0:3
5:0
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - FBC Vipers Most 7:5
7. Petr Slánský, 11. Marek Sochor, 31. Zdeněk Martinec, 36. Matouš Dašek, 38. Matěj Macák, 42. Miroslav Beránek, 45. Marek Sochor - 14. Matěj Zienert, 15. Matěj Zienert, 19. Matěj Zienert, 28. Matěj Zienert, 30. Jaroslav König; rozhodčí: Jan Dlouhý - David Vosála; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Jan Drobný 12 - Matěj Chabr 18; po třetinách: 2:2, 0:3, 5:0;
44:44
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor bez asistence (7:5).
41:30
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Miroslav Beránek, asistoval Lukáš Plechatý (6:5).
37:29
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák, asistoval Daniel Pongrácz (5:5).
35:32
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek, asistoval Daniel Pongrácz (4:5).
30:20
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Zdeněk Martinec, asistoval Jan Vilímek (3:5).
30:00
30:00
29:22
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Jaroslav König, asistoval Daniel Ryk (2:5).
27:34
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Vojtěch Špecián (2:4).
24:05
Trestné střílení družstva FBC Vipers Most neproměnil Matěj Zienert.
22:03
Vyloučen hráč Jaroslav König družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
18:51
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Vojtěch Jandečka (2:3).
17:24
Vyloučen hráč Lukáš Plechatý družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:06
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Daniel Ryk (2:2).
13:55
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Patrik Hanousek (2:1).
10:41
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Miroslav Beránek (2:0).
06:04
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Slánský, asistoval Ondřej Pšenička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dlouhý a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most:
00:00
Line-up domácích 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Marek Sochor, Zdeněk Martinec, Matouš Dašek, Jan Bräuer, Matěj Macák