1:2
2:1
- : -

FBC Spartak Bílovec - Z.F.K. Petrovice B 6:3
2. Tadeáš Klemens, 8. Richard Mück, 13. Šimon Kouba, 16. Richard Mück, 34. Daniel Šoltés, 36. Vojtěch Vavrečka - 16. Martin Schulhauser, 17. Marek Cihelka, 33. Martin Schulhauser; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Martinek ? - Dominik Škuta ?; po třetinách: 3:0, 1:2, 2:1;
39:00
35:43
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Jakub Hradský (6:3).
33:54
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Daniel Šoltés, asistoval Tadeáš Klemens (5:3).
32:41
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Roman Ochodek (4:3).
31:17
Vyloučen hráč Jakub Kloza družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
26:00
26:00
24:44
Vyloučen hráč Vítězslav Růžička družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
16:34
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Martin Schulhauser (4:2).
15:42
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Marek Cihelka (4:1).
15:29
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Richard Mück, asistoval Šimon Kouba (4:0).
13:00
13:00
12:53
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Šimon Kouba, asistoval Jonáš Moj (3:0).
07:00
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Richard Mück, asistoval Jakub Melecký (2:0).
01:21
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Tadeáš Klemens, asistoval Daniel Šoltés (1:0).