0:2
- : -
FBC Přerov

TJ Jablonné nad Orlicí - FBC Přerov 3:7
14. Tereza Štěpánová, 18. Kristýna Vágnerová, 20. Tereza Štěpánová - 7. Božena Gaborová, 8. Jana Boháčová, 18. Darina Axmannová, 27. Darina Axmannová, 28. Božena Gaborová, 49. Jana Boháčová, 58. Jana Boháčová; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Filip Neumann; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 49; zásahy brankářů: Monika Rubešová 32 - Lucie Řeháková 40; po třetinách: 3:3, 0:2, 0:2;
60:00
Střely na branku po 2.třetině 14 Přerov, 17 Jablonné.
60:00
Komentář ternéra hostí: Konečně jsme začali plnit obranné povinnosti, z čehož jsme těžili i směrem dopředu. Konec útkání jsme si pohlídali a přidali branku do prázdné brány. Děkujeme soupeři za ztákí.
60:00
Komentář trenéra domácích : V zápase by přísnější měřítko snesli pouze 3 hráčky ostatní zápas nepochopitelně ODFLÁKLY. Díky skvělému publiku které s námi má trpělivost.
60:00
57:49
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jana Boháčová, asistoval Jana Hrčková (3:7).
57:49
Závěr je neskutečně dramatický.
56:30
V oslabvení je Jablonné velmi dobře na balónku.
55:14
Napínavost stoupá.
55:11
Vyloučen hráč Veronika Geršlová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za špatné střídání.
53:55
Jablonné to zkouší v šesti.
53:36
Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
52:39
Teď závan před domácí brankou udělal Přerov. A nebylo to nim moc příjemného.
48:46
48:00
Bojovně Jablonné brání oslabení.
47:09
Vyloučen hráč Gabriela Obermajerová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
46:10
Hra na vzdory dvěma uběhaným třetinám neztrácí tempo ani z jedné strany.
44:00
Diváci ani ve třetí třetině nepřestávají svůj tým podporovat. A střídačka domácích se taky dost hlasitě ozývá.
42:10
Vydařená akce Jablonného končí těsně vedle branky hostí.
41:00
Jablonné hned útočí.
40:30
Jdeme do závěrečné části utkání.
40:00
40:00
Počet střel ve 3. třetině 13 Přerov, 11 Jablonné.
40:00
39:50
V závěru třetiny ohrožení Přerova a ještě jedna standartní situace od Jablonného ze středu hřiště.
39:00
Opakovaná standartní situace z rohu Přerova zatím bez gólového zisku.
37:00
Ke konci třetiny uvivíme standartku domácích.
35:30
Přesilovka skončila bez gólu na obou stranách.
34:00
Jablonné má druhou přesilovku v utkání. Snad se holkám podaří nepříjemný zákrok oplatit brankou v přerovské síti.
33:10
Vyloučen hráč Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:00
Dohrávky soubojů jsou dosti drsné, ale i takový je florbal.
31:30
Dnes je to tu, jak na střelnici.
30:00
Po samostatném úniku Přerova domácí celek podržela golmanka
27:27
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Božena Gaborová, asistoval Anna Němcová (3:5).
26:46
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Darina Axmannová, asistoval Jana Boháčová (3:4).
21:22
V druhé části hned vidíme vydařené akce od obou týmů.
20:00
20:00
Po první třetině střely na branku 11 Přerov, 15 Jablonné.
20:00
19:50
A je srovnáno!! Vypadá to, že do šaten se půjde za vyrovnaného stavu.

19:20
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Tereza Štěpánová, asistoval Sabina Mikysková (3:3).
18:39
První třetina pro diváky opravdu nad míru atraktivní.
17:45
Jablonné dotahuje na Přerov.
17:39
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Kristýna Vágnerová, asistoval Andrea Tomková (2:3).
17:19
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Darina Axmannová, asistoval Jana Hrčková (1:3).
16:00
Hra je nahoru a dolů od obou celků. Dnes opět velmi atraktivní a otevřený duel.
14:00
Fanoušci se po brance domácích ještě více ozývají..
13:25
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Tereza Štěpánová, asistoval Monika Dolečková (1:2).
13:00
Jablonné nyní velmi dobře Přerov zapresovalo a máme z toho branku pro domácí.
11:30
Situace je vyostřena na obou stranách, holky to chtějí za každou cenu urvat.
10:00
Přerov si zatím v oslabení vede lépe.
09:11
Teď mají jablonské holky prostor dohnat skóre.
08:35
Vyloučen hráč Jana Boháčová družstva FBC Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
08:00
Domácí se však nevzdávají a snaží se gólové manko dohnat.
07:12
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jana Boháčová, asistoval Darina Axmannová (0:2).
06:59
Přesilovka Přerov rozpumpovala a máte tu v krátkém čase dva rychlé góly.

06:49
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Božena Gaborová, asistoval Barbora Gaďourková (0:1).
06:10
Vyloučen hráč Sabina Mikysková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za hra rukou.
04:10
Standartní situace dostala Přerov do obranného pásma Jablonného a snaží se tuto nabídku využít.
03:00
Jablonné momentálně více na míčku, ale Přerov přebírá míček
02:25
Na dnešní duel opět dorazilo velké množství domácích diváků a tvoří vynikající atmosféru už od prvních minut..
01:00
Jablonné zakládá první útočnou akci. Přerov se nenechal zastrašit.
00:25
Máme tu úvodní buly lépe pro domácí celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov: brankář: Lucie Řeháková; hráči v poli: Michaela Strnadová, Jana Hrčková, Alena Šustová, Jana Boháčová, Eliška Gaďourková
00:00
Line-up domácích TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Martina Jurenková, Monika Dolečková, Adéla Kosková, Tereza Štěpánová, Sabina Mikysková