0:4
- : -
FBC Lomnice

FBC Šluknovsko Česká Lípa B - FBC Lomnice 0:22
1. Matyáš Matušů, 2. Tomáš Fiedler, 2. Matěj Stránský, 2. Matěj Šidlichovský, 9. Tomáš Fiedler, 9. Matyáš Devátý, 13. Tomáš Fiedler, 17. Tomáš Fiedler, 19. Tomáš Fiedler, 22. Jakub Kraus, 22. Matěj Stránský, 23. Matěj Šidlichovský, 23. Matěj Stránský, 25. Matyáš Devátý, 26. Matěj Stránský, 27. Matyáš Matušů, 29. Matěj Stránský, 30. Matěj Šidlichovský, 36. Matěj Stránský, 40. Matěj Stránský, 42. Matěj Stránský, 45. Matěj Šidlichovský; rozhodčí: Mathias Wambach - Marek Pohunek; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jan Varga ? - Petr Baroch ?; po třetinách: 0:7, 0:11, 0:4;
45:00
44:43
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Matěj Šidlichovský, asistoval Tomáš Riemer (0:22).
41:23
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Matěj Stránský, asistoval Matyáš Matušů (0:21).
39:01
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Matěj Stránský, asistoval Jakub Kraus (0:20).
36:46
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa B
36:46
Vyloučen hráč Matěj Stránský družstva FBC Lomnice na 2 minuty za sekání.
36:46
Stránský zdědil nedisciplinovanost po svém bratrovi.
35:54
Stránský M. svou nekompromisní střelou zkompletoval druhý hattrick.
35:36
30:00
30:00
29:25
Je zde možno vidět jak Matěj Stránský zužitkovává své zkušenosti ze zámoří.
29:23
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Matěj Šidlichovský, asistoval Adam Foltýn (0:18).
28:50
26:41
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Matyáš Matušů bez asistence (0:16).
25:11
24:50
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Matyáš Devátý, asistoval Adam Foltýn (0:14).
22:53
22:24
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Matěj Šidlichovský bez asistence (0:12).
21:18
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Matěj Stránský bez asistence (0:11).
21:01
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Jakub Kraus, asistoval Matěj Stránský (0:10).
19:22
Vyloučen hráč Adam Dyntar družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování.
19:22
Vyloučen hráč Jáchym Mašek družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování.
18:39
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Tomáš Fiedler, asistoval Matyáš Matušů (0:9).
16:29
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Tomáš Fiedler, asistoval Matěj Stránský (0:8).
15:00
15:00
12:30
08:55
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Matyáš Devátý, asistoval Matěj Šidlichovský (0:6).
08:44
01:49
01:26
01:11
00:40
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Matyáš Matušů, asistoval Tomáš Fiedler (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Mathias Wambach a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Lomnice: brankář: Petr Baroch; hráči v poli: Matěj Šidlichovský, Jakub Kraus, Matyáš Matušů, Tomáš Riemer, Michal Baroch
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa B: brankář: Jan Varga; hráči v poli: Magdaléna Mašková, Martin Weiner, Adam Dyntar, Karel Kryštof Hauser, Ondřej Janošek