0:0
3:2
- : -

FBC Spartak Bílovec - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 3:4
29. Richard Mück, 34. Šimon Kouba, 37. Vojtěch Vavrečka - 1. Adam Zoubek, 11. Jakub Neděla, 34. Jaromír Veselý, 36. František Pavlík; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Mikunda ? - Martin Blažek ?; po třetinách: 0:2, 0:0, 3:2;
39:00
38:56
Vyloučen hráč Šimon Kouba družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:50
Timeout FBC Spartak Bílovec
36:52
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Daniel Šoltés (3:4).
35:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil František Pavlík, asistoval Martin Ostárek (2:4).
33:25
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Šimon Kouba bez asistence (2:3).
33:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jaromír Veselý bez asistence (1:3).
29:41
Vyloučen hráč Jonáš Moj družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání.
28:14
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Richard Mück, asistoval Šimon Kouba (1:2).
26:00
26:00
13:00
13:00
11:58
Vyloučen hráč Ondřej Urbánek družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jakub Neděla bez asistence (0:2).
02:29
Trestné střílení družstva FBC Spartak Bílovec neproměnil Šimon Kouba.
01:57
Vyloučen hráč Richard Mück družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za blokování hokejky.
00:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Adam Zoubek, asistoval Viktor Karásek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Bienek a Tomáš Kluska.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice B: brankář: Martin Blažek; hráči v poli: Erik Vykopal, Jakub Litschmann, Jakub Neděla, Adam Zoubek, Viktor Karásek