0:5
1:4
- : -

Florbal Telč - SK JUVENIS PŘIBYSLAV 4:9
6. Tomáš Maryška, 8. Tomáš Maryška, 12. Tomáš Maryška, 37. Vojtěch Husták - 16. Ondřej Novák, 22. Radim Sobotka, 22. Josef Halík, 25. Josef Halík, 25. Ondřej Novák, 33. Radim Sobotka, 34. Michal Roudenský, 34. Ondřej Novák, 44. Radim Sobotka; rozhodčí: Jan Pacal - Josef Pařízek; vyloučení: 4 + Libor Slatinský OS:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Dominik Thorovský ?, Lukáš Trkola ? - Kamil Sobotka ?; po třetinách: 3:0, 0:5, 1:4;
45:00
43:52
Trestné střílení družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV neproměnil Radim Sobotka.
43:52
Vyloučen hráč Libor Slatinský družstva Florbal Telč na 2 minuty za nesportovní chování.
43:52
Vyloučen hráč Libor Slatinský družstva Florbal Telč - osobní trest.
43:24
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Radim Sobotka, asistoval Ondřej Novák (4:9).
40:07
Přibyslavští disponují nevyčerpatelnou fyzickou kondicí - v šesti lidech po skoro dvou zápasech na nich není znát žádná únava.
38:22
Vyloučen hráč Antonín Veselý družstva Florbal Telč na 2 minuty za sekání.
36:01
Krásná souhra dvou telčských hráčů končí míčkem v brance.
36:00
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Vojtěch Husták, asistoval Libor Slatinský (4:8).
33:30
Ze hry teď více rozhodně těží Přibyslavští.
33:29
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Ondřej Novák, asistoval Josef Halík (3:8).
33:21
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Michal Roudenský, asistoval Matěj Čapek (3:7).
32:17
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Radim Sobotka, asistoval Josef Halík (3:6).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Trkola družstva Florbal Telč
30:00
30:00
29:59
Zdravíme všechny přítomné diváky u online přenosu. Domácí trochu ubrali na tempu a to se projevilo v obdržených gólech ve druhé třetině.
29:58
Vyloučen hráč Libor Slatinský družstva Florbal Telč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:20
Hra se nám teď přerývá ze strany na stranu. Oba týmy si vytváří gólové situace.
24:57
Timeout Florbal Telč
24:57
24:51
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Josef Halík, asistoval Šimon Ledvinka (3:4).
21:56
Dvě pohledné kombinace Přibyslavi vedly ke srovnání stavu utkání.
21:55
21:13
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Radim Sobotka, asistoval Šimon Ledvinka (3:2).
16:59
Vyloučen hráč Kamil Sobotka družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za nesportovní chování.
15:55
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Ondřej Novák bez asistence (3:1).
15:00
15:00
14:02
Vyloučen hráč Václav Prokop družstva Florbal Telč na 2 minuty za sekání.
11:37
A to je hattrick domácího hráče!
11:36
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Tomáš Maryška, asistoval Adam Jirásek (3:0).
07:33
Telč pálí ostrými.
07:32
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Tomáš Maryška, asistoval David Linha (2:0).
05:44
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Tomáš Maryška, asistoval Jakub Truhlář (1:0).