4:0
4:0
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - emro SK Jihlava 11:3
6. Daniel Dolejš, 7. Petr Heřmánek, 14. Petr Dvořák, 21. Jakub Trojáček, 27. Daniel Dolejš, 27. Petr Heřmánek, 28. Daniel Dolejš, 36. Jakub Trojáček, 36. Adam Dvořák, 38. Adam Dvořák, 45. Adam Dvořák - 1. Matěj Voslář, 7. Matěj Voslář, 7. Hynek Jirků; rozhodčí: Jaroslav Váňa - Martin Mašín; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; zásahy brankářů: Adam Hejný ? - Šimon Kružík ?; po třetinách: 3:3, 4:0, 4:0;
45:00
44:03
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Dvořák, asistoval Daniel Dolejš (11:3).
42:53
Vyloučen hráč Milan Svoboda družstva emro SK Jihlava na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:53
Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil Daniel Dolejš.
37:07
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Dvořák bez asistence (10:3).
35:35
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Dvořák, asistoval Eduard Chalupa (9:3).
35:24
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jakub Trojáček bez asistence (8:3).
30:00
30:00
27:15
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Patrik Novotný (7:3).
26:25
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Heřmánek, asistoval Adam Dvořák (6:3).
26:05
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Eduard Chalupa (5:3).
25:35
Vyloučen hráč Patrik Bratršovský družstva emro SK Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
20:31
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jakub Trojáček, asistoval Daniel Dolejš (4:3).
15:00
15:00
13:29
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dvořák, asistoval Petr Heřmánek (3:3).
06:57
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Heřmánek, asistoval Eduard Chalupa (2:3).
06:38
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil Hynek Jirků, asistoval Denis Kolář (1:3).
06:00
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil Matěj Voslář, asistoval Patrik Bratršovský (1:2).
05:23
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Dolejš bez asistence (1:1).
03:25
Vyloučen hráč Patrik Bratršovský družstva emro SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
00:58
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil Matěj Voslář, asistoval Milan Svoboda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Váňa a Martin Mašín.
00:00
00:00
Line-up hostů emro SK Jihlava:
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Adam Hejný; hráči v poli: Martin Schorník, Daniel Dolejš, Patrik Novotný, Jakub Trojáček, Matěj Duba