1:4
- : -
FBC SLAVKOV

FBC SLAVKOV - K1 Florbal Židenice 1:6
38. Jakub Holomek - 24. Filip Zelníček, 28. Jakub Skopal, 33. Ondřej Vývoda, 37. Ondřej Gabzdyl, 40. Ondřej Gabzdyl, 41. Petr Bednář; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Šícha ? - Pavel Streit ?; po třetinách: 0:0, 0:2, 1:4;
45:00
40:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Petr Bednář, asistoval #44 Ondřej Gabzdyl (1:6).
39:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #44 Ondřej Gabzdyl, asistoval #88 Petr Bednář (1:5).
37:16
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #12 Jakub Holomek bez asistence (1:4).
36:40
32:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #23 Ondřej Vývoda, asistoval #14 Ondřej Sukup (0:3).
32:53
Slavkov vyvinul neuvěřitelný tlak na bránu. Golman hostí Streit však vystavil pokusům soupře stopku. V duchu "nedáš, dostaneš" Židenice odpovídají protiútokem. Vývoda se do prázdné nemýlil.
31:18
A Slavkov to zkouší! Jejich pokus však končí na horní tyči.
30:00
30:00
29:59
Židenice v druhé půlce třetiny pomalu přebrali iniciativu a díky tomu se těší dvoubrankovému vedení. Odpoví na to Slavkov?
27:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #17 Jakub Skopal, asistoval #44 Ondřej Gabzdyl (0:2).
23:49
Gól vsítil nejoblíbenější hráč Florbalu Židenice. Fanoušci houfně odcházejí, na tuto gólovou přestřelku se již nemohou dívat.
23:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #59 Mojmír Pruch (0:1).
19:33
Fanoušci defenzivního florbalu jsou ve varu. Hraje se přesně podle jejich představ. Děkujeme!
15:00
15:00
14:59
HIGHLIGHTS 1. třetiny: " ".
06:44
Vyloučen hráč #37 Filip Zelníček družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.