5:2
0:0
- : -

FBC Slušovice - Florbal Holešov 11:3
2. Patrik Časta, 3. Štěpán Vinklárek, 4. Patrik Časta, 7. Anna Knapová, 10. Patrik Časta, 12. Patrik Časta, 18. Dominik Skoupilík, 18. Patrik Časta, 19. Patrik Grebeníček, 22. Filip Kužílek, 23. Patrik Časta - 12. Dominik Kalík, 14. Dominik Kalík, 16. Jan Zapletal; rozhodčí: Filip Plaček - Tomáš Slabý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jonáš Macek 18 - Marián Kopčil 21; po třetinách: 6:1, 5:2, 0:0;
36:00
24:00
24:00
22:54
Vyloučen hráč Nicol Sousedíková družstva FBC Slušovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:08
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Patrik Časta, asistoval Patrik Grebeníček (11:3).
21:58
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Filip Kužílek, asistoval Patrik Časta (10:3).
20:12
Vyloučen hráč Dominik Kalík družstva Florbal Holešov na 2 minuty za blokování hokejky.
18:36
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Patrik Grebeníček, asistoval Filip Kužílek (9:3).
17:52
17:00
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Dominik Skoupilík, asistoval David Kratina (7:3).
15:36
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Jan Zapletal bez asistence (6:3).
13:45
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Dominik Kalík, asistoval Jan Zapletal (6:2).
12:00
12:00
11:34
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Dominik Kalík bez asistence (6:1).
11:29
09:35
06:08
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Anna Knapová, asistoval Filip Kužílek (4:0).
03:49
02:13
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Štěpán Vinklárek, asistoval Dominik Skoupilík (2:0).
01:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Plaček a Tomáš Slabý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Holešov:
00:00
Line-up domácích FBC Slušovice: brankář: Jonáš Macek; hráči v poli: Filip Kužílek, Václav Zbořil, Patrik Grebeníček, Nicol Sousedíková, Patrik Časta