1:2
2:2
0:0

Florbal Chomutov - FBC Kutná Hora 6:5pn
14. Barbora Suková, 16. Simona Pilíková, 38. Simona Pilíková, 50. Petra Malecká, 53. Adriana Hýsková, N Viktorie Schoberová - 15. Melánie Dubská, 37. Dominika Výborná, 40. Dominika Výborná, 49. Dominika Výborná, 57. Melánie Dubská; rozhodčí: Marcel Zelenka - Lukáš Pekárek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Lucie Brandejská 15 - Lucie Fousová 11; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Denisa Drahokoupilová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Nikola Knížová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Simona Pilíková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Viktorie Schoberová a vstřelil rozhodující gól (6:5).
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
64:59
Komentář trenéra hostů, p. Josef Chalupa: "Dnešní odpoledne přineslo velice vyrovnané utkání, kde u obou týmů nebylo proměněno spoustu šancí a myslím, si že fanoušci na tribunách si utkání užili a doufám, že v odvetě budeme brát více bodů my. Děkujeme soupeři za kvalitní zápas a přeji hodně štěstí do dalších klání."
64:59
Komentář trenéra domácího týmu, p. Martina Hýska: "Strašně těžké utkání s velmi kvalitním týmem, kdy soupeř využil našich individuálních chyb, ale holky se dokázali vrátit do zápasu a vyrovnat. Dle průběhu utkání jsme nemuseli dojít až do nájezdů,které jsme ale bravuirně zvládli.Díky našim divákům za velkou podporu jako vždy je to náš další hráč.Díky soupeři za krásné utkání"
60:01
Úvodní buly v prodloužení, vyhrává tým domácích.
60:00
60:00
59:59
Střely na bránu, po třetí třetině jsou Chomutov: 5 a Kutná Hora: 8.
58:41
Útočí domácí tým a stav je stále vyrovnaný, bude se hrát poslední minuta třetí třetiny.
56:32
Odehrávají se poslední minuty třetí třetiny, hra je vyrovnaná a zatím to vypadá na prodloužení.
56:27
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Melánie Dubská, asistoval Dominika Výborná (5:5).
55:27
Hned co domácí ztrácí míček ho získávají zpět.
54:53
Po bitvě na území domácího týmu si domácí nechávají míček.
54:00
Timeout FBC Kutná Hora
53:11
Domácí opravdu skvělý útok díky, kterému získávají vedení na brankovém účtě.
52:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adriana Hýsková, asistoval Barbora Suková (5:4).
52:22
Domácí se drží na míčku a začínají útočit.
50:09
Hosté se opět snaží vstřelit branku, aby stav nebyl vyrovnaný, ale o to se snaží i domácí tým.
49:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petra Malecká, asistoval Adriana Hýsková (4:4).
49:27
Domácí se vrací do hry tím, že vyrovnávají stav utkání.
48:19
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Dominika Výborná, asistoval Melánie Dubská (3:4).
48:03
Škoda neprovedeného střílení, z domácího týmu.
47:52
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Petra Malecká.
47:01
Přesné a skvělé přihrávky mezi domácím týmem.
46:10
Domácí se dostali na míček a provádí rychlý útok.
45:48
Hosté se dostávají k perfektním střelám, ale domácí se stále drží.
44:53
Brandejská opět skvělý zákrok.
43:38
Domácí se snaží o útok, ale hosté se drží na míčku.
41:43
Bitvy se opět odehrávají na straně hostů.
40:57
Do třetí třetiny se šlo s vyrovnaným skórem a ženy z obou družstev se snaží vstřelit branku.
40:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině, Chomutov: 6 a Kutná Hora: 6.
39:21
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Dominika Výborná, asistoval Natálie Dubská (3:3).
37:23
Domácí se nenechávají a vrací úder a díky tomu opět vedou o gól.
37:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Pilíková, asistoval Simona Chodurová (3:2).
36:27
Teprve v blížících se posledních minutách druhé třetiny se podařilo hostům vyrovnat.
36:12
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Dominika Výborná, asistoval Nikola Knížová (2:2).
34:24
Doslova házená s míčkem, žádný z týmů se nedokáže schodnout o to kdo bude na míčku.
33:05
Opět těžké souboje na straně hostů, souboj o míček vyhrává tým domácích, který se rovnou rozeběhl na bránu hostů.
31:43
Hosté opět útočí, ale střela šla mimo bránu domácího týmu.
30:46
A hosté mají skvělou možnost vyrovnat, ale domácí je této možnosti zbavují.
29:27
Hosté se drží v pasti a domácí se snaží navýšit na brankovém účtě.
27:50
Blíží se polovina druhé třetiny a oba týmy stále hrají hru o míček.
26:42
Hosté se snaží vyrovnat, ale domácí je nenechávají.
24:20
Hosté se dostávají do bitvy o míček, kterou vyhrávají domácí.
23:17
Domácí se dostávají k hostům, ale ke střele se nedostávají.
21:57
Kvůli pomalé přihrávce mezi hosty se domácí dostávají k míčku.
20:50
První minutu druhé třetiny se na míčku drží především hosté.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině, Chomutov: 4 a Kutná Hora: 5.
18:23
Blíží se poslední minuta první třetiny a oba týmy stále bojují.
16:46
Domácí si berou míček a útočí, hosté se tím dostávají do pasti.
15:27
15:13
Hosté odhazují míček ze hřiště a domácí toho využívají.
14:23
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Melánie Dubská, asistoval Andrea Doležalová (1:1).
14:23
Netrvalo příliš dlouho po gólu domácího týmu a hosté vyrovnávají.
13:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Barbora Suková, asistoval Adriana Hýsková (1:0).
13:10
Hosté se rapidně dostávají na míček a hned útočí.
12:05
Domácí jsou na míčku a tlačí na hosty.
10:05
Domácí překvapují a každou střelu vedou na bránu.
08:10
Hosté nedokázali využít své přesilové hry.