1:2
2:6
- : -

SK K2 Prostějov - FBC Mohelnice 4:12
9. Filip Zips, 20. Lukáš Dvorský, 28. Jan Kostelanský, 30. Jan Kostelanský - 4. Kryštof Kuba, 9. Kryštof Kuba, 10. Alex Vytopil, 11. Lukáš Krejčí, 18. Daniel Kapl, 22. Josef Mekyska, 30. Alex Vytopil, 30. Josef Mekyska, 31. Martin Fusek, 34. Josef Mekyska, 36. Alex Vytopil, 36. Tadeáš Mikulička; rozhodčí: Matyáš Vojáček - Ondřej Šmotek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Šimon Vrána ? - Ondřej Němeček ?; po třetinách: 1:4, 1:2, 2:6;
36:00
35:49
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tadeáš Mikulička, asistoval Adam Miketa (4:12).
35:46
Vyloučen hráč Filip Zips družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:37
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Alex Vytopil, asistoval Daniel Kapl (4:11).
33:03
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Josef Mekyska, asistoval Alex Vytopil (4:10).
30:14
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Martin Fusek, asistoval Daniel Kapl (4:9).
29:59
29:33
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Kostelanský, asistoval Filip Zips (4:7).
29:10
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Alex Vytopil, asistoval Josef Mekyska (3:7).
27:34
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Kostelanský, asistoval Lukáš Krejčí (3:6).
25:55
Vyloučen hráč Tadeáš Mikulička družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování hokejky.
24:00
24:00
21:11
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Josef Mekyska bez asistence (2:6).
19:45
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Lukáš Dvorský, asistoval Filip Zips (2:5).
17:15
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Daniel Kapl, asistoval Jan Vykydal (1:5).
12:00
12:00
10:30
Vlastní branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Lukáš Krejčí (1:4).
09:45
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Alex Vytopil, asistoval Jan Vykydal (1:3).
09:32
Vyloučen hráč Jakub Smékal družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
08:18
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Filip Zips bez asistence (1:2).
08:10
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Kryštof Kuba, asistoval Daniel Kapl (0:2).
03:50
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Kryštof Kuba, asistoval Jakub Skopal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matyáš Vojáček a Ondřej Šmotek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice:
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Šimon Vrána; hráči v poli: Viktor Buriánek, Lukáš Krejčí, Filip Zips, Lukáš Dvorský, Jan Kostelanský