OS; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 28 - Markéta Antalová 19; po třetinách: 0:0, 3:1, 1:6;
60:00
Střely v celém utkání: Start 23 Tatran 36
60:00
Střely ve 3. části: 5:19
60:00
59:59
Start hraje v power play, ke golu to však zatím nevede.
58:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková bez asistence (4:7).
57:55
Vyloučen hráč #28 Markéta Antalová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
57:45
Vyloučen hráč #17 Bára Matějková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
57:45
Vyloučen trenér Michaela Marešová družstva PSN Tatran Střešovice - osobní trest.
57:38
Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
57:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #15 Vendula Beránková (4:6).
57:28
Přihrávku Tatranu do prázdné brány zastavuje Kutnarová.
56:58
Do útoku se hnala Chaloupková a Kovaříková, bohužel ani jedna se do vyložené brankové příležitosti nedostává.
54:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #15 Vendula Beránková (4:5).
54:35
Tatran otáčí vývoj zápasu, když se od mantinelu táhlou střelou prosazuje Kopecká po nahrávce od Beránkové.
52:35
Vyloučen hráč #42 Kateřina Kovaříková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
51:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #55 Klaudia Robová (4:4).
51:55
Pěkná kombinace Tatranu a je srovnáno - 4:4
50:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #10 Kateřina Seemannová (4:3).
50:13
Ze zmatku před brankou domácích se prosazuje Kopecká.
49:49
Balejová našla z rohu Polákovou, tentokrát Antalová chytá.
49:15
Tatran teď tlačí Start jak může.
47:15
 Baťková perfektně vybojovala balon, našla Kutnarovou, ta už přihrát nedokázala.
45:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #2 Nikola Hermannová (4:2).
45:48
Stůjová pěknou potaženou střelou snižuje na 4:2.
45:09
Start oslabení ubránil.
44:10
Šermovačku před domácí brankou ukončuje hvizd rozhodčích.
43:56
Tatran se po zmatečném úvodu usazuje na polovine Startu.
43:20
Vyloučen hráč #13 Eliška Poláková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
43:20
I Tatran bude dnes hrát přesilovou hru, na trestnou lavici je poslána domácí Eliška Poláková.
42:09
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #41 Eliška Mrázová, asistoval #85 Zuzana Hájková (4:1).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
39:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová z trestného střílení (3:1).
39:16
Uvidíme druhé trestné střílení, tentokrát půjde hráčka Tatranu.
39:02
Ve velké šanci domácích Poláková i Baťková, ani jedna za záda Antalové balonek nedostala.
37:28
Špačková blokuje střelu Stůjové od mantinelu.
36:50
Kutnarová blokuje střelu Beránkové.
36:30
Býčková se trefuje z velkého brankoviště, Janglová však chytá.
35:09
Timeout PSN Tatran Střešovice
35:09
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #84 Veronika Balejová (3:0).
35:09
Balejová po průniku po mantinelu našla úplně volnou Polákovou. Ta se trefuje za záda Antalové a Start vede 3:0.
35:00
Dnešní zápas sleduje 40 diváků, atmosféru v hale však rozviřuje několik domácích fanoušků. Za což celý tým domácích Tigers děkuje.
33:03
Start má teď více ze hry a pohybuje se na polovině Tatranu.
31:12
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #35 Hana Chaloupková (2:0).
31:12
Po buly se Start dostal rychle na polovinu soupeře a Vejvodová doráží do branky beckhandem.
31:01
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková z trestného střílení (1:0).
31:01
Poláková faulována v úniku a Start má možnost dostat se do vedení.
30:54
Pisárová trefuje branku Startu, Janglová však pozorná.
30:21
Balejová vybojovala balonek na mantinelu, přihrála pak však nepřesně a Tatran se staví do rozehrávky.
25:38
Tatran několikrát vystřelil, Start se zase snaží skórovat z brejků.
22:35
Standardní situaci z rohu na útočné polovině Startu nikdo do branky nezakončil.
21:17
Mechlová ze středu hřiště, Janglová opět chytá.
20:32
Stůjová z malého brankoviště, Janglová chytá.
18:56
Kutnarová opět střílí osamocena, tentokrát od mantinelu, trefuje pouze tyč z vnější strany.
16:33
Domácí Mrázová sama na středu hřiště, Antalová vyráží.
14:10
Druhou minutu přesilovky držel Tatran Start pod tlakem na obranné půlce.
14:08
První minutu přesilovky hrál Start na polovině Tatranu.
13:10
Škorpová trefuje rovnou ze standardní situace, Antalová zasahuje a na míčku je Start.
13:08
Vyloučen hráč #55 Klaudia Robová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
09:58
Kutnarová sama na středu hřiště, Antalová chytá.
08:49
Stůjová faulovala u mantinelu a rozehrává Start.
07:58
Pěnkavová trefuje nebezpečné místo 20 cm nad povrchem, Antalová chytá.
07:33
Vysoký kopec chytá Janglová.
06:33
Tatran střílí ze středu hřiště, střela však míří vysoko nad.
05:53
Hra se přelévá ze strany na stranu.
04:10
Po rozehrávce z rohu ve vyložené šanci domácí Špačková, balonek však netrefila ideálně a skóre se nemění.
03:59
Pěnkavová vybojovala balonek v rohu hřiště a řítí se dopředu, byla zastavena faulem a opět rozehrává Start.
03:10
Škorpová zkušenš rozehrává na Vejvodovou, ta posunuje na Chaloupkovou, ta byla o balon připravena faulem. Rozehrává Start.
01:30
Kopecká střílí z prostoru velkého brankoviště, Janglová chytá.
01:17
První minutu držel balon Start.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Nikola Hermannová, Kateřina Vachudová, Karolína Stůjová, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová
00:00
Line-up domácích FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Vanda Šnajberková, Monika Škorpová, Hana Chaloupková, Kateřina Kovaříková, Kristýna Vejvodová