1:2
4:3
- : -

Z.F.K. Petrovice B - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 8:10
2. Marek Cihelka, 8. Marek Cihelka, 13. Marek Cihelka, 22. Marcel Lázók, 27. Marcel Lázók, 29. Jiří Mareš, 36. Vítězslav Růžička, 38. Marek Cihelka - 6. Viktor Karásek, 8. Jakub Litschmann, 8. Marcel Lázók, 9. Jakub Neděla, 13. Václav Richtár, 16. Martin Ostárek, 22. Václav Richtár, 28. Jáchym Kuběna, 33. Viktor Karásek, 38. Václav Richtár; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Škuta ? - Milan Briš ?; po třetinách: 3:5, 1:2, 4:3;
39:00
37:34
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Roman Ochodek (8:10).
37:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Václav Richtár, asistoval Martin Ostárek (7:10).
35:58
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Michal Olšák (7:9).
32:59
Vyloučen hráč Michal Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hrubost.
32:59
Vyloučen hráč Šimon Toška družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za hrubost.
32:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Viktor Karásek, asistoval Jakub Neděla (6:9).
28:41
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval Vítězslav Růžička (6:8).
27:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Martin Ostárek (5:8).
26:21
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marcel Lázók bez asistence (5:7).
26:00
26:00
25:11
Vyloučen hráč Ondřej Cuberek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:00
Vyloučen hráč Jiří Mareš družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
21:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Václav Richtár bez asistence (4:7).
21:08
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marcel Lázók, asistoval Marek Cihelka (4:6).
15:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Martin Ostárek, asistoval Viktor Karásek (3:6).
13:00
13:00
12:58
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Martin Schulhauser (3:5).
12:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Václav Richtár, asistoval Jakub Galia (2:5).
08:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jakub Neděla, asistoval Viktor Karásek (2:4).
07:33
07:22
Vlastní branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marcel Lázók (1:3).
07:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jakub Litschmann, asistoval Vojtěch Gruszka (1:2).
05:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Viktor Karásek, asistoval Šimon Toška (1:1).
01:08
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice B: brankář: Milan Briš; hráči v poli: Jakub Litschmann, Erik Vykopal, Jakub Neděla, Adam Zoubek, Viktor Karásek