2:6
1:0
- : -

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 9:11
4. Martina Kratochvílová, 5. Michaela Bezpalcová, 11. Kristýna Minářová, 12. Markéta Šímová, 18. Kristýna Minářová, 20. Karolína Hašlová, 27. Kristýna Minářová, 28. Tereza Bočková, 58. Tereza Bočková - 2. Victoria Binědová, 7. Michaela Urbanová, 10. Daniela Lorencová, 15. Karolína Raslová, 19. Victoria Binědová, 22. Michaela Mašková, 24. Lucie Bejčková, 31. Michaela Mašková, 33. Michaela Urbanová, 34. Michaela Mašková, 40. Alžběta Kopřivová; rozhodčí: Václav Paletář - Kamil Vraspír; vyloučení: 1 + Michaela Bezpalcová OS:4 + Michaela Urbanová OS; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Veronika Podlahová ? - Anna Urbanová ?; po třetinách: 6:5, 2:6, 1:0;
60:00
Komentář trenéra domácího celku Jana Vondrušky: Dnešní zápas byl velice vyrovnaný. Hostující družstvo mělo více štěstí v zakončení. Naše holky však na hřišti nechaly všechno a tak to má být. Trenéři děkují za bojovný výkon.
60:00
Komentář trenéra hostů: 50 platících si dnes na florbalu příliš nepochutnalo. Z naší strany snesla nějaká měřítka pouze druhá třetina, ve které jsme zápas otočili a vlastně rozhodli. Zítra musíme být lepší. I přes tu bídu díky hrstce přeživších bojovnic za výkon a tři body.
60:00
58:14
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
57:00
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Denisa Příhodová (9:11).
55:18
Vyloučen hráč Victoria Binědová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
55:18
Vyloučen hráč Victoria Binědová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
47:57
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
47:57
Vyloučen hráč Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nesportovní chování.
47:57
Vyloučen hráč Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - osobní trest.
47:57
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest.
40:00
40:00
39:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Alžběta Kopřivová, asistoval Karolína Raslová (8:11).
33:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Victoria Binědová (8:10).
32:19
Dračice nyní prožívají krušné chvíle. Ovšem času je ještě dost!
32:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Urbanová, asistoval Michaela Mašková (8:9).
30:22
Polovina druhé třetiny za námi a z obou celků je cítit napětí. Oba týmy chtějí do třetí třetiny začít s výhodou vedení
30:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Michaela Urbanová (8:8).
27:44
Vynikající zákrok domácí golmanky! Extratřída! Hráčka hostí měla polovinu brány volnou, ovšem Verča tygřím skokem zabránila gólu! Jedeme dál!
27:11
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Nella Stašková (8:7).
26:48
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Denisa Příhodová (7:7).
26:36
Diváci opět tvoří skvělou kulisu!
24:10
Trenér domácích Honza Vondruška burcuje holky k lepšímu výkonu. Pojďme!
23:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lucie Bejčková bez asistence (6:7).
22:00
Úvod druhé třetiny patří hráčkám hostí.
21:51
20:00
20:00
19:52
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová z trestného střílení (6:5).
18:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Victoria Binědová, asistoval Michaela Urbanová (5:5).
17:12
Nádhera! Dračice zařadily druhou rychlost a ono to půjde dnes!
17:00
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Johana Vejvodová (5:4).
15:12
Vyloučen hráč Kristýna Votýpková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
14:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Michaela Urbanová (4:4).
12:40
První třetina a stav 4:3? Co nás dneska čeká? Vypadá to na gólové hody!
11:43
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Markéta Šímová, asistoval Karolína Hašlová (4:3).
10:19
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Eliška Zimová (3:3).
09:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Daniela Lorencová, asistoval Terezie Lejbová (2:3).
08:23
Dračice po úvodních minutách srovnaly hru! Máme se dnes na co těšit!
08:04
Krásný projektil od Terky Bočkové. Bohužel, kousek nad bránu hostí
06:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Urbanová bez asistence (2:2).
06:15
Bohužel, rozehrávka trápí všechny kategorie Týna. Drobná chyba a máme srovnáno.
04:51
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Michaela Bezpalcová, asistoval Karolína Hašlová (2:1).
04:50
Krásná spolupráce! To se musí líbit!
04:40
Ano, toto se nám líbí! Martino, bravo!!!
03:59
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Martina Kratochvílová, asistoval Denisa Příhodová (1:1).
02:33
Dračice dnes nastupují s novými trenéry na lavičce. Dočkáme se první výhry?
02:13
Bezpalcová těsně mimo
01:18
00:47
Vynikající zákrok domácí golmanky v úvodní minutě hry!

00:01
A máme tu úvodní hvizd!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Michaela Mašková, Victoria Binědová, Michaela Urbanová, Karolína Raslová
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Veronika Podlahová; hráči v poli: Denisa Příhodová, Bára Procházková, Martina Kratochvílová, Tereza Bočková, Nella Stašková