3:3
1:2
- : -

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - TEXAS LONGHORNS 4:7
34. Eliška Zimová, 35. Karolína Hašlová, 37. Nella Stašková, 41. Nella Stašková - 4. Petra Budská, 20. Eliška Škvorová, 22. Eliška Charvátová, 28. Jana Pavlicová, 40. Natalie Vesecká, 45. Eliška Charvátová, 49. Natalie Vesecká; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Veronika Podlahová ? - Martina Gécová ?; po třetinách: 0:2, 3:3, 1:2;
60:00
Hodnocení trenéra Texas: do poloviny zápasu už to vypadalo že to bude poklidná výhra, hráli sme to co jsme měli ale pak přišla druhá třetina a naše klasická tříminutovka kde jsme nechali soupeře aby se na nás dotáhnul. naštěstí zvládnutá třetí třetina tento dramatický zápas dovedla do vítězného konce pro naše barvy. Díky soupeři za zápas.
60:00
Hodnocení domácího trenéra: První třetina se nám vůbec nepodařila a podle toho vypadal i výsledek. Druhá třetina byla z naší strany výtečná a dokázali jsme se na soupeře dotahnout. Ve třetí třetině nám chyběl klid na míčku a nepodařilo se nám zápas otočit. Je však potřeba holkám poděkovat. Věříme, že se vše zlomí v příštích zápasech.
48:20
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Natalie Vesecká, asistoval Martina Gécová (4:7).
46:13
Obrovská šance Elišky Zimové skončila blokem. Na druhé straně excelentní zákrok Verči proti hráčce v úniku!
44:05
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Eliška Charvátová, asistoval Petra Budská (4:6).
40:46
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Nella Stašková, asistoval Tereza Bočková (4:5).
40:00
40:00
39:26
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Natalie Vesecká, asistoval Eliška Škvorová (3:5).
37:23
Dračice polité živou vodou!
36:28
Timeout TEXAS LONGHORNS
36:28
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Nella Stašková, asistoval Martina Kratochvílová (3:4).
34:17
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Markéta Šímová (2:4).
33:52
Stejně jako Shrek probudil draka v hradu, Dračice v sobě vstřeleným gólem taktéž probudily draka. Divácká kulisa neskutečná! Pojďme!!!
33:05
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Eliška Zimová, asistoval Denisa Příhodová (1:4).
32:01
Dračice mají obrovskou snahu se zápasem něco udělat. Bohužel, chybná koncovka je stále nepouští zpět do zápasu
29:31
Bohužel, trápí nás střelecká smůla
27:56
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jana Pavlicová bez asistence (0:4).
23:52
Bohužel úvodní minuty druhé třetiny patří celku hostí
21:35
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Eliška Charvátová, asistoval Miroslava Nováková (0:3).
20:25
Vstupujeme do druhé třetiny. Při druhém golu hostí nám vypadl i internet. U mě je problém vyřešen, nyní ještě holky musí dohnat dvougolovou ztrátu
20:00
20:00
19:08
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Eliška Škvorová, asistoval Natalie Vesecká (0:2).