1:1
0:0
FBS Olomouc

FbC Hradec Králové - FBS Olomouc 6:5pn
9. Michal Rolín, 20. Michal Martinek, 20. Václav Vybíral, 39. Mikuláš Ryba, 58. Michal Rolín, N Patrik Strejcius - 4. Jan Kopecký, 17. Matěj Pecha, 20. Lukáš Vachutka, 34. Lukáš Vachutka, 45. Antonín Mikulík; rozhodčí: Daniel Suchý - Filip Neumann; vyloučení: 3 + David Heger ČK1:2; využití: 1:3; diváků: 23; zásahy brankářů: Filip Školník 26 - Michael Hruška 29; po třetinách: 3:3, 1:1, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč Lukáš Vachutka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Patrik Strejcius a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč David Kotek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Patrik Strejcius a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Mikuláš Ryba a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Michal Martinek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč Antonín Mikulík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Michal Rolín , ale gól nevstřelil.
70:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Hrušky: Opět velká škoda. Odehráli jsme dobré utkání s kvalitním soupeřem. Prodloužení jsme zvládli lépe než posledně, ale bohužel v nájezdech byl šťastnější Hradec. Každopádně smekám před svými hráči, že dokázali 10 minut bránit proti šesti. Děkuji soupeři za utkání.
65:01
Komentář trenéra domácích : Chtělo by to více motivace do takových utkání.Zbytečně ztracený bod. Zítra nás čeká mnohem težší utkání.Musíme se dát dohromady.Děkuji soupeři za fér utkání.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
63:48
Vyloučen trenér David Heger družstva FbC Hradec Králové do konce utkání.
60:00
60:00
57:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Rolín, asistoval Michal Martinek (5:5).
44:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Antonín Mikulík, asistoval Jakub Jurkulák (4:5).
42:31
Vyloučen hráč David Štaier družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra bez hokejky.
40:00
40:00
39:59
Prokop Hanzlík zvoní na místní břevno
38:17
Zápas se začína pomalu vyhrocovat a všichni hráči začnínají chodit tvrdě do těla
38:02
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Michal Martinek (4:4).
36:11
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil David Kotek.
33:26
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Jindřich Bernard (3:4).
32:54
Vyloučen hráč Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:08
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil Mikuláš Ryba.
28:49
Hradec Králové tlačí Olomouc v útočné polovině
26:58
Vyloučen hráč Václav Vybíral družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:48
Prokop Hanzlík si vytvořil šanci a minul těsně vedle branky
24:05
2. třetina je zatím bez výnamných šancí
21:50
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil David Štaier.
20:00
20:00
19:59
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil Lukáš Vachutka.
19:44
Hezký blok Rolína
19:19
19:15
Vlastní branku družstva FBS Olomouc vstřelil Václav Vybíral (3:2).
19:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Mikuláš Ryba (2:2).
18:32
Vyloučen hráč David Kotek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za opakované přestupky.
16:01
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Matěj Pecha, asistoval Jakub Jurkulák (1:2).
14:40
Vyloučen hráč David Štaier družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.